Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aniolek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aniolek

  1. dziala,dziala narazie luxius a jaki to srubokret?
  2. a mi nie bardzo ani jeden ani drugi nie pasuje mam zjazd a pozniej sesja no chyba zeby tak piatek :gwizdanie:
  3. No podobno nawet grila z węglem dostanę. do sprzatniecia
  4. byla okazja,i kielbasek pod dostatkiem,az juz psa chcieli karmic,bo nie mial kto zjesc
  5. no ptrzcieale,ale Radom ciagnie tlumnie
  6. moze to trzeba leczyc,jak Ci tak czesto opadaja-az chyba zaczne sie martwic...
  7. Hmm, ja to nigdy nie miałem dobrej gadki - chciałem tylko zjeść Waszego grila. oj grila,to by Ci naprawde ciezko bylo-nie dosc ze duzy,to ciezkiale to co bylo z grila,calkiem apetyczne
  8. ze niby od czego to?
  9. hehe i kto to mowi... :gwizdanie:
  10. cos marna ta bajera... gadu gadu a tu o swicie trza wstaci i jechac przez ten Radom do Wawy
  11. Nooo Witków nie znasz??
  12. co Ci opadlo??w tym wieku?-nie dobrze...
  13. To już Twoja w tym głowa, żeby ich przekonać. a co ja ich bede przekonywac,jak sama nie czuje sie przekonana
  14. Chłopaki mówią, że do Radomia mają za dużo dziur. no coz....
  15. tak jak Wy do Nas zartuje no nie wiem,nie wiem :gwizdanie: Chlopaki-pojedziemy do nich na grila?
  16. Znalazłem - fajny budynek. To są te "mostki" czy cuś? Kiedy palicie następnego grila? nie,to akurat cedzyna z mostek sa wczesniej
  17. grzebnij-znajdziesz
  18. O maaasz. A w ogóle macie jakieś ze spotów? macie na poprzednich stronach powinny byc
  19. zdjec brak
  20. Może Wy się zorganizujecie i w któryś piątek przyjedziecie do nas. oj nie ladnie....chlopaki sie spieli i sie zorganizowali na piatek a tu taka porazka :bicz3:
  21. poszukam stolika
  22. I'm sorry :notworthy:
  23. to moze ci plasterek sera zoltego wziasc do tego chleba?zlozysz i bedziesz mial tosta
  24. to moze spot integracyjny z dzieciakami...Dudi duze masz te pociechy,moze dla mojego pierona jakies wiekowo podobne Jedna ma 9 lat a druga 5 lat , zniszczyli by ci chlopaka Ale nie widze przeszkod mozna przyjechac i z brzdacami heheh to no to mniej wiecej przedzial tenmoj ma 5,5,wiec nie jest zle
  25. to moze spot integracyjny z dzieciakami...Dudi duze masz te pociechy,moze dla mojego pierona jakies wiekowo podobne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.