Treść opublikowana przez mar_92
-
alu 17 ''
Koledzy ,co sądzicie o tych oponach http://moto.allegro.pl/nowe-opony-letnie-225-45r17-l688-wzor-f1-promocja-i2208414683.html
-
Czy będą pasowły
dzięki
-
Czy będą pasowły
Jak w temacie,czy te felgi będą pasowały do mojej a4 Co sądzicie o nich http://tablica.pl/oferta/oryginalne-felgi-aluminiowe-audi-a4-a6-IDrHop.html#4f60ea2a25d8a
-
Wymiana oleju prosze o pomoc
A widać że nie czytałeś wszystkich postów ( post nr 3 ) Należy się
-
Auto dla kobiety w dieslu za ok 10 000.
corsa
-
Wymiana oleju prosze o pomoc
Poczytaj tu http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?9726-ALL-TDI-Jaki-olej-do-TDI szkoda zaśmiecania tego forum
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Fiat 126p Fiat 125p Polonez Mazda 626 Opel astra I Audi 80 b3 Audi 80 b4 Obecnie Audi a4
-
[B5 1Z] Słabnie i kopci na niebiesko-czarno
podłącze się pod temat,czy może być przyczyna kopcenia intercooler prawdo podobnie jest małe pęknięcie
-
[B5 AHU] Jaki IC do AHU ?
Wielkie dzięki
-
[B5 AHU] Jaki IC do AHU ?
Czy intercooler od 1,8 turbo,bedzie pasowal do 1,9
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Musisz mieć spryski do lamp, samochód nie przejdzie przeglądu, policja zabierze Ci dowód. Chyba, że przed przeglądem wsadzisz zwykłe h7 ;d Kolego czy te 4300/4500K , jak mam soczewki bedzie to tak widoczne ze policja będzie widzieć
-
Platforma cyfrowa NC+
Koledzy co powiecie o takiej ofercie,telewizji przez internet www.weeb.tv
-
Kupno samemu czy współwłasność - zniżki OC
Cris masz racje w 100% Michał, myślę ze lepiej będzie jak kupisz razem z ojcem,głowa spokojna
-
Kupno samemu czy współwłasność - zniżki OC
Kolego zależy ile lat byłeś współwłaścicielem,bo te zniżki to ojciec ma-Ty po roku masz 10%
-
Piłka nożna
Widzew gra zawsze do końca :oklasky:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
5w40 moze byc Motul
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Brać olej na allegro czy macie zaufane źródła, z którego można skorzystać ? Kolego na forum jest dzik i TOM77,u nich kup sobie będziesz miał oryginalni
-
Spociki Łódzkie
Dziwne, ze tak samo z siebie sie przestawia-widocznie tak nieraz bywa,zmień na tez
-
Spociki Łódzkie
Dzieki juz przestawilem
-
Spociki Łódzkie
Dzięki już zmienione,czy wiecie dlaczego się to przestawiło
-
Spociki Łódzkie
Czy wie ktoś jak zmienić z Fahrenheita na Celsjusza,na klima-troniku
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
Ja też wypełniłem
-
Spociki Łódzkie
Jak skręcałeś z aleksandrowskiej w prawo,pewnie jechałeś z myjki-bo z autka kapało Jechałem czarnym kombi
-
Spociki Łódzkie
Administrator widziany dziś na ul aleksandrowskiej o godz 14 25 ,nawet nie zareagował jak delikatnie przy-trąbiłem
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Masz link do dzika http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?32035-Wszystkie-cz%EA%B6ci-do-Waszych-aut-i-oleje-Motul-NAJTANIEJ!-szczeg%F3%B3y-1str-%29