Treść opublikowana przez Tzieland
-
System operacyjny Android
Ja przez te 2 dni napisałem trochę esów, zainstalowałem jakieś apki, nagrałem filmik w FX Guru, skonfigurowałem parę rzeczy, zadzwoniłem parę razy, posłuchałem muzy na Deezerze i YT, pograłem w Angry Birds (około 10 poziomów), pisałem trochę maili. Także korzystałem z niego w normalny sposób, jednakże dość rozważny bez włączania ciągle ekranu i sprawdzania jakiś pierdół jak na samym początku (byle by włączyć i zobaczyć czy wszystko jest ok ). Zakładam, że przy obecnym używaniu wytrzyma mi do wieczora, więc zbliżę się pod 3 dni używania SGS3
-
System operacyjny Android
Mój rekord Telefon SGS3
-
Muzyka w naszych autkach
Ale ona mnie robi
-
System operacyjny Android
Ja ściągnąłem to Android Norton Security and Antivirus v2.5.0.390 (Permanent License)
-
System operacyjny Android
Apek może nie instaluję ale dużo maili otwieram i tu sie boję jakiegoś ataku. Szczególnie, że korzystam też ze stron bankowych i nie chciałbym aby moje dane powędrowały gdzieś dalej.
-
Zjazd na "BYLE CZYM" :) pomysły wskazówki
Zbuduj kartonową replikę A4 Z kołami od roweru albo innej rikszy
-
System operacyjny Android
Ale właśnie czy wystarczy?
-
System operacyjny Android
Używacie jakiegoś antywira? wysłane z kalkukatora SGS3
-
Muzyka w naszych autkach
co za nuta jest na samym początku do ok 20 sekundy? jeśli nie było to kawałek jest b.dobry
-
perfumy
No takiej kolekcji można jedynie pozazdrościć A swoją drogą to nieładnie się tak chwalić
-
Muzyka w naszych autkach
To coś ode mnie
-
System operacyjny Android
No ok ale teraz możesz przenieść pliki jakie chcesz to tego folderu Dropbox i będziesz już miał te pliki dostępne na kompie (jak też zainstalujesz Dropboxa)
-
Mini Browar zakup i produkcja piwa
W Gdańsku jest wiele takich knajp Sam najczęściej takie wybieram, bo przynajmniej nie ma tam pospólstwa co lubi mass market
-
System operacyjny Android
Panowie jak ściągnąć backup na fona z gmaila? I jak powiązać kontakty z konta samsunga? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ---------- Kontakty ogarnięte przez Kiesa Backup niestety nie
-
Mini Browar zakup i produkcja piwa
Jeśli myślisz, że zdradzą swoje, jakby nie było, tajemnice to chyba troszeczkę się mylisz. Powiedzą co najwyżej ogólnikowe fakty, które możesz znaleźć na google Tu jest raczej potrzebny ktoś kto ma znajomego browarnika i ten mógłby doradzić.
-
Muzyka w naszych autkach
Ostatnie dwa utwory bardzo takie Pezetowskie Ogólnie większość teraz robi taki "rap" w PL
-
perfumy
Masz rację Chodziło mi bardziej o to, że wybierając perfum trzeba poczekać jakieś 10-15 minut a czasami trochę dłużej, żeby właśnie ten właściwy zapach poczuć, bo nie wszystkim może się on podobać. Niektórzy napalą się na tą pierwszą nutę a później po kupnie mogą być rozczarowani, bo inaczej pachnie Poza tym pamiętajcie, że testery w perfumeriach, którymi się psikacie są DUŻO mocniejsze, żeby skusić potencjalnych klientów
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tylko, że w tym filmie chodziło według mnie o trochę inną tragedię. Tzn wiadomo, że kataklizm odegrał tam główną rolę ale bardziej skupili się na straceniu bliskich i odnalezieniu rodziny. I mówcie co chcecie ale emocje w nim były. Ja uważam, że to dobrze, że nie było tak dużo efektów specjalnych .Dzięki temu film jest ambitniejszy i9 inny od wszystkich filmów katastroficznych. Green zone 8/10 Pokazuje wojnę w Iraku od trochę innej strony.
-
Siłownia
U mnie bf na poziomie 25%
-
perfumy
Panowie pamiętajcie, że ten sam zapach inaczej będzie się utrzymywał u różnych osób. Znaczenie ma tutaj przede wszystkim to jak bardzo się pocimy Co nie zmienia faktu, że Channel sam w sobie powinien dość długo trzymać. Im lepsza firma tym zapach przeważnie utrzymuje się dłużej. Np .Paco Rabanne - Black XS utrzymuje się jakieś 3 godziny i czuć go dosyć intensywnie. Później już tylko jak przejedzie się spsikane miejsce ręką to coś czuć.
-
Siłownia
Nakurwiamy a jak inaczej
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
In Time (z Justinem Timberlakiem) 5/10
-
System operacyjny Android
Polecam opcję przez Dropboxa Jak dla mnie najlepsza "chmurka"
-
perfumy
Np. dior intense i armani esenza ma teraz wody perfumowane, są jeszcze jakieś starsze typu Opium ale to nawet do kibla się nie nadaje. Pamiętam, że jeszcze coś było specyficznego perfumowane ale teraz sobie nie przypomnę
-
Muzyka w naszych autkach
Mega teledysk