Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. jest na pewno jaka firma,zobacz dobrze
  2. Ja dzis złożyłem Sachs,oryginały miałem Monroe i wytrzymały 13 lat
  3. mar_92 odpowiedział(a) na ml0dy temat w Audi A4 B5
    Sąsiad śmiga bez rąk
  4. Ja też mam originale od strony pasażera i ma piec załamań a te które kupowałem miały cztery
  5. Sachs to wiedziałem ale ze Monroe to jestem zaskoczony,ale człowiek przez cale życie dowiaduje się nowych rzeczy
  6. Ja dziś wymieniałem amorki z tyłu i od nowości miałem założone Monroe.Czy zakładali na pierwszy montaż takie ?,bo amorki z 99 roku jak i auto
  7. normalna moc 110 kucy
  8. Czy ktoś napisze jakiej firmy założyć manżeta, Lobro już trzy szt i wszystkie pękają.Czy ktoś wie ile kosztuje ori w ASO
  9. Dokładnie jak napisał cabanmat większość aut z Niemiec jeździ na Castrolu
  10. mar_92 odpowiedział(a) na andzia883 temat w Układ Jezdny
    nie
  11. zapłon?
  12. Wystarczy pod zdjęciem kliknąć lubię to ,tylko musisz mieć konto na facebook ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 17:23 ---------- Do zamknięcia
  13. nie ma przymusu ---------- Post dopisany 27-01-2013 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 20:04 ---------- Panowie i Panie to Was nic nie kosztuje,,Wspomóżcie,,
  14. Dlatego napisałem żeby zrobił logi,bez logów to wróżenie z fusów
  15. Mysle ze :vaglogi:tak to beda gdybania
  16. Koledzy ,proszę o oddanie głosu na córkę mojej siostry i jej chłopaka Wystarczy tylko pod zdjęciem nacisnąć lubię to Glosować mogą osoby co posiadają konto na facebooku Wesele z Dziennikiem: Marika Kaszuba i Sylwester Sypka [PARA.36] - Dzienniklodzki.pl Wielkie dzięki
  17. Mi teraz w mieście pali do 8 litrów
  18. jak byś robił uszczelniacze to musiał byś wymienić, uszczelkę pod głowicą i planowanie robić
  19. Kolega teraz wymieniał silnik ,kupił używany który był jeszcze na samochodzie i wszystko sprawdziliśmy .Cena 600 zl
  20. mar_92 odpowiedział(a) na ml0dy temat w Audi A4 B5
    widocznie gość miał trudne dzieciństwo
  21. mar_92 odpowiedział(a) na ml0dy temat w Audi A4 B5
    Lecz za kilka dni może być to samochód innego sąsiada
  22. Do ciężarówki sobie nalej
  23. mar_92 odpowiedział(a) na ml0dy temat w Audi A4 B5
    Ja bym pomógł
  24. mar_92 odpowiedział(a) na ml0dy temat w Audi A4 B5
    Zainstaluj u jakiegoś sąsiada na dole

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.