Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
ello ziomale i ziomalki jakie plany na dlugi weekend? ja z Marta uderzam jutro do sopotu, aby pogoda dopisala, to poplazujemy,a wieczorem jakis lansik po monciaku, mam plan wyjechac z olsztyna jutro o 5 rano, aby w miare nie wbijac sie w mega pielgrzymke z calej strony w kierunku morza, ale jak wyjdzie i o ktorej wstane to nie wiem:) a w olsztyie, kolejny weekend nic sie nie dzieje, najbardziej rozreklamowane wydarzenie to festyn pieroga w biesowie za biskupcem
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
wewnetrzne elementy typu drzwi, dach nie sa oczywiscie malowane pod kolor zewnetrzny. sa szare. z cenami malowania pier**li sie ludziom w glowach, w Olsztynie tez jest z tym masakra, bez 300pln za element nie podchodz,a co najgorsze nawet niby najwieksze lakiernie odwalaja fuszerke:/ koledze np w pasku wmalowali komara w dach ostatnio pytam sie goscia ile by wzial za pomalowanie zderzaka wfiacie panda to mi krzyknal 450pln a typ maluje elementy w zwyklym warsztacie mechanicznym, gdzie w ciul kurzu i innego syfu, podlacza pistolet pod sprezare i jedzie z koksem co do koloru nosba, to glosowalem za daytona, bo bialy w porownaniu z czarnymi dodatkami rto juz totalnie przejedzony temat, co sruga fura jest tak robiona gdybym mial komfort wyboru to decydowalbym sie na jakis piekny miedziano rudy, albo cos w fiolet a'la panda, ktora byla opisywana jakos w kwietniowym top gearze chyba
-
Spoty Olsztyńskie
dokłdanie tak, dzis spot, poki co zadeklarowal sie karlos i ja [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 17:21_________________________________________________ kolejny spot wakacyjny odwołany ide z psem na spacer w takim razie ZMOBILIZUJMY SIE WRESZCIE NA SPOTA PIWNEGO bo widze ze ekipa nam wymiera
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
musisz miec dobry uklad z kefirem, ze na biezaco Ci fure ogarnia:) kolega juz ponad rok czeka na swoje 2,2t do b2 jestem pelen szacunku dla Ciebie za ten projekt, na koniec w podsumowaniu nie zapomnij podac przyblizonej ilosci roboczogodzin i kasy jakie to audi wciagnelo:)
-
Spoty Olsztyńskie
podeslij jakiegos linka z jej stronka [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 10:44_________________________________________________http://www.google.pl/search?q=rosie+huntington-whiteley&hl=pl&prmd=ivnso&source=lnms&tbm=isch&ei=MwI9TrONBMnCtAbU0oAc&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=687
-
Spoty Olsztyńskie
wez mi nie przypominaj, nawet nie wiesz jak zalowalem ominietych scen z ta blondi, przezajebista byla, a jak jeszcze wsiadala do sls amg miodzio
-
Spoty Olsztyńskie
tez bylem, we wtorek, przyszedlem juz na tych transformersach po 2óch piwkach, w kinie jeszcze 2 zmeczylem i zasnalem w trakcie glownej akcji filmu
-
Spoty Olsztyńskie
no to karlos jestes jezdziec git! ja wlasnie wrocilem z Marta z kina, film "Druhny" - za***isty, usmialem sie po pachy
-
Spoty Olsztyńskie
kwiatuszka tez nie bedzie ja bylbym chetny to wpadaj zalek przed 20.00 rzuce okiem na forum, jak nikt sie nie zglosi to nie bede jechal
-
Spoty Olsztyńskie
- [B5 AEB] Wysokie spalanie - Co może być przyczyną ?
zobaczylem tylko naglowek tematu, mysle sobie wejde, to bedzie beka i sie nie zawiodlem ale ludzie to maja dziwne jazdy, 6l/100km w aeb qwa miszcz nad miszcze, z takimi umiejetnosciami startowalbym w mistrzostwach swiata w eco drivingu. znam zasady eco drivingu i umiem je wcielac w praktyke, moj silniik jest w bardzo dobrej kondycji ale nigdy nie udalo mi sie zejsc w trasie ponizej 8l/100km i to na prawde jadac 90km/h ledwo muskjac pedal gazu, bez zadnych redukcji i wyprzedzan. ani w miescie ponizej 10l/100km tu na forum widze sa czarodzieje wieksi niz sam harry potter juz lepiej sie poprzechwalac komu najwiecej spalil mi w zime przy zabawie ponad 25- Spoty Olsztyńskie
grubo- [B6 AWX] Nie wiem co żrobić zostawić ten kolor czy inny
pomaluj dokladki w kolor a serio, to do niebieskiego felga w graficie bylaby spoko, skoro juz chcesz malowac- Spoty Olsztyńskie
mi pasi, pozdro- Spoty Olsztyńskie
to sie dowiedzialem zrobmy nastepny spot spotem piwnmy, bedzie wieksza mobilizacja- Spoty Olsztyńskie
sorry chlopaki, nadrobimy nastepnym razem, dopiero wrocilem z Orzysza, srednia predkosc mialem 60km/h- Spoty Olsztyńskie
szydera ale uj w bombki strzelil, mnie nie bedzie, jade kupic kolejna fure, kung fu pande 2- Spoty Olsztyńskie
pawel, czesc wahaczy mialem trw i troche wytrzymaly, teraz od 15tys km mam lemfordery i poki co jest ok a w aucie zapiekl mi sie tylny zacisk hamulcowy, musialem kupic nowke, no i w koncu wleca bixy i spryski- Spoty Olsztyńskie
przyjade ale ticulcem dopiero w czwartek audi ląduje u Pawełka na kuracji odświeżającej- [ALL B5] Grill w stylu RS
HA !! i ja sie pochwale, co prawda nie takim fartem jak murdi, ale tez fartem zdobylem podrobe grilla z rsa,a mianowicie: 3tyg temu podjezdzam pod pewien market i widze zwykla, najzwyczajniejsza na kołpakach a'czwóreczke z grillem a'la rs4. długo się nie zastanawiając wziąłem i napisałem kartkę o treści mniej więcej: witam, jeestem zainteresowany odkupieniem grilla tudzież wymianą na orginalny z dopłatą z mojej strony, mój nr tel itd. dzwoni do mnie wieczorem człowiek i mówi że nie jest zainteresowany, bo już się przyzwyczaił i tyle. to ja gościowi opowiadam, że jestem totalnym audimaniakiem, mega pieszczę swoje auto, udzielam sie w klubie a4 itd i bardzo mi na takim grillu zależy. w końcu człowiek się zgodził, podjechałem do niego, oddałem swój stary grill, dorzuciłem 5dych i jest git, mam grill a'la rs4, teraz tylko w weekend pomaluję ramke w czarny mat i wrzucę tu zdjęcia- Spoty Olsztyńskie
slalom hulajnoga w alkogoglach, slalom quadem przeciwskretnym, sumo, memo, labirynt PANY CO ZE SPŁYWEM?- Strefa motocyklistów
jaki motor polecicie do 10tys, uzywke w typie enduro/supermoto tzn chcialbym kupic jeden motor i do niego dodatkowo drugi komplet kol, aby mogl po miescie smigac jak na supermoto,a w weekendy zapuszczac sie gdzies w pola i lasy jak na enduro? nie mam duzego, prawie zadnego doswiadczenia, ale cos mocniejszego niz 250ccm- Spoty Olsztyńskie
stary, ale ja w pracy bylem, nie imprezowalem tam, tylko prowadzilem konkurencje dla delegacji poszczegolnych wiosek. takze nawet chwili wolnego dla siebie nie mialem,a jechalismy busem- Spoty Olsztyńskie
ha ha, pijaki ja mialem pracowity weekend z paint forcem, w sobote organizowalismy turniej sołectw w Kozłowie pod Działdowem, nie mam nic do mieszkancow wsi, sam chcialbym miec dom na wsi, ale co za przeogromna rzesze burakow i tepakow tam spotkalem to maskra Panyyy, organizujmy sie w sprawie tego spływu w niedziele za tydzien!!- Oceńcie zdjecie
poszlo - [B5 AEB] Wysokie spalanie - Co może być przyczyną ?