Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. lewa strona bagażnika http://www.a4club.pl/index.php?topic=26735.0
  2. Żadnego w to miejsce wymagana zmiana konsoli ale o tym jest już temat na forum .
  3. 500 to spora przesada 350 plus immo i wyjdzie jeszcze więcej
  4. jest to radio model rns-3 nigdy nie było takiego typu navi w b5
  5. ale co jest w oryginale bo nie wiem o co pytasz
  6. na non dx nie mam map pl i kropka. RNS 3 to radio z navi takie jak na foto ale nie jest to oryginał
  7. rozpoznać można tylko po nr jak kupisz dx to będzie to tylko radio z dużym lcd
  8. Jeśli chcesz kupić navi musi być z dx inaczej nie kupuj bo nie będzie czytało map pl i nie można wgrać pl menu. Do odtwarzania muzyki musisz mieć albo tradycyjną zmieniarkę lub mp3. Podłączenie radia jest P&P. Co do wyświetlania na zegarach będziesz musiał podłączyć can.
  9. zamontowałem masę tych adapterów sprawują się świetnie.
  10. Programowanie kości pamięci na nowo ale do tego potrzebny sprzęt
  11. tak można trzeba na nowo programowac pamiec
  12. Korekty się zachciało. Uwaliłeś wsad tak to jest bawić się chińskim sprzętem w liczniku.
  13. przelotka ok ale chyba ori kostka tam nie będzie pasowała więc przepinka, co do diversity to mam rns-e i radio odbiera idealnie i nie mam diversity.
  14. musisz mieć wersje 12 pin i jedną kostkę wypinasz ,a drugą wpinasz. Jeśli masz kiepską wersje przelotki to będziesz musiał przepinać przewody.
  15. Tom A4 odpowiedział(a) na oca69 temat w Audi A4 B5
    ramka z szybą jest inna poszycie jest to samo
  16. pod zielonymi kropkami widać kawałki przewodów abo tam gdzie pokazałeś abo tam gdzie są dowolne miejsce. Prawy głośnik wpinasz kabel z kostką i nic więcej nie robisz zobacz gdzie jest zielony i w tym samym miejscu przylutuj w lewym głośniku zielony chodzi mi o właściwą stronę nic dodać nic ująć
  17. nic ci nie brakuje zielony i czarny do głośnika wiszącą wtyczke wpinasz do głośnika i tyle.
  18. ten komunikat jest zawsze przy braku tmc tuner gdyby był błędu by nie było
  19. nie w rns-d jest iso a w rns-e iso fakra
  20. Do jednego i drugiego podłączenie kamery jest w podobny sposób co do map to są aktualne mapy http://www.navmapstore.com/category/1625/Audi_A4_2000_Navigation_Plus_2_Din_RNS_4_Update co do różnic to są ale nie aż tak spore można z rns-d wycisnąć sporo co pradwa rns-e ma czytnik sd co ułatwia odczyt muzyki ale do rns-d też można dokupić zmieniarkę mp3 przepaść to cena
  21. Szukam szybki do s3 razem z całym kompletem. Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce na alle lub jakiś sprawdzony sklep internetowy. Dzięki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.