Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DeeJay_Kill

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DeeJay_Kill

  1. W sobotę ok 15 jestem w Gdańsku i na niedziele chyba zostanę Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Ponawiam pytanie? Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Ale tu mam przegląd motoryzacyjny... R8, RS4 Cabrio białe:D, wszelkie mietki amg, o BMW nie wspominam. Jest tez Lambo, Aston i rzadko sie zdarza coś ze starych klasyków. Dodatkowo widziałem juz drugie auto na blachach PL:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Hahahahaha - rozwaliłes mnie ta opowieścią - jak widać, golfa sie nie da ukraść co za pały, zeby tyle zachodu kanister wachy... Seba, Ty lepiej na przystanek idź, bo dakeko do roboty nie masz, a skoro panowie z walizka mogą, to i Ty:D Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Chyba nocnymi doświadczeniami w garażu z wszystkim, co fermentuje w roli głównej z Gdyni do pucka tak daleko nie jest, wiec w razie czego podlece:) jak pogoda sie kształtuje? Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Siema pomorskie wyjadacze:) wracam z urlopu w sobotę, bede w Gdańsku i Gdyni - moze jakiś międzywojewódzki spot zrobimy:)? Na Bukowinę si nie wybieram, wiec byłaby okazja. Rzućcie jakaś miejscówka, to chętnie sie spotkam z miejscowymi pijakami z oem'a:D Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Spróbuj sand-man przy przybyszewskiego 99;) witek i Kamil Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Póki co, wypoczywam i nawet ni ciepło:D Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Wlasnie skorzystałem - dzięki:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Niestety Bilstein B8 nieosiągalny w moich źródłach;/ Dobra - idę się myć i spadam na tydzień opalać tyłek. Jak zasłużycie, to przyślę Wam pocztówkę;p Off for a week.
  11. Chyba jednak miałem racje:p Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Tylko trzeba wstawić zdjęcie jakiejś fajnej d*py:p Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. skoro tak, to cena super;) Dawno nikt żadnej d*py nie wstawiał...;D
  14. Hej;) Polecicie jakiś fajny parking niedalego gdańskiego lotniska? Ile ew. kosztuje tygodniowy parking na nim?
  15. Ja znam zakład Edka - niestety muszę Cię zmartwić, bo sądzę, że za cenę usługi kupisz zderzak w kolorze;]
  16. Tak, pierwszy raz i hotel zabookowany. Teraz kurde jeszcze taniej jest, bo sprawdzalem Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. U mnie leży jeszcze kilka:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. no widzisz - jednak cos się dzieje, poza tym, że dojechanie do centrum to porażka;p
  19. No i git:) 28 lutego chce jechać Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Napiszesz, jesli problem został zażegnany Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Hej - immo jestem w stanie Ci ogarnąć, ale faktycznie możesz mieć problem z pętlą indukcyjną - inaczej napis "SAFE" występowałby zawsze. 511991623 - dzwoń, jeśli potrzebujesz - jakoś się umówimy. Myślę, że możesz mieć zainstalowany dodatkowy alarm/odcięcie, ale to po prostu sprawdzę
  22. super;) Bardziej chodziło mi o hotele od nich, jak i sam transfer z lotniska
  23. Cześć Zamierzam się gdzieś wybrać na tydzień - wpadła mi w oko oferta tygodnia na Malcie z fly4free. Macie może doświadczenie z wizz'em? Oferują lot z hotelem za przyzwoite pieniądze - może mi ktoś podrzuci ważne informacje, bo nie leciałem jeszcze z nimi:)
  24. FIS do wymiany;) Allegro, elektroda - tam się ogłaszają. Niestety nie kosztuje to tyle, co kiedyś, czyli 150zł;/ Tak, czy owak - albo wymiana licznika, albo wyświetlacza;)
  25. Wlasnie rozbieram na części, bo juz samochodu z tego nie bedzie:p Sent from my iPhone using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.