Treść opublikowana przez Tom A4
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Paździęczewo może masz inne google moje znajduje :polew::polew::polew::polew::polew::polew:
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
na obu czy na jednym?
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
miernik w reke i sprawdź czy tam jest jakieś napięcie
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
jest ich więcej bo zgrzane są parami z tego co tam widać jest ich więcej niż 6
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
wzmacniacz jest bose ale tam jest mega bajzel. Przewody które są obcięte są najprawdopodobniej od wzmacniacza który wisi w bagażniku. Przewodów powinno być 6 szt nie widze dokładnie ile ich tam jest. Wszystko wygląda na to że ktoś prubował podpiąć ten wzmacniacz do nioryginalnego radia i poucinał kostki. Sprawdź czy kolory przewodów pasują do kolorów we wtyczce wzmacniacza. Policz ile jest wolnych przewodów
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
tak jak podejrzewałem już ktoś tam modził pewnie jakis partacz takich to powinni wychłostać. Zrób kolego zdjęcia tej instalacji może po kolorach dojdziemy co tam jest niepodłączone. Masz z tyłu przy lewym głośniku wzmacniacz taka alu puszka? czy też partacz to wymontował.
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
musisz sprawdzić jeśli będzie adapter to albo on nawala albo instalacja ma zwore, a jeśli nie będzie go to do sprawdzenia instalacja jeśli będzie ok to radio coś szwankuje sprawdź dokładnie czy instalacja jest ori.
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
między radiem ,a ori instalacją masz wpięty adapter ? jeśli nie to masz coś dłubane w instalacji. Radio nie ori było czy zakładałeś?
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
radio ma za słaby wzmacniacz lub coś nie tak z adapterem ba masz taki adapter ten podpięty do radia żeby działały tylne głośniki
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
zabezpieczenie w radiu wyłącza końcówke mocy głośniki seryjne czy dokładane ? Instalacja ori czy coś było dłubane.
-
Navi dedykowana A4 B6 (2004, 1.8T Q) - brak FIS
kodowanie zmieniasz w zegarach jakie masz aktualnie ?
-
Jaki Sterownik silnika ECU?
25 immo odczyt błędów i kasowanie jak są. Następnie adaptacja kanał 000 zatwierdzamy i po sprawie
-
Gdzie znajdę przewody
masa do punktów masowych ,a zasilanie pod bezpiecznik
-
Gdzie znajdę przewody
ori instalacja ? czy coś modzone ?
-
jakie ori radio do lifta b5 99 r?
wszystko zależy od tego co właścciel chce zamontowac.
-
Navi dedykowana A4 B6 (2004, 1.8T Q) - brak FIS
k-bus to diagnostyka ,a te radio tego nie ma. Co do braku info na fis to kodowanie powinno załatwić sprawe jeśli oczywiście ten wynalazek ma taką opcje bo z tego co mi wiadomo to nie zawsze to działa
-
jakie ori radio do lifta b5 99 r?
Proszę
-
Linia K w radiu Audi Symphony III
tu masz wszystko symphony 3 to inaczej 2+
-
Gdzie znajdę przewody
kable są wpięte do wtyczki może tak jaśniej nie jesteśmy wróżkami
-
jakie ori radio do lifta b5 99 r?
żadne z tych nie pasuje do b5 po pierwsze są 2 din po drugie link nr 2 to radio do a6 i zupełnie nie pasi Radyjko które podał kolega w pierwszym poscie jako jedyne pasuje do b5 p&p bez kombinowania i jest z a6 c5 a nie b6, stare concerty i chorusy radze omijac, mają problem z głośnością tzn uszkodzeniu ulegają procesory i głośność szaleje.
-
jakie ori radio do lifta b5 99 r?
ten będzie ok ale jaka cena
-
radio 2 din HT869
napewno da się to tam wpeklowac ale musisz albo dorobic adapter pod radyjko lub szukac na alledrogo
-
kod radio a brief
nie koniecznie
-
Car adudio NAVI
no to potzrbujesz cos takiego MINI ISO LINE OUT BLAUPUNKT VW AUDI SEAT SKODA (3798318660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tu masz wyjscie na wzmak ale o tym jest juz temat na forum.
-
Car adudio NAVI
na konsoli srodkowej masz radio czy navi 1 din czy 2 din ?