Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DeeJay_Kill

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DeeJay_Kill

  1. Chyba zapomniał juz:D Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Decydujcie sie:) a Ty Cyganie klysku do niedzieli auta nie dostaniesz ! Chamie Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Decydujcie sie:) a Ty Cyganie klysku do niedzieli auta nie dostaniesz ! Chamie Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Ja wpadam i Seba ze Skierniewic tez chyba wpada:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. To wpadne Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Ja nie moge, co za ch...e :/ Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Git Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. jasny f*ck, mówią, że roboty się nie przerobi, ale chyba biję rekordy... Spadam;]
  9. Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. looool;D Wspomnienia nigdy nie umierają;]
  11. Bede wymieniał można tamtego rozebrać Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. C5
  13. zabieraj te tarcze ode mnie;p Nawet na złomie będą się na mnie dziwnie patrzeć, jak je oddam;p Qrde, niech mi ktoś pomoże, bo jak mawia przysłowie - "Roboty nie przerobisz, a baby..." No więc właśnie. Kłysek już dywaników nie ma, ale tarcze ma, tylko mu się ABS pali, bo DJ spier***ił sprawę i czujnik ABS jest chyba zbyt daleko od pierścienia. Grunt, że Pytonowi dmucha śmigło, dzieki któremu a8 lata, a Kanu jeszcze nie słyszy klepania przegubu;p W ogóle widzę, że tu jest prosta waluta, więc zapraszam np. na piątek, jak będę chciał zmienić tiptronic'a w a6 - trochę waży, więc chętni się przydadzą;p
  14. Ksawerów;D
  15. Znacie dobry skup złomu, w którym sensownie płacą? Mam do oddania sporo gratów;) Amelinium, żeliwo, akumulatory, etc...
  16. Moze by spota zrobić? Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Będę, ale aku nie mam na razie - opitolił się w międzyczasie. Jak chcesz, to mam coś tańszego 74Ah;]
  18. A nie będę gorszy;p 366 dywaników ze złotą nicią i jest Twój;p
  19. Udanych Świąt;)
  20. nie ma opcji - zawsze jest czarnuchem;p
  21. Szlachetna paczka odstawiona na miejsce- serdecznie dziękuje sześciu osobom z klubu A4 za zaangażowanie i pomoc:)
  22. a myślisz, że skąd mi się wziął pseudonim? BTW - na szczęście nie jestem z Pabianic;p
  23. na dzisiaj byś miał - Jana Pawła II 10, Ksawerów. (przy trasie Łódź-Pabianice) Podan nr na pw, to się dogadamy ok 14.30 aku będzie u mnie:) Powoli kończymy akcję szlachetnej paczki - przydadzą się nam jeszcze pomoce szkolne oraz halówki ciemne rozmiar 44 męskie;) Może ktoś pomóc w tym zakresie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.