Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. Na co Ci ten znaczek ? Psuje cały wygląd auta.
  2. czymałem jak mogłem mówiłem żeby brać ori audi, a nie "nie, nie taniej będzie weźmiemy od tarpana" no to masz teraz takie kwiatki
  3. Jak tak patrzę, to jednak tą ćwiarę krzywo wspawałeś
  4. i klamki
  5. ale za***isty wątek, zamieszkam tutaj chyba
  6. Po całkowitym zagojeniu kup jej contractubex żel
  7. nie wierzę po co Ci to ? ---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- no i bardzo dobrze
  8. Remik z ZTR masz rację, są lżejsze ale na forum powiedzieli mi że pod moją wagę ( 90 kg ) Crest i nic więcej. A piasty mam DT 240 s więc dodając te cresty wcale taka słaba liga to nie jest
  9. To siodło waży tyle co kowadło Nie dla mnie. Kół nie będę ruszał bo są nowe, najwyżej tylna obręcz jak się połamie to dam ZTR'a jak na przodzie. Co do napędu to powoli rozglądam się za tytanową kasetą, korba po całkowitym tuningu będzie dużo lżejsza od nowego xtr, więc też nie ma sensu zmieniać.
  10. Nie wierzę co widzę, Paputa avant zaczyna wyglądać
  11. Gdzie ten spot i której, może się przyturlam.
  12. Halo normalne, znaczy nie żółte były by fajniejsze.
  13. Remik czekam na korby, bo poszły do anodowania, do tego pójdą alu śruby, blaty Blackspire i suport swiss compa. Hebli nie ruszam, z czasem może tytanowe tarcze kupię. Póki co śrubki Ti tam i ówdzie wkręcam. Już powoli brak mi pomysłu jak zejść z wagi. Kierę, mostek i sztycę mam New Ultimate na półce. Ale ten WCS choć cięższy bardziej mi się podoba. Siodło też WCS. Ile wazy ten avatar gel ?
  14. mój KTM, jeszcze w trakcie zmian
  15. obcisłe długie spodenki to gejnia na maxa kup krótkie obcisłe z wkładką, a na wierzch zakładasz normalne sopdenki wyjdzie najtaniej i najprościej w użytkowaniu
  16. Remik pytałem czym malowałeś osprzęt.
  17. Kowi o haku nie zapomnij
  18. Kowi właśnie nie bardzo ją ustawisz pod 9. Niby się da ale dziwnie wtedy pracuje.
  19. ło taka mi zbywa Shimano XT 2011- RD-M773 SGS - przerzutka tył :: BIKE-arena.pl
  20. Remik osprzęt malowałeś, anoda czy co ? Kowi XT z tamtego roku mogę Ci załatwić w dobrej kasie ale 10rz.
  21. nie martw się szwagier, odbijemy go z rąk tego grajka
  22. już zamówiłeś ?
  23. to jakieś wujowe te koła
  24. Ja to wcale b5 nie będę miał. Mogę przyjechać ? Plissssss

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.