Treść opublikowana przez Tzieland
-
Muzyka w naszych autkach
kowi a to czaicie? trochę inny klimat ale dzisiaj w robocie to puścili i mi się przypomniało
-
Muzyka w naszych autkach
z najlepszych czasów "lovki"
-
Muzyka w naszych autkach
ehh to były czasy @kaju: czekam
-
Muzyka w naszych autkach
uwielbiam taką muzę już zasysam
-
Muzyka w naszych autkach
o w mordę nagrywam nowy folder do autka
-
Dekory w hydrografice??jaki wzór?
pokaż jak już będziesz je miał cena chyba nie wygórowana a inne wzory tez w tej kasie czy to jakaś różnica?
-
Muzyka w naszych autkach
a ja wrzucę utworki, które podczas lat licealnych robiły u mnie szałłł ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- wejście w 0:55 ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- a na punkcie tego miałem świra zapewne gdzies w czasach podstawówki ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- kurde cos poyebane jest, bo wrzucałem po jednym filmiku a ładuje po 2 takie same
-
Przekręt na stacji benzynowej LUK
Bo wszyscy chcą w końcu wyjaśnić to zaskakujące wydarzenie
-
Przekręt na stacji benzynowej LUK
Dziwisz się, że większość bierze dla żartów ten temat? Przecież to jakaś farsa jest i nie ma się tu nad czym zastanawiać Czujesz się oszukany to jedź na stację i im to udowodnij
-
Muzyka w naszych autkach
To jest muza z jakiejś innej piosenki
-
Pirat Drogowy Tychy
No nie przesadzaj, że świadome Jak już to narażenie życia bądź utraty zdrowia.
-
Pirat Drogowy Tychy
Ktos wie czy coś zrobili już z delikwentem z filmiku? Tzn. zabrali mu prawko, postawili jakieś zarzuty, no i czy go w ogóle złapali?
-
Przekręt na stacji benzynowej LUK
wg mnie to robicie z igły widły kolega co opisuje tą całą sytuację powinien iśc na stację, jeśli rzeczywiście ma jakieś filmy poza tym w 1:02 słychać strzały
-
Przekręt na stacji benzynowej LUK
Nie rozumiem co taksówkarz ma wspólnego z tym "przekrętem" w tej historii Mi na Lotosie też czasami tak odbija pistolet, mimo iż dopiero zaczynam tankować
-
Pirat Drogowy Tychy
Takiemu to powinni dożywotnio prawko zabrać Jak dla mnie totalne dno, takie popisywanie się prędkością w centrum miasta
-
Podłączenie podświetlanych słoneczników, gdzie najlepiej?
Hmmm to jak przyjedziesz to chyba podziałamy któregoś wieczora Może do tego czasu obszyję/obkleję słoneczka to będzie można je zamontować
-
Kolejna prośba o głosy ;)
dwie laski co są na pierwszych miejscach na bank zmieniają daty w kompie i głosują, bo to niemozliwe, żeby takie paszczury wygrywały chyba, że dobrze dawały na dzielni i teraz cała wioska na nie głosuje
-
Podłączenie podświetlanych słoneczników, gdzie najlepiej?
piny będę miał także bedę musiał tylko się wpiąć i zlutować dzięki za pomoc
-
Podłączenie podświetlanych słoneczników, gdzie najlepiej?
Witam, gdzie najlepiej podłączyć się z podświetlanymi słonecznikami, żeby działały? Czy do lampki w podsufitce jest jakiś łatwy dostęp? I jeśli podłączać się do lampki to do których kabli najlepiej? I jakim przewodem to podłączyć, chodzi o średnicę? Sorki za banalne pytania ale nie jestem złotą rączką, dlatego wolę zapytać zanim coś zrobię nie tak ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- Nikt nie pomoże?
-
Dekory w hydrografice??jaki wzór?
ciekawe jakby to wyglądało?
-
Siłownia
W sumie u mnie większość jest spoko, tylko takie średniaki najbardziej wqrwiają I najlepsze jest to jak się wydzierają przy robieniu powtórzeń
-
Siłownia
to nie chcę u mnie złom tańszy jest poza tym wolę chodzić na siłkę razem z koksami i dołować się, że jestem najmniejszy
-
Złamany kluczyk w zamku
A co jeśli jest przekręcony? To już nie wyjmie Twoim sposobem Kolego dobierz się do zamka, może coś sam wymyślisz. A jak nie to podjedź do ślusarza, powinien ogarnąć temat
-
Siłownia
Za 7 zł biorę całość, nawet przesyłkę opłacę
-
Złamany kluczyk w zamku
Gorzej jak Ci cos z elektryką pójdzie