Treść opublikowana przez biedruch
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dopóki nie rozwiążę problemu z podciśnieniem nie dotykam myjki furacz nie idzie na współpracę - ma za swoje:P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
adamFox o ja pier... bez komentarza Cuber dobrze że masz refleks
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO, z tym mocniejszym czyli 2.5 XT to Ty szans żadnych nie masz - to liga Cubera (w serii 6 do setki) :>, objechało Cie zapewne 2.0 XT.. te 2.5 XT to masakrycznie szybkie auta są, i dodatkowo cichociemne na manualu 2.5 XT to taka podniesiona imprezka wrx w stylizacji dziadzio-działkowicz:kox: gdyby nie to że w porównaniu do audi bida bida bida i pijak okrutny to autko marzenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex, uważałbym tam na poważniejsze roboty, to raczej 'mechanika oponiarska' czyli wyważamy koła, wymieniamy oleje niemniej mają teraz promocje, sam się skusiłem na wymianę amorków u nich, kupujesz dwa droższe, dwa tańsze masz gratis - ale montujesz u nich. zobaczę w poniedziałek jak sobie poradzą pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o k**** no no no... a zawias cały?? nieźle przyświrowałeś a po lewej na drugim zdjeciu to zbiegowisko gapiów??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niezłe foty, kumpel ma bystry komentarz, się uśmiałem w kilku momentach :> Dobrych świąt wszystkim!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba nie tylko, ostatnio policja z mobilnym pomiarem prędkości se stanęła za przystankiem koło akademików, ciężka sprawa, ale jak ciśniesz z duzą prędkoscią to wystawka jest piękna, naprawdę nie było widać. oczywiście stali w dzień...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i po radarze, a przed światłami tymi na wys akademików polibudy ogarniasz tam dwie stówki?? bo mi się jeszcze nie udało..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a niby 130 na suchym (w pt/sb nie padało przecież) to niedużo... nie ma mocnych[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 18:00_________________________________________________ 200? a przecież na zjezdzie z estakady masz radar pytanie czy działa. bo jesli jedziesz z zielonek to w str NH, no nie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aż się nie chce wierzyć że tak wystrzelił spod Maca... ja piernicze ile tam jest metrów do tego słupa? dokładnie 150m, byłem przed chwilą w Obi, przyglałem się temu miejscu nie ma więcej. czyli do ilu on się na tych kilkudziesięciu metrach rozpędził, do 80?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem czy tak bo się ostro na tym słupie zakręcił... tak jakby uderzył z dużą siłą, masakra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B5 AFN] Po założeniu głowicy silnik się nie uruchamia
zapowietrzony układ paliwowy?? :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witojcie he he ładny spaming odstawiacie :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam:) dziś dzień z rowerem, właśnie się wybieram do miasta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, ja byłem:P a bo Tobie 50 KM zostalo??? aaaaa nie to dlatego ze wczesniej pojechales :polew: musiałem wcześniej wyruszyć, wszak aktualnie na prostej to mogę ścigać się z tramwajem jak nie ruszę z tematem to w wielki piątek będę musiał odpalać furę, żeby rodzinke na wielkanoc odwiedzić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, ja byłem:P- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj , a btw dzieki za ramki (jeszcze sie trzymaja ale jest jakas reklamcja na nie jakby co? :>) Kinga dla Ciebie to tylko rękojmia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spocika również, Panie i Panowie miło było, szkoda tylko że mi zawory podciśnienia aktualnie masakrują psychike kurfa nie wytrzymam i kupie 1.6 i będę miał spokój, na ch j mi teoretyczne 150PS jak aktualnie mam i tak 50 było 1.6 w b7?- [ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
nie rozumiem czemu większa fela ma zamulać. liczy się rozmiar zewn koła (tj opona + felga) jeżeli zachowasz rozmiar zalecany to wielkośc koła się nie zmieni, auto nie będzie ani wyżej ani niżej, wtedy pozostanie kwestia ciężaru koła (masa rotowana) i szerokości - a szerokość tylko częściowo zależy od wysokosci fegi, np 235 mm możesz mieć i w 16' i w 19'. podsumowując jeżeli do tak gigantycznej i małopraktycznej felgi dopasujesz oponę o odpowiednim profilu, to prędkość, przyspieszenie i moment na kołach itd będą bardzo zbliżone.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko że Twoje zimówki wyglądają jak trzeba :> nie to co balonik na r15 [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 20:09_________________________________________________ No szurło burło i ni ma I ten dzwiek boxera nie wiem co miał pod maska ale chyba wiecej niz 300km, poprostu zniknał z oczu w momencie jak miał estiaja to raczej wszystkie mają ponad 300 KM... generalnie takie potworki, jak dla mnie w porównaniu do COOO taczkowate. Tak na marginesie Nex to koleżka blok od Ciebie ma śliczną czarną s4b6, wiesz kto to?? baaardzo mi się podoba ta fura, obczajam zawsze jak ide z psiurem z lasu )- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czołem wszystkim co za pogoda, za biurkiem można oszaleć fajnie jakby w ndz było podobnie chyba będę ostatni na zimówkach ubzdurałem sobie, że nie ma po co dwa razy ściągać kół i od razu amortyzatorki wymienie, tylko zastanawiam się na co i gdzie kupić. Nie ma ktoś na deal s-line do b5 zawias albo ew tylko spręż?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ostro, myślę, że po takim spociku sąsiedzi TxDidiego już wiedzą kto jest kto u nich na dzielnicy dzieńdobry, wstajemy :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no co chcesz, zwyczajnie nie miał quattro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poważna sprawa, przekłamanie o tyle km/h to może dla niektórych oznaczać nawet nie utratę kilku stówek, co prawka za punkty mnie by ch..j strzelił jakbym jadąc powiedzmy 80 na 70 został zatrzymany za...110 chore - [B5 AFN] Po założeniu głowicy silnik się nie uruchamia