Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
A czytałeś artykuł co wklejał Piotrek?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Fakty tylko mogą być autentyczne
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Coraz częściej dochodzę do zdania, że nie ma co kierować się waszą opinią Millerowie większości podeszły a Kamyk wytrzymał 20 min. After Earth większości się nie podobał a RS zachwycony
-
Zaręczyny po naszemu.
Pomysł fajny i ciekawy ale po którymś filmiku robi się to po prostu oklepane. Mogliby wymyślić coś nowego a nie powielać pomysły pioniera.
-
Zaręczyny po naszemu.
A kto mówi o małżeństwie. To jest temat o zaręczynach
-
Zaręczyny po naszemu.
Dużo gorsza wersja tego wcześniejszego filmiku
-
Siłownia
Zależy jakie przedtreningówki masz na myśli. Zgodzę się że te z geranium czy norefedryną niszczą bebechy. Ale te co zawierają kofeinę, taurynę i beta-alaninę to chyba aż tak nie odbijają się na zdrowiu?
-
System operacyjny Android
kliknij ją, a później na ekranie poniżej odblokuj:wink: Będę próbował
-
System operacyjny Android
Czy ja jestem jakiś niedorobiony czy odczytywanie SMS z poziomu blokady ekranu jest jakieś do d*py? Wcześniej w 4.1.2 przeciagalem ikonkę wiadomości i mi się odpalalo a teraz mam taka jakby cegiełkę i nie można jej przeciągnąć ani nic
-
System operacyjny Android
Teraz rozumiem. Dosyć ciekawe to wszystko ale to trzeba się już znać, żeby sobie kłopotów nie narobić. A ta na przyszłość. To jak najprościej zrobić roota? Da radę tym sposobem Jak wgrać nowy ROM w smartfonie z Androidem za pomocą programu Odin Czy jest prostszy?
-
System operacyjny Android
A na jakiej zasadzie korzysta się z fona jak jest zrootowany? W sensie jak się zmienia te wszystkie rzeczy? Jakimiś programami czy po prostu po zrootowaniu jest to w opcjach dostępne?
-
Siłownia
Jest jeszcze taki biały proszek, który pobudza
-
System operacyjny Android
Majkel20 wrzucał instalkę strone albo dwie wcześniej. Wgrane przez odina Zero problemów i dziecinnie proste. Czy są różnice? Wiadomo stylistyczne. Ale wydaje mi się, że przyspieszyło się otwieranie apek, ściąganie górnego paska i otwieranie samych ustawień. Jak na razie na plus. No i oczywiście znikło badziewne logo orange przy odpalaniu
-
System operacyjny Android
Andek 4.3 juz na pokladzie
-
System operacyjny Android
Panowie kiesa trzeba instalować jak chcę sobie wgrać czystego softa odinem?
-
Siłownia
Ja jestem po kurczaku i pierogach leniwych
-
System operacyjny Android
Ale jak przenosisz numer to zazwyczaj dostajesz nowy telefon Nie oszukujmy się ale po dwóch latach to niestety każdy telefon będzie antykiem
-
System operacyjny Android
A jak sprawdziales szybkosc i to ze sie grzeje? Tak z ciekawosci pytam?
-
System operacyjny Android
To ułatwia troche sprawę A można coś zrobić nie tak przy debrandowaniu fona?
-
System operacyjny Android
Yhym czyli bez roznicy czy ori soft samsunga czy dedykowany rom?
-
System operacyjny Android
Teoretycznie tracisz gwarancję jak w serwisie zobaczą że jest inny soft. Tu masz ładnie napisane jak wgrać niebrandowany soft [Tutorial] Wgrywanie rom'ów za pomocą Odina (to S3 analogicznie) ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- a tu masz niebrandowany rom 4.3 dla S3 Download I9300XXUGMK6 I9300OXXGML1 XEO zip Zwykły soft niebrandowany samsunga to plik jednoplikowy czy trój plikowy?
-
działalność gospodarcza
To ty już masz firmę czy jak? Bo piszesz że masz ludzi przyjętych? Na czarno pewnie tego nie robisz. W takim wypadku UP odpada bo tam TYLKO bezrobotni. Zostają ci różnego rodzaju dotacje z UM. Ale to nie zawsze jest tak jak napisał Frodus. Raz jest 40k a raz 30k.
-
działalność gospodarcza
Pamiętajcie, że dotacja z UP tylko dla bezrobotnych. Także jeśli kolega jest np. studentem lub gdzieś pracował przez ostatnie 2 lata bodajże to nie dostanie dotacji na 99,9% (przynajmniej w moim wypadku tak było). Firmę najlepiej przez neta założyć na stronie CEIDG. Oczywiście trzeba w tym celu też założyć profil ePUAP i go potwierdzić w odpowiednim punkcie. Z ZUSem tak jak ktoś napisał. Na początek ZUA. Jeśli będziesz wyrejestrowywał lub zawieszał to ZWUA. Nie wiem jak jest z DRA? Czy trzeba co miesiąc czy nie? Ja nie musiałem. Zastanów się też jakim systemem będziesz płacił podatek. Karta podatkowa i ryczał są jednymi z najmniej uciążliwych wg mnie i sam ogarniesz papierologię. Ewentualnie na koniec roku do księgowej jakiejś po uzupełnienie PITa i tyle. Życzę ogólnie powodzenia, bo z własnym biznesem dosyć ciężko teraz się utrzymać jak się nie ma wsparcia.
-
System operacyjny Android
Gdybym teraz zmieniał fona to właśnie na nexusa. Dobre parametry i aktualizacje niemal natychmiast
-
Siłownia
Kurcze mówisz Może poszukam go w takim razie u siebie na bazarze