Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Allegro, przypadkiem na nie trafiłem rano a popołudnia już byłem w drodze po nie
-
[ALL B5] Audi S4
Zderzak na aucie, obawiałem się trochę jak dobrany jest kolor ale jak na razie jest dobrze, mam nadzieję że w słońcu się to nie zmieni i nie trzeba będzie poprawiać Tylny zderzak na ziemi... i wszędzie ten syf... wrr Już lepiej Zderzak też porządnie wymyty, "dyfuzor" pomalowany w czarny połysk... Czas na zaciski, czarne już mi się znudziły i postawiłem na niebieski Śruby też "oberwały"...
-
[ALL B5] Audi S4
sa folie ktore utrzymuja sie na zaciskach hamulcowych wiec mysle ze z utrzymaniem na "Y" nie byłoby problemu Człowiek uczy się całe życie, nie wiedziałem Ale mimo wszystko wolę jakiś kolor...
-
[ALL B5] Audi S4
Jak się nie mylę to ten numer - 8D0 807 977
-
[ALL B5] Audi S4
Nie, jeszcze nie Muszę kupić jeszcze klej do przyklejenia blachy i nowy wąż do sprysków nie lep registracji na klej Medik sie fkurwi Jak będzie zabierał auto to tymi rencami mu wyczyszczę to wszystko
-
[ALL B5] Audi S4
Nie, jeszcze nie Muszę kupić jeszcze klej do przyklejenia blachy i nowy wąż do sprysków
-
[ALL B5] Audi S4
No tak, ten tak, ale ja kupiłem z A6 allroad albo passat po lift czy coś takiego, była za 40zł więc zaryzykowałem, no ale niestety Opchnę tą i poszukam z VR5
-
[ALL B5] Audi S4
jak to? Haczy o budę i nie da się do końca założyć Może jakbym kupił z RS4 ( inny numer ) to by pasowało ale ta jest z A6 Allroad
-
[ALL B5] Audi S4
Raczej tak, tylko trzeba poszukać coś wartego uwagi w dobrej kasie:wink: Na razie kupiłem na próbę coś takiego: ale nie pasuje... trzeba opchnąć dalej
-
[ALL B5] Audi S4
Jaka folia utrzyma się przy takiej temperaturze
-
[ALL B5] Audi S4
otóż to ---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- Proszę przelać na konto 3680zł na carbon i kupuję, nie ma sprawy Przestał podobać mi się ten "przegrzany srebrny" więc przy okazji zderzaka rury tez poszły w ten kolor Co to za problem za jakiś czas znowu pomalować na inny kolor ? ty wiecej w lato wydajesz na wode w ciagu miesiaca na mycie auta niestac cie?? Wodę biorę z hydrantu A tak na serio, jakbym wydał prawie 4tyś na kawałek carbonu to zacząłbym się o siebie martwić
-
[ALL B5] Audi S4
Proszę przelać na konto 3680zł na carbon i kupuję, nie ma sprawy Przestał podobać mi się ten "przegrzany srebrny" więc przy okazji zderzaka rury tez poszły w ten kolor Co to za problem za jakiś czas znowu pomalować na inny kolor ?
-
[ALL B5] Audi S4
Auto było już tak brudne że koloru nie było widać więc dzięki uprzejmości chłopaków z MrCleanera udało się umyć auto Dwa dni później… Czekając aż lakiernik skończy wymieniłem kilka przewodów, opasek i kilka innych plastików… Wpadł korek wlewu oleju z Audi R8 no i farba na zaciski czeka na cieplejsze dni, odebrałem też nową blachę na przód… Wszystkie plastiki wymyte przy pomocy APC – Nielsen Cyclone 1:20 no i naturalnie zabezpieczone AP303 a na pomalowane graty poleciał wosk FK 1000p… Efekt końcowy… Tak było: Tak jest:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Zestaw z Gliptona - GT12 i GT11, przy cleanerze szczoteczka i szorujesz Ale to nie temat o tym... pisz jak coś w temacie o kosmetyce
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Na przyszłość napisałem A co skóry to jak dla mnie numerem 1 jest ciągle Gliptone, mimo zbyt intensywnego zapachu skóry jak na mój nos Będzie cieplej to przyjrzę się dokładniej AIO do skóry z Angelwaxa bo jak na razie zapowiada się ciekawie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Natural Look do skóry mega kupa, świeci się jak psu jajca
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
podświetlenie tablicy z lewej strony nie działa
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
Ragga może woli coś czego w szpitalu nie mają
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Paczka jajek i funt kłaków łonowych Dżesiki Alby:decayed: :polew::polew:
-
[ALL B5] Audi S4
Czyli mrogral żyjesz, to dobrze
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
no ja jutro letni pcham ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał Tylko po co? Po to żeby był tu nie ma co tł umaczyć zabijcie kogoś na drodze i wtedy porozmawiamy..... Jest obowiązek jazdy na zimówkach ? NIE MA... Tak samo można się doczepić do HIDów, ciemnych szyb, wystających kół itd.... ---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- no ja jutro letni pcham ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał Tylko po co? Po to żeby był tu nie ma co tł umaczyć zabijcie kogoś na drodze i wtedy porozmawiamy..... o wielka straż k.wa! bo wszyscy maja zimowki, a jak maja zimowki to lepia one do drogi jak super glue Widziałem jakie ludzie zakładają zimówki, ja lepsze letnie wyrzucałem ale ma zimówki...- [ALL B5] Audi S4
no ja jutro letni pcham ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał Tylko po co? Po to żeby był tu nie ma co tł umaczyć- [ALL B5] Audi S4
Zima nie odpuszcza:eusathink:- [ALL B5] Audi S4
No to musze wyprobować Jak pada deszcz to na trasie zapominasz o wycieraczkach, w mieście od czasu do czasu śmigniesz raz i spokój - [ALL B5] Audi S4