Treść opublikowana przez fayera
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
biutyfull robi wrażenie
-
Strefa biegaczy, triathlon
W tym roku biegałem do maja,później lekka choroba ale czas zacząć... Wątek
-
Jaka płyta główna na wymianę-podmianę...
ale w tej karta graficzna jest zintegrowana-dobrze myślę? Ja mam GF 7300 dokładaną
-
Jaka płyta główna na wymianę-podmianę...
AMD Athlon 1.8
-
[ALL B6] Myjnia a odpalenie samochodu
komputer pod maską prawy gorny róg patrząc od przodu auta...
-
Jaka płyta główna na wymianę-podmianę...
Nie,nie-system po przeinstalce,wszystko sprawdzone,na płycie głównej były spuchnięte 4-5 kondensatory,wymiana i dalej to samo czyli po odpaleniu kompa wszystko rusza a obrazu na monitorze brak dopiero jak się rozgrzeje po około 20 min. to za którymś tam restartem odpala obraz wszystko było podmieniane czyli zostaje karta...... ale koniecznie musi być o tych symbolach SMI SM 7270?
-
Jaka płyta główna na wymianę-podmianę...
Panowie mam pytanie,ponieważ prawdopodobnie płyta główna robi mi papa jaką mogę zastąpić: Moja Płyta MSI MS 7270 Czy musze wrzucić z takim samym oznaczeniem?
-
Piłka nożna
a dobrze jak się debili ma za obrońców :gwizdanie:
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Następny temat micha: "Jak zbajerować klienta"
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
chyba wizje
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
po godzinach... :gwizdanie:
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
...uj jeden dzień ze szkołą robota ważniejsza micha niema bo może został na nadgodziny :gwizdanie:
-
jaka navi polecacie?
rns-e
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
wtedy zapowiedział na głos, a teraz pomyślał po cichu. nie ma to znaczenia. jednym i drugim (a drugim szczegolnie) bawil sie jak kot na wpół zdechłą myszą. Tylko od niego zalezalo kiedy nastapi zgon. j.w.
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Micha coś długo niema :gwizdanie:
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
e tam trzeba oko przymknąć wkońcu młodość-nie pamiętasz w ostatniej chwili impreza,ktoś dzwoni i zapominasz co cię jutro czeka powodzenia michu
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Ogolony,czyste łapki,paznokcie przycięte,ząbki umyte,fryzurka,pewność siebie i powinno być
-
[B5 AFN] Termostat z ASO o czy coś innego?
W moim przypadku termostat oryginał,latem wszystko pięknie zimą temp. ustawiona 20-21st. i osiąga 70st..Przy pałowaniu dojdzie do 90st. ale po chwili momentalnie spada do 60- 70 st.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No młodzieniaszek się odezwał :gwizdanie: przyganiał kocioł :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Termostat z ASO o czy coś innego?
pod warunkiem ze to ORI. allegro to loteria... zresztą dzisiaj to nie tylko allegro.....można wtopić...niestety takie czasy
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
co ty bierzesz Nie stać Cie jeżeli o tym mówimy to raczej szkoda kasy a bardziej zdrowia :polew: a żonka Kliczki choć już pod 40-stkę ale...
-
Problem ze sprzedajacym na allegro nie chce odebrac zwrotu
musi przyjac bo dal mi gwarancje 14 dni zreszta w aukcji to samo pisze,od klikniecia przeze mnie towaru do otrzymania towaru minelo 2dni i od razu dzwonie ze cos nie tak. acha to zmienia postać rzeczy. Na pieczątce masz datę nadania więc nie ma co się martwić
-
[B5 AFN] Termostat z ASO o czy coś innego?
z ankiety wyjdzie ci to samo
-
Problem ze sprzedajacym na allegro nie chce odebrac zwrotu
rzeczy licytowanej sprzedający może nie przyjąć takie ma prawo w twoim przypadku może gra na zwłokę....
-
[B5 AFN] Termostat z ASO o czy coś innego?
i milion razy,że oryginalny wytrzymał miesiąc...