Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ferdek77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ferdek77

  1. Teraz widzę, że było już o tym Tak czy inaczej, dzięki. Którą tkaninę kupić?, te numery podane przy materiałach w sklepie modeco są "kompatybilne" z numerami audi? Moża to jakoś sprawdzić, np. po vin? albo z wlepki? Jaki to będzie kolor, srebny ? Tkanina na podsufitki samochodowe ALCANTARA MODECO-SKLEP.PL PODSUFITKA K-317 SREBRNY GRUPA VAG Jasny grafit? Tkanina na podsufitki samochodowe ALCANTARA MODECO-SKLEP.PL PODSUFITKA 8K-127 JASNY GRAFITOWY
  2. Ten klej Bonaterm to coś w rodzaju butaprenu, czy jakiś mniej "chemiczny", nie będzie w aucie śmierdziało chemią?
  3. Jaki silnik i skrzynie ma to auto WAUENAF41HN056287 Dziękuje
  4. Dzięki za pomoc Jak coś zaradzę dam znać, trochę ciężki dostęp tam jest , więc pewnie trochę to potrwa
  5. Wypada czarna, (na pierwszym zdjęciu widać) Jakie to zabezpieczenie? można dokupić?
  6. Po stłuczce i wymianie zbiorniczka, wypada wężyk i cały płyn "schodzi", i teraz nie wiem, czy się coś wyrobiło, czy blacharz zgubił jakąś opaskę itp. Orginalnie jest montowana? Jeśli tak, to jaka ? A może zle jest wciśnięte?
  7. Rozejrzyj się za kranzle, solidna konstrukcja, pompa mosiężna, a nie plastikowa lub aluminiowa jak w karcher. Mam od niedawna model 1050 TS, co prawda nie miałem wcześniej za dużo do czynienia z innymi myjkami, ale ta sprawia wrażenie bardzo solidnej i trwałej, myślę że posłuży wiele lat.
  8. Kupiłem parę dni temu denso, trasa zrobiona, jak na razie elegancja-francja zobaczymy jak długo...
  9. Czym się kierować, na co zwrócić uwagę kupując drugą, aby jakiś dłuższy czas się "trzymała", czy to raczej loteria.
  10. Mi się zaczęła odklejać po ozonowaniu( już prawie pół wisi) da się jeszcze coś z tym zrobić, czy tylko wymiana podsufitki ?
  11. Na początku myślałem, że to po wymianie za mało wlałem, mało jeżdżę, dlatego wcześniej nie rzuciło się to tak w oczy, dopiero teraz po trasie pusto. Dzięki za wskazówkę, albo zbieg okoliczności,albo po wymianie na inny płyn coś się rozszczelniło.
  12. Prawie rok temu wymieniałem płyn od wspomagania, w między czasie musiałem, po troszku dolewać, dziś pompa zaczęła wyć, płynu nie było, wcześniej nie ubywało tak dużo, tak szybko. Gdzie szukać nieszczelności? Podczas wymiany odłączałem węże od zbiorniczka, ale tam jest sucho.
  13. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6
    Dokładnie, a jakiś pomysł dlaczego nie działają? Jakaś nieszczelność, ale wtedy wogule by nie działały chyba ?
  14. Ok, dzięki za naprowadzenie, będę myślał jak się ociepli
  15. Tak to wygląda, klima działa, ale czy można wywnioskować, czy jest nieszczelność ? Silnik wyłaczony Silnik i klima włączona
  16. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6
    Można używać spryskiwaczy z wyczuciem, wtedy spryski xenonów się nie załączają W sumie nigdy jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało.
  17. Mam taki zamiar, ale nie bardzo wiem czy jest sens brać się za to bez klucza dynamometrycznego
  18. ferdek77 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, mam problem ze spryskiwaczami po stłuczce, jeden sprysk i zbiornik był uszkodzony, na chwilę obecną wymienione, jednak spryskiwacze działają tylko po dłuższym czasie nie używania, później nie ma reakcji. Gdzie szukać przyczyny?
  19. Na zimnym http://vaglogi.pl/log-013_018_023_B6OKZ7F.html Na ciepłym http://vaglogi.pl/log-013_018_023_FvbD31.html
  20. Mógłbym się podpiąć i podrzucić te logi do oceny, u mnie też buda drży, silnik dudni pufa itp. ?
  21. Możliwe że się uszczelniło tym barwnikiem? Od tamtej pory nie cieknie. Można vagiem sprawdzić, czy nie ubywa czynnika ?
  22. Witam, vag pokazuje parę błędów, z czym są one związane, czy któryś jest od czujnika parkowania, bo mi jeden nie działa, mam też zepsuty przycisk do odblokowywania szyb tylnych 01366 - Opened Due to Crash Signal 36-10 - Open Circuit - Intermittent 00532 - Supply Voltage B+ 37-10 - Faulty - Intermittent 01034 - Electric Window Thermal Protection Active: Driver 35-10 - - - Intermittent 01705 - Selection Switch for Mirror-Adjust (E48) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 01561 - Left Rear Door 61-00 - Won't De-Safe 01562 - Right Rear Door 61-00 - Won't De-Safe 00668 - Supply Voltage Terminal 30 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent Po skasowaniu wracają, czemu warto się przyjrzeć ?
  23. U mnie już siedzą 4 Micheliny Primacy 4, na razie dużo nie przejechałem, ale zauważyłem, że wydają dziwne dźwięki na takim 'szarym asfalcie na autostradzie w Czechach
  24. Nie działa mi jeden czujnik z przodu, vag nie pokazuje żadnych błędów, da radę wymienić bez ściągania zderzaka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.