Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Dziwnie może to zabrzmieć ale sam chciałbym tak wyglądać
-
Siłownia
A nie lepiej jakiś trening HIIT? To już indywidualna sprawa.Nie znam podstawowych informacji usera Ja zacząłem właśnie taki trening i jak na razie (po dwóch "sesjach") uważam, że jest ok. Jakby nie było to coś nowego dla organizmu i pewnie póki się nie przyzwyczaję będzie fajnie Ale czuję, że szybko do splita nie powrócę. Pocisnę najdłużej jak się da tego HIIT'a a później w Cross Fita chcę uderzyć
-
Hobbit
3 były zaśpiewane definitywnie
-
Hobbit
Taka prawda Niedawno był LOTR, pierwsza część na TVN i o niebo lepszy od Hobbita. Ja rozumiem, że Hobbit to wstęp do LOTRa i że to baśń i nie może być mordobicia ale najzwyczajniej w świecie liczyłem na coś więcej. Taki nijaki ten film niestety
-
Siłownia
A nie lepiej jakiś trening HIIT?
-
Siłownia
StosowałAŚ tak jak bym nie brala to bym nie polecala malo kto o takim czyms wie Po co laska brała hormon wzrostu
-
Hobbit
A co Wam się tak naprawdę tam podobało oprócz tego, że to "HOBBIT"? Oczywiście nie mówię o efektach, bo były pierwsza klasa ale reszta nie za specjalna. Akcja średnia, piosenek tyle co w musicalu jakimś, fabuła przeciągnięta na maksa. Jak dla mnie to średni film i dużo gorszy od LOTRa. Ale na drugą część na pewno pójdę.
-
Siłownia
Kup Animal Flex'a ludzie chwalą sobie . słuchaj a co sądzisz o tym ze stawiku Universal Animal Pak 44 + Animal Flex 44 sasz USA (2906037915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Animal to animal ,jedna z lepszych marek Oj jest dużo lepszych firm od Animala:wink: a po drugie kazdy organizm inaczej reaguje To chętnie posłuchamy ile jest tych lepszych firm
-
Siłownia
To nie takie łatwe jak się wydaje aby były efekty trening wymaga perfekcyjnie opanowanej techniki wykonywania cwiczen, a jego sekret nie polega na dzwiganiu duzych obciazen ale na zmuszaniu miesni do wykonywania maksymalnej pracy. Powtórzenia należy wykonywać bardzo wolno i dokładnie.Pięć głownych zasad tgo treningu: 1. Ciezszy trening to lepszy trening (czyli staramy sie trenowac jak najwiecej grup miesniowych razem). 2. Trenujemy rzadko - czasami nawet raz w tygodniu i szybko - treningi sa krotkie ale bardzo intensywne. 3. Intensywnie - czyli wkladamy w trening maksimum wysilku - dzieki czemu wystarczaja 1,2 rzadziej 3 serie (praktyka pokazuje, ze przy 8-10 powtorzeniach wystarczy 1 seria), przy zaawansowaniu trenujacego dochodza dodatkowe techniki przeciazania miesni - wymuszone, negatywne, superslow itp. 4. PROGRESJA przeciazenia - z treningu na trening miesien musi pracowac ciezej. 5. Opieramy sie na podstawowych, wielostawowych cwiczeniach rozwijajacych cale cialo. Jak chcesz plan wal na PW. Poszła wiadomość
- Strefa Śmiechu
-
Siłownia
Panowie kto z was ćwiczy HIT? Tylko, że chodzi mi tutaj o normalne ćwiczenia a nie tylko aeroby. Podobno przy chęci budowania suchej masy mięśniowej, ale bardziej w stylu fit look a nie kulturystyki, jest to jedno z lepszych rozwiązań. Głównie chodzi o to, żeby robić obwody po parę ćwiczeń ale na każdą grupę mięśniową robi się jedno główne ćwiczenie i koniec. Np widziałem gdzieś ostatnio taki trening i było mniej więcej coś takiego: 1. Wyciskanie sztangi 2. Wyciskanie hantli siedząco 3. Przysiady ze sztangą 4. Wiosłowanie 5. Uginanie ramion ze sztangą 6. Wyciskanie francuskie Wszystko po jednej serii, przerwy pomiędzy ćwiczeniami 30 sekund. I 3-4 takie rundki. I podobno nieźle to wchodzi.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zapowiada się na jeden z lepszych filmów Quentina
-
Siłownia
I jak tam ta odżywka co ci polecałem uniwersal tak ....jak efekty... Efekty? Hmm Ciężko powiedzieć. Siła jakoś znacząco nie poszła w górę. Może z 2,5 kg średnio. Oczywiście nie jest źle zakładając, że biorę tylko to. Diety może nie miałem jakiejś super ale obiad mięsny jadłem dwa razy dziennie + na śniadanie owsianeczka + drugie śniadanie 2 kanapki z jajkiem (samo białko) + wieczorem coś delikatnie, żeby zabić głód. Ogólnie czuję, że mięśnie są bardziej spięte w ciągu dnia. Po treningu to normalna pompa jest, także tego nie liczę. Na pewno przedłużę tą odżywkę i zakupię jeszcze jedno opakowanie, żeby troszkę dłużej popatrzeć co się ze mną dzieje Tak na inny temat. Ćwiczy ktoś z was na linach TRX? Ja zamierzam wprowadzić to raz tygodniowo do treningów, jako trening HIT. Ogólnie bardzo dobry znajomy trener z UK (polak swoją drogą) namawia mnie, żeby tylko i wyłącznie przejść na treningi HIT 3 razy w tygodniu. Widząc efekty po nim chyba około lutego-marca się skuszę
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
Sam silnik pewnie relatywnie tani do ceny całego oprogramowania
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Pierwszy zdjęli po mniej więcej 24H, więc ten pewnie też szybko zniknie
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
Tak, tylko że dla mnie to za duże jest. Ja potrzebuję tylko i wyłącznie do zabawy w pokoju, żeby mały mógł trochę polatać. A jeśli miałoby to być dla mnie to z chęcią bym zbudował takiego F-16 jak z poprzedniej strony
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
Niedługo w Lidlu będzie podróba Symy s107
-
Oferta współpracy dla forumowiczów (Europa)
Kolego może podasz jakieś szczegóły? O co dokładnie chodzi? Co trzeba robić? Jakie zarobki? Czy jest jakaś podstawa + % od obrotu? W jakim stopniu pomagasz w rozkręceniu placówek? Na jakiej zasadzie te placówki będą działały? bo jak na razie to mało powiedziałeś
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
Wiesz ja dostałem już list do Św. Mikołaja i PSP i Helikopter to najtańsze prezenty Także u mnie nie ma wyboru
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wrzucam w celu wyłącznie informacyjnym. Zapowiada się dobry film Jest zwiastun, są ciary. Pierwsza mroczna zapowiedź nowego "Star Treka" (ZWIASTUN PL) - Trailer filmu - FilmTok
-
Hobbit
Ja już tez mam zrobioną rezerwację Dobrze, że założyłeś ten wątek, bo bym przespał całą akcję a tak to jestem jednym z pierwszych w moim kinie
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
Ja właśnie dla 7-latka kupuję. Oczywiście biorę pod uwagę, że np. ściana w jego pokoju może zostać pokiereszowana ale uważam, że jego radość będzie o niebo większa niż złość jego rodziców
-
Urodzinki
Na bank ori Tylko to mają 5-cio latki z Niemiec Ale najważniejsze, że w to wierzysz
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
No to rozważę również opcję zakupu symy 108g
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
właśnie dzisiaj oglądałem na allegro ten sam model i zastanawiałem się jak jest z jego pękaniem? wydaje mi się, że ma więcej "twardego" plastiku niż syma s107?