Treść opublikowana przez ferdek77
-
Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu
Teraz widzę, że było już o tym Tak czy inaczej, dzięki. Którą tkaninę kupić?, te numery podane przy materiałach w sklepie modeco są "kompatybilne" z numerami audi? Moża to jakoś sprawdzić, np. po vin? albo z wlepki? Jaki to będzie kolor, srebny ? Tkanina na podsufitki samochodowe ALCANTARA MODECO-SKLEP.PL PODSUFITKA K-317 SREBRNY GRUPA VAG Jasny grafit? Tkanina na podsufitki samochodowe ALCANTARA MODECO-SKLEP.PL PODSUFITKA 8K-127 JASNY GRAFITOWY
-
Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu
Ten klej Bonaterm to coś w rodzaju butaprenu, czy jakiś mniej "chemiczny", nie będzie w aucie śmierdziało chemią?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jaki silnik i skrzynie ma to auto WAUENAF41HN056287 Dziękuje
-
Zbiorniczek na płyn, wypadający wężyk
Dzięki za pomoc Jak coś zaradzę dam znać, trochę ciężki dostęp tam jest , więc pewnie trochę to potrwa
-
Zbiorniczek na płyn, wypadający wężyk
Wypada czarna, (na pierwszym zdjęciu widać) Jakie to zabezpieczenie? można dokupić?
-
Zbiorniczek na płyn, wypadający wężyk
Po stłuczce i wymianie zbiorniczka, wypada wężyk i cały płyn "schodzi", i teraz nie wiem, czy się coś wyrobiło, czy blacharz zgubił jakąś opaskę itp. Orginalnie jest montowana? Jeśli tak, to jaka ? A może zle jest wciśnięte?
-
myjka ciśnieniowa
Rozejrzyj się za kranzle, solidna konstrukcja, pompa mosiężna, a nie plastikowa lub aluminiowa jak w karcher. Mam od niedawna model 1050 TS, co prawda nie miałem wcześniej za dużo do czynienia z innymi myjkami, ale ta sprawia wrażenie bardzo solidnej i trwałej, myślę że posłuży wiele lat.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Kupiłem parę dni temu denso, trasa zrobiona, jak na razie elegancja-francja zobaczymy jak długo...
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Czym się kierować, na co zwrócić uwagę kupując drugą, aby jakiś dłuższy czas się "trzymała", czy to raczej loteria.
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Mi się zaczęła odklejać po ozonowaniu( już prawie pół wisi) da się jeszcze coś z tym zrobić, czy tylko wymiana podsufitki ?
-
Utrata płynu po wymianie
Na początku myślałem, że to po wymianie za mało wlałem, mało jeżdżę, dlatego wcześniej nie rzuciło się to tak w oczy, dopiero teraz po trasie pusto. Dzięki za wskazówkę, albo zbieg okoliczności,albo po wymianie na inny płyn coś się rozszczelniło.
-
Utrata płynu po wymianie
Prawie rok temu wymieniałem płyn od wspomagania, w między czasie musiałem, po troszku dolewać, dziś pompa zaczęła wyć, płynu nie było, wcześniej nie ubywało tak dużo, tak szybko. Gdzie szukać nieszczelności? Podczas wymiany odłączałem węże od zbiorniczka, ale tam jest sucho.
-
Spryskiwacze xenonów
Dokładnie, a jakiś pomysł dlaczego nie działają? Jakaś nieszczelność, ale wtedy wogule by nie działały chyba ?
-
[B6 TDI PD] Drgania nadwozia
Ok, dzięki za naprowadzenie, będę myślał jak się ociepli
-
Prośba o nazwę części, lokalizację wycieku
Tak to wygląda, klima działa, ale czy można wywnioskować, czy jest nieszczelność ? Silnik wyłaczony Silnik i klima włączona
-
Spryskiwacze xenonów
Można używać spryskiwaczy z wyczuciem, wtedy spryski xenonów się nie załączają W sumie nigdy jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało.
-
[B6 TDI PD] Drgania nadwozia
Mam taki zamiar, ale nie bardzo wiem czy jest sens brać się za to bez klucza dynamometrycznego
-
Spryskiwacze xenonów
Witam, mam problem ze spryskiwaczami po stłuczce, jeden sprysk i zbiornik był uszkodzony, na chwilę obecną wymienione, jednak spryskiwacze działają tylko po dłuższym czasie nie używania, później nie ma reakcji. Gdzie szukać przyczyny?
-
[B6 TDI PD] Drgania nadwozia
Na zimnym http://vaglogi.pl/log-013_018_023_B6OKZ7F.html Na ciepłym http://vaglogi.pl/log-013_018_023_FvbD31.html
-
[B6 TDI PD] Drgania nadwozia
Mógłbym się podpiąć i podrzucić te logi do oceny, u mnie też buda drży, silnik dudni pufa itp. ?
-
Prośba o nazwę części, lokalizację wycieku
Możliwe że się uszczelniło tym barwnikiem? Od tamtej pory nie cieknie. Można vagiem sprawdzić, czy nie ubywa czynnika ?
-
AVF Błędy
Witam, vag pokazuje parę błędów, z czym są one związane, czy któryś jest od czujnika parkowania, bo mi jeden nie działa, mam też zepsuty przycisk do odblokowywania szyb tylnych 01366 - Opened Due to Crash Signal 36-10 - Open Circuit - Intermittent 00532 - Supply Voltage B+ 37-10 - Faulty - Intermittent 01034 - Electric Window Thermal Protection Active: Driver 35-10 - - - Intermittent 01705 - Selection Switch for Mirror-Adjust (E48) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 01561 - Left Rear Door 61-00 - Won't De-Safe 01562 - Right Rear Door 61-00 - Won't De-Safe 00668 - Supply Voltage Terminal 30 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent Po skasowaniu wracają, czemu warto się przyjrzeć ?
-
Polecane opony letnie
U mnie już siedzą 4 Micheliny Primacy 4, na razie dużo nie przejechałem, ale zauważyłem, że wydają dziwne dźwięki na takim 'szarym asfalcie na autostradzie w Czechach
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Nie działa mi jeden czujnik z przodu, vag nie pokazuje żadnych błędów, da radę wymienić bez ściągania zderzaka ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki i polecam