Treść opublikowana przez audia4s4
-
[ALL] Potrzebuje szokoodporny telefon ?
http://www.allegro.pl/item388495488_nokia_1600_stan_bardzo_dobry_bonus_.html#photo a moze takie coś? Ja kiedys z niemiec przywiozłem taką bardzo długo bateria trzyma
-
[ALL] Potrzebuje szokoodporny telefon ?
5110 - jak golf II nie dobita
-
Niemcy czy Hiszpania.Obstawiamy wynik
Jestem za Espania ale czuje coś że te gebelsy wygrają 2:1
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A czy użycie Pronta na samochodzie ma jakiś negatywny wpływ na lakier ? Bo jeżeli nie, to sam chętnie wykorzystam ten środek do nadania połysku , na zdjęciu wygląda bardzo ładnie. No negatywny to nie
-
Niesamowity wzrost popularności A4-klub.pl :)
Ta, nie pogodosz
-
[ALL B6] Wentylator od klimy nie chodzi
a jak sprawdzałeś ? Pewno nie zdjąłeś schowka kierowcy ? (tego plastiku całego) Fakt, dzięki pre . Dzisiaj odkręce
-
1.9 TDI i 433 PS/786 Nm ...
Oparcia siedzeń połamane
-
Odkrywamy nieznane piwa
Kurde musze isc dzis do biedrony i zobaczyc ten wynalazek
-
Odkrywamy nieznane piwa
O kurde a co to paliwo rakietowe z ZSRR ? :polew: Nie, to siki weroniki
-
Odkrywamy nieznane piwa
Van Horn za 1,20zł z Polo Marketu
-
[ALL B6] Wentylator od klimy nie chodzi
Nic tam nie ma wszystko zabudowane, jest tylko kostka do VAG-a, gdzie on sie znajduje? [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 20:43 _________________________________________________Wie ktos dokładnie w którym miejscu jest ten bezpiecznik w B6? Czy cos trzeba rozbierać?
-
[ALL B6] Wentylator od klimy nie chodzi
On sie znajduje tam gdzie wszystkie bezpieczniki?
-
[B6 AWX] A4 TDI *wirusik 173PS* Fela 18" zakupiona
No kozackie są , nie wiem pomysle z tymi dokładkami, a gleba i felga 17' bedzie
-
[B6 AWX] A4 TDI *wirusik 173PS* Fela 18" zakupiona
Plastik jest szary
-
[B6 AWX] A4 TDI *wirusik 173PS* Fela 18" zakupiona
Ja raczej dokładek nie będe malował, Obniżam i fele pakuje, tez mi sie tak wydaje ze w tej farbie nie za bardzo bedzie wyglądał z pomalowanymi dokładkami
-
[B6 AWX] A4 TDI *wirusik 173PS* Fela 18" zakupiona
Audi A4 2002rok 1.9 TDi ( AWX ) 131ps , Auto posiada EL.szyby, radio chorus, Trójramienna kiera, skórzana gałka, Jasne wnętrze, Drewniane wykończenia, Grzane fotele,Pakiet oświetlenie,Przednie dywaniki od Porsche,Obecnie jest na PL blachach,Planuje fele od A8 te chromowane
-
[B5 AFN] Moja niUńka, na razie jeszcze moja
Ładna szkoda ze przednich przeciw mgielnych nie ma
-
[ALL B6] Wentylator od klimy nie chodzi
Po włączeniu klimatyzacji nie działa wentylator od klimy, klima chłodzi lecz w upalne dni troche słabo, jak to jest? CZy padł wentylator?
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
4:0 dla chorwacji
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
Polska - Austria 0:0
-
Dachowanie Volvo przy 100 km/h
Niby w Crash tescie słabiej wypado ale audi dach ma nie taki słaby, zobaczcie sobie chociaż te ramy okienne one są sztywne i mocne i nie powiedział bym ze Audi w takim dachowaniu gorzej by wypadło
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Młode Wilki cz1, albo dla wylewu ,,Killer'' Wąski jest
-
[ALL] Jak ustalić numer koloru nadwozia ?
Lub w książce serewisowej jezeli posiadasz, numer lakieru zaczyna sie od litery ,,L''
-
[ALL]LAMPY PRZEDNIE
Temat mielony kilkakrotnie i wybór zawsze ten sam - Ori Valeo
-
[ALL B5] Trójkąt ostrzegawczy
Tu na allegro to chyba z B6 jest fotka