Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Wchodzi, u mnie sprawdzałem i bez problemu...
  2. Obojętnie czym, od pandy aż po sprintera
  3. mgtan, gratuluje fury, nie ma lipy :good: :good:
  4. Ja mam KW i ten polecam...
  5. Jest bardzo dobrze :kox:
  6. Michał, w końcu normalny kolor fury PS. Co to za gra ?
  7. Mnie jeszcze ciekawi gdzie Ty te informacje znajdujesz, w Pani Domu czy gdzie.... Poprzeglądaj forum trochę, poczytaj, od tego zacznij...
  8. Ręce opadają :polew: :polew:
  9. S4 to S4 a nie 1.8T, nie ma czegoś takiego, to to samo co s-line w B5... :facepalm:
  10. tak jak mówił Arek, przetrzesz ten lakier do gołej blachy Auto ma być czyste i koniec Mam polerkę, brakuje tylko mocowania padów, padów i porządnych past ale nie wiem czy walczyć z tym przed zimą...
  11. Spróbujemy, tri color + UC, potem tri color + SwirlX, następnie Tech Wax 2.0. Wcześniej aktywna piana, mycie na 2 wiadra, glinka...[br]Dopisany: 13-09-2011, 21:17:45_________________________________________________ Ultimate Compound
  12. Ręczną korektą nie liczę na cuda a nie wiem czy jest sens bawić się w mechaniczną polerkę...
  13. A to stała cena chyba w Macro. Dobre regały - stabilne Po co Ci SwirlX jak masz Ultimate C.. ? Regały stabilne to fakt, ja do pewności przykręciłem do ściany. SwirlX mam do usuwania swirli, a UC do większych rys Zobaczymy co z tego wyjdzie ręką padem tri color, audi ma strasznie twardy lakier. Do polerki mechanicznej i tak będę kupował albo zestaw 3M albo Manzerna.
  14. Marketowe, teraz promocja w Leroy Merlin na ten większy, wytrzymałość półki to 300kg za 89zł.
  15. Doszło kilka gratów: Następne zakupy to wszystko co potrzebne bo mechanicznej polerki.
  16. Daniel pewnie uważa że kobieta nie zając i nie spier.....
  17. No niestety, wyszło jak wyszło ale i tak mega szacun dla Adamka
  18. pozamiatane :gwizdanie:
  19. Też mam ochotę schować audika na zimę, serce mnie boli jak patrzę jak zima na niego działa. Widzę, że sporo osób osłonę pod silnik montuje, chyba też tak zrobię. A reszta to zimówki, gwint na maksa w górę (jeszcze nie wiem jak go zabezpieczę), nowe plastikowe nadkola bo wersja letnia jest wersją letnią (i ma dziury) :> Megs-y na karoserię, boll na poszerzone nadkola (tak dla bezpieczeństwa). Dywaniki gumowe ale chyba będzie trzeba żeby szyby nie parowały. To chyba tyle Ja też zastanawiam się co z gwintem, myślałem żeby owinąć amory stretch-em. Co do kręcenia gwintem to zobaczę jak się będzie jeździć zimą na tej glebie która jest teraz.
  20. Koła zimowe, płyn do spryskiwaczy zimowy, osłona pod silnik, mycie, wymiana filtra kabinowego...
  21. Jak zrobię program ( okolice października ) to możemy jechać
  22. Sorry ale tak wisząca blacha to według mnie trochę wieś. Modząc auto trzeba się liczyć że nie zawsze jest kolorowo.
  23. Blacha out albo za szybę.
  24. Michał ma rację, super wyglądają podczas jazdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.