Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. kość miałeś wielokrotnego zapisu ? czy ładował na nową ?
  2. zrobiłeś adaptacje licznika do ecu ? silnik ---> adaptacja ---> kanał 000 ---> test---> save ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- kluczyki prawidłowo dodane ?
  3. Zgadzam się z tobą w 100% ciekaw jestem jak wygląda ewentualna naprawa na miejscu. Jak na moje oko to totalna partyzantka, a nie profesjonalna firma. Brak adresu siedziby, firma zarejestrowana w woj Łódzkim, a pseudo siedziba w Warszawie. Firma zajmuje się KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI dziwna ta firma:kwasny:
  4. Dokładnie mocno dziwne bo samo pl menu mają na aukcji za 250zł
  5. tak jeśli nie mają w zestawie
  6. pytałeś czy musisz mieć konsole 2 din ? bo skoro montują za 1800 razem z navi okablowaniem i całą resztą to ciekaw jestem pochodzenia tych navi że im się opłaca? Navi rns-e można za 1200zł kupić 600 zł za okablowanie mape i menu pl i dojazd w dowolne miejsce ciekaw jestem jak to wygląda żeby nie okazało się że z 1800 zrobi się 2300
  7. tego nie testowałem
  8. sd do 4gb sdhc do 2gb co tu potwierdzać
  9. w tej skrzynce jest tuner tmc sprawdź czy nie dostała się tam wilgoć i czy wszystkie złącza są ok
  10. lewy boczek bagażnika na pw wysłałem lin druga fotka
  11. tak ale max 4 gb sam mam
  12. sprawdź podciśnienia , okolice dvki , i podepnij inny ecu to na początek
  13. chodziło mi oto że nie jest za free i ten ze zwykłego nie pasi do leda
  14. żeby wykluczyc ecu to tak jak napisałem skombinować inny i albo zrobic klona immo albo zrobić off
  15. bosta masz z dolotu, a nie z podciśnień sterujących nic się nie stanie jak odepniesz wtyczke
  16. nie ma jeszcze sds na leda
  17. wtyczka jest z tyłu głowicy zaraz za pokrywą zaworów, oolice dvki chodzi mi o wszelkiego rodzaju połącznia podciśnieniowe.
  18. kostki w navi do sprawdzenia i przy tunerze tmc też sprawdź też zasilanie tunera ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- bezpiecznik od tmc też do sprawdzenia
  19. fazator masz z zaworem elektromagnetycznym wypnij z niego wtyczke i sprawdź ja bardziej jednak bym obstawiał okolice dvki
  20. wyciągnięty łańcuch słychac , ty masz problem w zakresie obrotów od 2700 do 4000 i objawy nasilają się wraz z przyrostem temperatury, sprawdź czy gdzieś cos się nie przypala jakiś wężyk i się rozszczelnia może składając do kupy po wymianie dvki coś zostało źle zamontowane. Wszystkie podciśnienia masz prawidłowo podpięte ? U olegi jak amienione były podciśnienia na n75 to było szarpanie ale nie zawsze i doładowanie też trzymało ok po zamianie szarpanie ustało.
  21. proponuje sprawdzić tam gdzie było robione czyli okolice dvki może popierdzielili przewody, nie wiemy co tam dokładnie rozbierali rozpinali aby wymienić blowa na dvke. Możliwe że szarpali się z wymianą i coś uszkodzili,wyrwali może coś się rozszczelnia i temu objawy się nasilają
  22. hala wali błędem , czemu zmieniłeś z fmic na serie ? przez łopoty z szarpaniem ?
  23. Proponuje zamontować inny sterownik i sprawdzić co będzie w ten sposób wyeliminujesz ecu najlepiej taki z wyłączonym immo. Przepustnica sprawdzona?
  24. bardzo możliwe że płyty masz nagrane ok ale laser albo brudny lub mocno wypalony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.