Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aniolek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aniolek

  1. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    za 20-30 min to i truskawki znikna :gwizdanie: wiec i smietana zbedna
  2. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam truskawki-smietana wyszla
  3. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A gdzie przechodziłaś?? :> pewnie nie na pasach :polew: to może piwko?? albo budyń ?? lepiej czysta
  4. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a bo się zakochałem :gwizdanie: :gwizdanie: nie idz-rzucam ogniem tego np nie przyjmę na siebie dygasz? nie ale mam złe doświadczenie z kobietą z ogniem w ręku :gwizdanie: :gwizdanie: o la boga-do tego po przejsciach...
  5. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a bo się zakochałem :gwizdanie: :gwizdanie: nie idz-rzucam ogniem tego np nie przyjmę na siebie dygasz?
  6. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie idz-rzucam ogniem
  7. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja kupilem dzis promocyjna warke, 1.5 litra w jednej butelce, i powiem wam ze nie da sie tego pic z gwintu to to w plastyku? tak to to , z gwintu to jakbym cole pil, trzeba uzywac szklanki, kupilem to pierwszy raz, i wiecj sie nie skusze, trzeba wypic cale bo gaz ucieka nie toleruje alkoholu z plastyku yba że wino lapino rozwazw ta propozycje :gwizdanie: zła odpowiedź... oj bardzo widze spragniony-tylko kwestia ktorego? :gwizdanie: co dasz to wezmę nie jestem wybredny oZiX bierze wszystko taki już jest nie wiem czy w tej sytuacji smiac sie nalezy czy plakac?
  8. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    rozwazw ta propozycje :gwizdanie: zła odpowiedź... oj bardzo widze spragniony-tylko kwestia ktorego? :gwizdanie:
  9. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale macie tempo... skrzynke mi zaje...powiadomieniami
  10. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    rozwazw ta propozycje :gwizdanie:
  11. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?przywyklam-na akademii wszystkich jak chlopow traktuja-zboczenie przyjmę wszystko byle bolało i długo i namiętnie na jedno i drugie trzeba solidnie zaluzyc
  12. ty nie dziekuj tylko kupuj i na spota przyjezdzaj!
  13. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam Ci zasunac kopa,czy poklepac? jedno i drugie ale to pierwsze mocniej :> sie rozumie
  14. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?przywyklam-na akademii wszystkich jak chlopow traktuja-zboczenie
  15. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  16. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    takiz niego anioł jak ze mnie szatan :kox: niej....
  17. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    sie mi kopslo,mialo byc :> :gwizdanie:
  18. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czesc czesc
  19. jak w temacie czy ktos posiada moze instrukcje do tego modelu? albo moze orientuje sie,czy przy polaczeniu BLUETOOTHEM z tel jest jakis uniwersalny kod do wpisania? bede bardzo wdzieczna
  20. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    padała oZiU padała licze ze to literowka
  21. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo teraz to ludziska się zamulili i jest lyppa e tam ruch jak na marszalkowskiej-na siwtokrzyskim to dopiero jest zastoj-no chyba ze spot sie szykuje,to cos drgnie
  22. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a czemoz to?
  23. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cześć :hi: witam Cię w krainie fantazji!! bry wieczor wpadlam z browarkiem-hehe chyba dobrze trafilam :gwizdanie:
  24. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :gwizdanie: szpieg w karinie deszcowcow normalnie
  25. az zajrzalam pod fotel...ale jak sie znalazl to łokej moze byc za 2 tyg tez mialam zajecha do skaryszewa,ale slyszqalam ze tandeta-i odpuscilam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.