Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. Jeśli podpisze z tą ubezpieczalnia co miał z ojcem to ten nr przejdzie,miałem taki przykład
  2. Mylisz się kolego,jeśli był dopisany to zniżki będzie miał.
  3. czy auto jest po lifcie,jeśli po lifcie to lusterka włączają się automatycznie same
  4. Powinny być podgrzewane
  5. albo podmień od kogoś na próbę
  6. u mnie fotki brak
  7. A gzie ta felga?
  8. Większość markowych produktów jest robione w chinach
  9. Widze ze jestes z Łodzi,podjedz do kolumny transportu na Warecką i tam za parę groszy ci sprawdza cale zawieszenie
  10. Tylko nie kupuj na allegro
  11. Zakładali Lemfordera i Trw
  12. Nie tylko Lemfordera, może być trw jak ktoś ma nielimitowany budżet to tylko te co kolega pisze a jak masz dziure w portfelu to masz zawieche firmy KRAFT za 500zl i też pojeździsz Ja nie sugeruje jakie ma kupić ,tylko na pierwszy montaż też zakładali TRW
  13. Nie tylko Lemfordera, może być trw
  14. Zapal auto i niech ktoś dodaje gazu a Ty pod samochód,coś może wtedy będziesz słyszał gdzie
  15. sprawdz czy ktorys sie nie oberwal w srodku
  16. Obstawiam zimny lut
  17. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wszystkiego najlepszego w nowym Roku, dla całej ŁDZ BANDY
  18. Ja miałem podobnie, był to czujnik
  19. jak obsługa zobaczy, to ma prawo zablokować dystrybutor
  20. Ja od czterech lat mam diesla i leje tylko paliwo i nic nie dolewam.Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby auto nie odpaliło,dodam że stoi przed blokiem
  21. MATIUS,gdzie jest taki tani szrocik?
  22. Ja kupiłem varte 77Ah780A , stary też był varty i wytrzymał 8 lat
  23. koledzy,czy zna ktoś w łódzkim jakiegoś godnego polecenia chip-tuner ?
  24. Ja tankuje na orlenie,zwykłego diesla i pali od strzała.Auto stało od piątku przed blokiem i dziś o 17 odpaliło elegancko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.