Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. Skoro ktoś kupuje auto to musi się liczyć z kosztami,a nie bo sąsiad ma to ja też sobie kupie
  2. pół syntetyk to np 10w40
  3. Przecież przed remontem tez jeździłeś na mineralnym
  4. Inwestują tylko ci co dbają o bezpieczeństwo
  5. Myślę że coś spieprzyli fachowcy
  6. Tylko coraz mniej firm produkuje wielosezonowe
  7. Koledzy,już wiadomo ze sztywnego terminu nie będzie.Opony zimowe trzeba mieć,jak będzie aura tego wymagała
  8. Podjedziesz na stacje diagnostyczną i za kilka zl sprawdza i bedziesz wiedzial,mysle ze tak bedzie najlepiej
  9. Pozdrowienia dla kolegi , którego wczoraj w lodzi wpuściłem na Pomorskiej po 15
  10. Jak masz zamiar wysłać poleconym, to za potwierdzeniem odbioru , będziesz miał kiedy odebrali
  11. mar_92 odpowiedział(a) na mar_92 temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak zrobie i pojade w tygodniu, wielkie dzieki
  12. mar_92 odpowiedział(a) na mar_92 temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak myślę żeby jechał na dwa dni i raczej w tygodniu nie w weekend Ja polecam Legoland w Billund-Dania , jak ktoś ma dzieci to naprawdę warto
  13. mar_92 opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak w temacie,czy był ktoś w heide park germany -proszę o jakieś opinie, bo mam zamiar się wybrać Czy wystarczy jeden dzień? czy lepiej dwa dni
  14. mar_92 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Witam,koledzy czy ktoś był w heide park soltau? Mam zamiar jechać , proszę o jakieś opinie
  15. mijam go codziennie na ul.Legionów stoi , Pan raz przyłapany przy samochodzie ale raczej z klubem się nie utożsamia- z wyjątkiem ramek na tablice ciekawe czy to ten sam,ja widziałem czarne b6 z przyciemnionymi szybkami Pozdrawiam Magdalenah
  16. Zdjęcia na tablicy | Facebook
  17. Pozdrowienia dla kolegi z czarnego avanta,widziany dziś w Łodzi na ul Karolewskiej około 7 15
  18. Ładna sztuka
  19. Castrolu... rowniez... Widocznie jest tak dobry jak Motul
  20. Widze ze motula używa dużo forumowiczów
  21. mar_92 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wszystko moze sie zmienic
  22. mar_92 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no nie 2-0
  23. Wymień na motula -mobila
  24. danu44,Widze ze jestes niezastapiona w tym watku Ja osobiscie uzywam tylko Knecht-Mann Pozdrawiam i milego dnia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.