Treść opublikowana przez Tom A4
-
silnik kuleje po wymianie świec na nowe
gdzie odczyt z 01 silnik?
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
kość miałeś wielokrotnego zapisu ? czy ładował na nową ?
-
zmiana licznika z jager na vdo problem z immo nie pali
zrobiłeś adaptacje licznika do ecu ? silnik ---> adaptacja ---> kanał 000 ---> test---> save ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- kluczyki prawidłowo dodane ?
-
RNS-E z allegro z montażem?
Zgadzam się z tobą w 100% ciekaw jestem jak wygląda ewentualna naprawa na miejscu. Jak na moje oko to totalna partyzantka, a nie profesjonalna firma. Brak adresu siedziby, firma zarejestrowana w woj Łódzkim, a pseudo siedziba w Warszawie. Firma zajmuje się KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI dziwna ta firma:kwasny:
-
RNS-E z allegro z montażem?
Dokładnie mocno dziwne bo samo pl menu mają na aukcji za 250zł
-
RNS-E z allegro z montażem?
tak jeśli nie mają w zestawie
-
RNS-E z allegro z montażem?
pytałeś czy musisz mieć konsole 2 din ? bo skoro montują za 1800 razem z navi okablowaniem i całą resztą to ciekaw jestem pochodzenia tych navi że im się opłaca? Navi rns-e można za 1200zł kupić 600 zł za okablowanie mape i menu pl i dojazd w dowolne miejsce ciekaw jestem jak to wygląda żeby nie okazało się że z 1800 zrobi się 2300
-
RNS-E - karty SD?
tego nie testowałem
-
RNS-E - karty SD?
sd do 4gb sdhc do 2gb co tu potwierdzać
-
Komunikat na RNS D
w tej skrzynce jest tuner tmc sprawdź czy nie dostała się tam wilgoć i czy wszystkie złącza są ok
-
Komunikat na RNS D
lewy boczek bagażnika na pw wysłałem lin druga fotka
-
RNS-E - karty SD?
tak ale max 4 gb sam mam
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
sprawdź podciśnienia , okolice dvki , i podepnij inny ecu to na początek
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
chodziło mi oto że nie jest za free i ten ze zwykłego nie pasi do leda
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
żeby wykluczyc ecu to tak jak napisałem skombinować inny i albo zrobic klona immo albo zrobić off
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
bosta masz z dolotu, a nie z podciśnień sterujących nic się nie stanie jak odepniesz wtyczke
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
nie ma jeszcze sds na leda
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
wtyczka jest z tyłu głowicy zaraz za pokrywą zaworów, oolice dvki chodzi mi o wszelkiego rodzaju połącznia podciśnieniowe.
-
Komunikat na RNS D
kostki w navi do sprawdzenia i przy tunerze tmc też sprawdź też zasilanie tunera ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- bezpiecznik od tmc też do sprawdzenia
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
fazator masz z zaworem elektromagnetycznym wypnij z niego wtyczke i sprawdź ja bardziej jednak bym obstawiał okolice dvki
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
wyciągnięty łańcuch słychac , ty masz problem w zakresie obrotów od 2700 do 4000 i objawy nasilają się wraz z przyrostem temperatury, sprawdź czy gdzieś cos się nie przypala jakiś wężyk i się rozszczelnia może składając do kupy po wymianie dvki coś zostało źle zamontowane. Wszystkie podciśnienia masz prawidłowo podpięte ? U olegi jak amienione były podciśnienia na n75 to było szarpanie ale nie zawsze i doładowanie też trzymało ok po zamianie szarpanie ustało.
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
proponuje sprawdzić tam gdzie było robione czyli okolice dvki może popierdzielili przewody, nie wiemy co tam dokładnie rozbierali rozpinali aby wymienić blowa na dvke. Możliwe że szarpali się z wymianą i coś uszkodzili,wyrwali może coś się rozszczelnia i temu objawy się nasilają
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
hala wali błędem , czemu zmieniłeś z fmic na serie ? przez łopoty z szarpaniem ?
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
Proponuje zamontować inny sterownik i sprawdzić co będzie w ten sposób wyeliminujesz ecu najlepiej taki z wyłączonym immo. Przepustnica sprawdzona?
-
płyta CD do navi plus
bardzo możliwe że płyty masz nagrane ok ale laser albo brudny lub mocno wypalony.