Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

biedruch

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez biedruch

  1. Heh dobrze rozumiem, to po przejściu z boschów po I lifcie na soczewki depo/valeo zaostajemy pozbawieni przednich przeciwmgielnych, tak? co zrobić w takiej sytuacji? czy coś pomieszałem?
  2. Myślę, że zwolennik diesla kupi passata a zwolennik benzyny - audi. A to co się woli bierze się na ogół z tego, co się potrzebuje - jeśli ktoś chce dużo kilometrów, do pracy czy w pracy i taniej to kupi tdi... A czy pasek czy audi - różnica między tymi dwoma silnikami jest na tyle istotna że wg mnie to ona jest decydująca:) Choć benzynowe V6 w a4 zawsze będzie kusic..
  3. jakaś benzynka, nieźle daje, aczkolwiek normalnemu człowiekowi sie w głowie nie mieści żeby obroty były stałe a prędkość rosła i to ostro co za czasy:D
  4. Witam, mam to ja w b5, mają to też b6 jak widziałem, chodzi mi o cudeńko pomiędzy kratkami nawiewu umieszczonymi centralnie na środku przed przednią szybą szybą, zaznaczyłem na foto. Prowadzą do niego dwa kabelki. Czy to czujnik temperatury dla klimatronica? Pytam z ciekawości.. http://img211.imageshack.us/img211/4279/aabid9.th.jpg
  5. Na bank olej do wymiany i koniecznie zadbaj o odpowiedni jego poziom!! A przy okazji niech fachowiec zbada jak tam sprzęgło się miewa, ale to raczej sprawka oleju!
  6. Witam, jak współpracuje Vista ze złączami i który program Vag będzie działał pod tym systemem? Macie jakieś doświadczenia?? Pozdro
  7. Chyba nazwa tematu do zmiany! A swoją drogą to niezłe cuda na allegro sprzedają - to to już szczyt
  8. Do sprawdzenia szczelność zwłaszcza rur od intercoolera -niedokręcenie opasek i już masz wycie i świsty przy większym ciśnieniu, mi po wymianie rozrządu tak założyli rurki że po dłuższym butowaniu poczułem nagle trzask i już powietrze z rury dmuchało mi w... zderzak. NIc nie pękło, ale strachu się najadłem... Zrób logi, Vag może coś w tym temacie pokazać.
  9. i to mogło jeszcze dobić skrzynię, jeśli laweciarz postanowił wtargać auto na siłę... bardzo współczuję... z ciekawości - jaki masz orientacyjnie przebieg?
  10. Tutaj się zgodzę, z tym ze określenie "dbać jak należy" znaczy zupełnie coś innego niż właśnie w przypadku silników 1.9 i innych. Dlatego określenie "specjalnej troski" nie jest głupie - specjalna troska to pamiętanie o odmie, hydraulice, filtrze paliwa, rozrządzie zrobionym zgodnie ze sztuką, zmianie oleju co 10, max15 kkm, a nie LL itd itp. Przy tych założeniach zapewne 2.5 można przyrównać do 1.9. Tylko ile % właścicieli ich dotrzymuje...
  11. marcin0029 chętnie, dzięki i jeśli można to na pv, jadę w przyszłym mies na dogłębną diagnozę tiptronica bo coś mi zaczyna "mieszać", jeśli mi zaproponują remoncik za 3-4 k ( a przy moim przebiegu 260 tys. to ponoć prawdopodobne) to będę bardzo mocno zastanawiał się nad zamianą na manualną... [br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 13:16 _________________________________________________ A możesz określić, że mój rocznik to niby które rozwiązanie ma?? :>
  12. U mnie teoretyczna chęć zamiany tiptronica na manualną 6b zmienia się sinusolidalnie - kiedy mi tiptronik zamula, bo mam ochotę pocisnąć to wyrzuciłbym go do śmieci, a kiedy toczę się spokojnie albo w korkach zaczynam czuć do niego ogromną sympatię Powracając do tematu to pytanie czy za te 2500 biorą w rozliczenie ASB, jeśli tak to cena robi się bardziej wiarygodna!
  13. ok, ale czy tam nie ma sprawy natury elektronicznej? Jakieś grzebanie się w komputerach? W sumie ASB ma swój, ale jakoś to jest powiązane, choćby tym co pokazuje fis..
  14. no to jest problem czy go nie ma??? niejasno to brzmi;) a jakie koszty? - czy odkupują resztki automata?? jak daleko idą przeróbki? ile się dopłaca?? pytam oczywiście bardzo ogólnie, chodzi mi o rzędy wielkości:) no i czy łatwo jest znaleźć w dobrym stanie manuala, najlepiej 6b..
  15. A remoncik za 3.5 tys to też oni wymyślili?? Smutne... szczerze współczuję takich fachowców, o ile faktycznie sprawa rozbija się o skrajną niekompetencję serwisantów, to ja bym sprawę od razu ciągnął do centrali audi, takich ludzi trzeba zdejmować ze stanowisk...
  16. WYmiania w multi powinna kosztować trochę ponad 1 tys - kwestia filtra... może to co nieco tłumaczy.. Sprawdź co tam wsadzili, prawie na pewno zamienników filtra do multi nie ma w przyrodzie ( nie było pół roku temu) więc... Hm tak czy owak współczuję!
  17. Zdecydowanie nie baw się w same paski itd.. tylko komplet, lepiej pojeździj jeszcze 30 tys i zrób wszystko niż teraz na raty... Jeżeli wymieniasz termostat mechanik bez problemu rzuci okiem na stan napinaczy czy rolek, jesli będą ok - przy 200 kkm obligatoryjnie wymień wszystko (i jeszcze raz termostat, powaga )
  18. biedruch odpowiedział(a) na ALBINN temat w Audi A4 B5
    Panowie, odma odma odma, a dokładnie jej filtr. Wymieniaj czym prędzej. Jakiekolwiek uszczelnienia mają sens dopiero po operacji "filtr odmy". (zakładam że cieknie spod dekli - czyli "góra silnika"..) Pozdrawiam!
  19. wg mnie bardzo gustowne... 2001? a to nie tak, że b5 były do końca 2000? może w Stanach jest inaczej... śliczna, myślę że za 28 tys to niejeden łapałby ją z zamkniętymi oczyma:D ale różnice między cenami w USA a UE jednak są sporawe, choć auta niemieckie i tak na tamtejszym rynku są relatywnie wysokie (w porównaniu do amerykańskich)
  20. Oj Oj oj a ten rynnopodobny wydech to po co?? Wszystko się w nim świeci, spojler z gatunku tych co to "zapewniają odpowiedni docisk powyżej 310km/h..." no masakra żeś odstawił festyn Oczywiście widać autentyczny wkład, pracę to wypada cenić, reszta.. oczywiście estetyka jest kwestią gustu - chciałeś opinię to ją masz, bez urazy, szczerą i serdeczną ... jeżeli Tobie się jeździ fajnie i jesteś zadowolony - jest git. To nie forum tuningowe, tutaj dominują miłośnicy audi, którzy piękna doszukują się właśnie w oryginalnej stylistyce - klasycznej, szlachetnej i dyskretnej ... dlatego raz jeszcze - nie miej urazy... A to co zaproponował Keżor już dużo bardziej ludzkie tyle tylko że do takich felg to ja chyba jeszcze muszę dorosnąć... (albo na odwrót) :>
  21. biedruch odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    czemu AFB a nie np AKN?? w 2000 to jak najbardziej prawdopodobne jeśli mnie pamięć nie myli, na ten przykład 97/98 to na 100% AFB zgoda ale potem..
  22. o kurcze... no no no identycznie po prostu z kolegą grafi słuchamy:> )
  23. to nie beznynka, w 2.5 się jeździ poniżej 2000 u mnie tip redukuje ok 1200-1400/min i tak powinno być ( w trybie manualnym)
  24. teraz rozumiem, lewarek ciężko śmiga w położeniu zmiany "manualnej" yhmmm raczej mechanika - jedź do fachowców od skrzyń... z pewnością coś macie w 3-mieście... a na Drive wszystko oki?? no to na pewno mechanika.. i to raczej taka "zewnętrzna" - sam tryb manualny od Drive różni się jedynie pośrednio źródłem sterowania, a nie mechaniką skrzyni... może coś wpadło między okładki te plastikowe przesłonki przy samym lewarze??
  25. Co do oleju to doczytasz wszystko dzięki szukajce, masz elegancko opisane, np przez kolegę Norbi a co do objawów działania to... po tym co piszesz wszystko jest raczej ok... taka uroda materii i nie wiem co Ci przeszkadza w działaniu pociśnij auto na wyższych obrotach - zobaczysz ze zachowuje sie inaczej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.