Treść opublikowana przez mar_92
-
Ma ktoś pomysł co to może być? Olej w układzie chłodzenia ?
dobrze była wymieniona uszczelka?
-
Woda w środku !!!!!!!
może przez mocowanie relingów
-
Seicento nie odpala na benzynie
zdemontuj pompkę i zobacz,może wystarczy ja przedmuchać
-
Seicento nie odpala na benzynie
może jest za meła ciśnienie na wtrysku
-
Seicento nie odpala na benzynie
jest coś z brakiem paliwa,jeśli na gazie pali
-
Seicento nie odpala na benzynie
pompka podaje paliwo?
-
Spotkania na drodze
Dziś na Piłsudskiego 135 Łódź, granatowy avant b6 EL 14*GF wlepka na klapie godzina 13 Pozdrawiam
-
Piłka nożna
tylko samo ciśnięcie nic nie da,trzeba strzelić 3 bramki
-
Piłka nożna
Ja oglądam na weeb.tv
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Też miałem zamiar kupić, szkoda że taka lipa
-
Moje prace
Naprawdę super efekt
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja kupiłem od kolegi TOM77
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to nie olej się zmienił tylko etykieta
-
Podczas odpalania i gaszenia auta pikanie
U mnie wyskakuje że ten film jest prywatny
-
Podczas odpalania i gaszenia auta pikanie
Film nie działa
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
tanio bo dopiero zaczyna biznes
-
Spotkania na drodze
jak ciemne lapmki z przodu to ja bylem i nie zwróciłem uwag czy lampki ciemne były,ale z tylu na klapie była klubowa naklejka i ramki
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
decyzja zawsze należy do Ciebie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jeżdżę większości po Łodzi,wiadomo jakie mamy ulice w naszych miastach
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja wymieniłem cztery górne i już zrobiłem 65 tys,jest wszystko ok,oczywiście lemy
-
Strefa Śmiechu
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/164231_370235446423979_1132036443_n.jpg
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Klubowiczki lub Klubowicza srebrnego avanta który stał na Drewnowskiej przed mostem o 13/45
- Spociki Łódzkie
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
tylko pozazdrościć czego? to normalne spalanie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Kiedys kupilem jenoxa i po 16 miesiacach padl,gwarancji nie uznali stwierdzili ze to wina ladowania