Treść opublikowana przez medik
-
Prośba o wypełnienie ankiety
poszło
-
Sezon Rowerowy 2016
Jeżeli ktoś zmienił tylną przerzutkę na srama, to i manetki powinny być srama. Rower bardzo przeciętny, zwłaszcza piasty. A jest to ważny element roweru. W jakim stanie ten rower ?
-
Używane zawieszenie KONI -40mm a4 b5
Każdy ma swoje zdanie. Ja osobiście nigdy nie kupiłbym używanego zawieszenia, no chyba że od znajomego. Nigdy nie wiesz na co trafisz. Wsadzenie zawiechy to 100-200 zł.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Dawid nie warto. 15, w każdym wzorze będą wyglądać średnio. Lepiej zainwestować w 16 lub 17. Między 15, a 16 różnica podczas jazdy jest niezauważalna. Przy 17 jest troszkę gorzej ale tragedii nie ma.
-
opony wyzabkowane warto kupic?
a gdybyś wiedział, że były wyząbkowane też byś kupił....?
-
Który wzór felg??? DYLEMAT!!!
nawet nie ma co się zastanawiać B !
-
opony wyzabkowane warto kupic?
żartujesz ? Cena wcale nie okazyjna, lepiej dołożyć i kupić nowe.
-
Pytanie o podłokietnik
Musisz zdemontować tunel, bo nie wyciągniesz stopy podłokietnika. Ale nie obawiaj się nie jest to poważny zabieg. Dasz radę. ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- Opis z tematów forum : Montaż podłotkietnika jest bardzo prosty wyjmujęmy dwie zaślepki, które zakrywają śrubkę na klucz nr 10 z przodu koło lewarka zmiany biegów. Są 2 z jednej i drugiej strony. Kiedy je odkręciliśmy idziemy na tył auta, gdzie jest oryginalnie popielniczka a u mnie była dziura niestety- stąd pomysł na kupienie podłokietnika od passata z tunelem środkowym i tylną popielniczką. Tam są pod popielniczką śrubki na klucz nr 13 odkręcamy je i trzeba wciśnąć wtyczkę od komputera do środka- za pomocą noża cienkiego wsadzonego z jednej i drugiej strony, tak aby puściły zatrzaski. Wyciagamy rączkę przy ręcznym, szarpiąc do przodu, reszte obudowy od recznego lekko do góry i do przodu. W tym momencie powinniśmy mieć już wyjęty stary tunel środkowy. Są teraz dwie opcje albo tniemy stary tunel i robimy miejsce na łapę od podłokietnika- bedzie pasowac od passata sam podłokietnik bez tunelu, co zajmie znacznie więcej czasu lub tak jak ja wstawiamy cały tunel. U mnie tak jak powiedziałem nie było popielniczki z tyłu więc byłaby dziura więc taka opcja nie wchodziła w grę skoro miałem cały kompletny tunel, ze wszystkimi gumami. Montaż podłokietnika od passat jest bardzo prosty- wszystkie miejsca na śrubki pasują nie ma szczelin itd, ale trzeba troche mocno popchnąc z tylu, aby trafić w otwory te z przodu:) Cieszymy się nowym podłokietnikiem:) Praca zakończona:) Wszystko na zasadzie plug&play bez żadnego wiercenia etc. Co jest jeszcze dodatkowo fajne w passacie są uchwyty na napoje z tyłu dla pasażerów czego nie ma w tunelach od audi:) Teraz zaczyna się 2 część mego opisu:)
-
Podświetlenie pod nogami - a4 b5
wewnątrz możesz dać jaki chcesz kolor inna sprawa że niebieski raczej odpustowo wyjdzie
-
Zderzak RS z laminatu
RS można kupić w dobrej kasie jak się na spokojnie poczeka. Najważniejsze oby był z kratkami, bo potem skompletowanie tego może przewyższyć cenę gołego zderzaka.
-
Czy ktoś montował takie progi ala s4 ?
Właśnie to mnie irytuje na allegro. Na fotce z aukcji są pokazane ori progi S4. A w rzeczywistości sprzedają jakiś szmelc. Zwykły człowiek da się nabrać.
-
[B5 APS] by czorny
dzień dobry do fidzenia jest kox fura
-
[B5 APS] by czorny
Tak patrzę, to ja jednak miałem piz*owatą b5
-
[B5 APS] by czorny
Czorny frędzlu jeden daj jakieś tłuste foty.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
W. Cejrowski "Gringo śród dzikich plemion" Bardzo lekka lektura, szybko się czyta. Podzielona na krótkie rozdziały, więc można czytać na raty. 5/6
-
dziwne bujaniem tylem
Zmienisz na letnie to już będziesz widział bez wulkanizatora czy to wina kół. Według mnie źle wyważone.
-
[B5 APS] by czorny
- [ALL B5] Black With Red - na X5
Jest bardzo fajnie. Jedynie te maskownice w drzwiach mi się nie widzą. Ale to ma się podobać Tobie Super projekt !- [B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
Nie wiem czemu się chłopaka czepiacie. Zrobił oryginalne auto pod siebie. Nie zepsuł jakimś gwintem albo za dużymi felgami. Idealne do codziennego użytkowania. Jak kupię wreszcie jakiś b5, będę się wzorował na Tobie. Oni po prostu nie mają odwagi na taki tuning.- Sezon Rowerowy 2016
no niestety, coś za coś ja mam 3 alu + 3 Ti na tarczy a resztę roweru różnie- Sezon Rowerowy 2016
a mnie się chce, żeby chociażby tarczy hamulcowej nie zerwać- Sezon Rowerowy 2016
żeby śruby podokręcać alu i Ti- Sezon Rowerowy 2016
Hample mam nadzieję że hydrauliki ? Co do amora będę miał bombera na handel/znaczy szwagier.- Sezon Rowerowy 2016
Ja dopiero wczoraj zaplotłem koło i czekam na klucz dynamometryczny. Także na razie nic- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Sprzedający twierdził, że felgi są ori, a nie są. Więc towar nie jest zgodny z opisem. Podstawowa zasada reklamacji. Miej jaja i honor i przyjmij zwrot. - [ALL B5] Black With Red - na X5