Treść opublikowana przez Grisza79
-
[ALL] Pomoc w wybraniu felg
no bez dystansów się nie obejdzie.... Osobiście poszukałbym czegoś innego Czemu 16' ? I troche drogo mi się wydaje... ale to niech ktoś inny na ten temat sie wypowie..
-
Spoty Katowice i okolice
Też się ciesze.... A tak apropo.. pisałem wcześniej już o tym, jade sam i będe miał wolne miejsca w samochodzie, także przygarne kogoś, jeżeli oczywiście będzie chciał jechać zemną. A jak nie to sam pojade...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jednak jedziesz tylko mi miejsca na parkingu nie zablokuj Jade jade.... trzeba się oderwać od rzeczywistości....Kto pierwszy ten lepszy... H4mm3R sprawdzimy przy okazji jak mocną masz głowe :gwizdanie: Jak zaparkujesz to dostaniesz bonus [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________ Mocną ma bo cały czas w kasku jeździ :gwizdanie: Jak mi go pożyczysz Żebyś ty czasami bonusa nie dostał
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jednak jedziesz tylko mi miejsca na parkingu nie zablokuj Jade jade.... trzeba się oderwać od rzeczywistości....Kto pierwszy ten lepszy... H4mm3R sprawdzimy przy okazji jak mocną masz głowe :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ma to jak się dowartościowywać..... :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A wy już o gorzale myślicie.... :gwizdanie: Ja kupie Johnnie Walker Red 1l i może jakąś finke jakby mi brakło :gwizdanie: Ale jeszcze do wyjazdu tydzień.... także kto wie co kupie
-
[ALL B5] Czy mogę prosić o VT felg
o VT poproś tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.540
-
Spoty Katowice i okolice
nikt Cię nie zmusza zmusza mnie wpłacone 219euro AA nie wyglądasz na takiego co umie jeździć na nartach .... :gwizdanie: narty to tylko wymówka Nie wyglądam jak rasowy narciarz? Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie Wierz mi, nie chciałbym tego widzieć ... a ta guma była by tak obcisła, że aż suty by mi było widać :gwizdanie: Miszka by pewnie z miłą chęcią chciałby to zobaczyć :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nikt Cię nie zmusza zmusza mnie wpłacone 219euro AA nie wyglądasz na takiego co umie jeździć na nartach .... :gwizdanie: narty to tylko wymówka Nie wyglądam jak rasowy narciarz? Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie Wierz mi, nie chciałbym tego widzieć ...
-
[B6 AWX] Nieprzyjemny zapach z wentylacji
kto wie... wszystko możliwe....Poczytaj sobie również tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39455.0;highlight=odgrzybianie
-
Spoty Katowice i okolice
nikt Cię nie zmusza zmusza mnie wpłacone 219euro AA nie wyglądasz na takiego co umie jeździć na nartach .... :gwizdanie:
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
poczytaj sobie tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39455.0;highlight=odgrzybianie
-
Spoty Katowice i okolice
jedna, wielka, kochająca się rodzina :polew: :gwizdanie: Stanley a ty czemu nie jedziesz ?
-
Spoty Katowice i okolice
a lachonarium w przyczepce W bagażniku... no i pięknie to jeszcze tutaj klikaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=193338.0 56. 102,103 Pucek + Adrenalina ??
-
Spoty Katowice i okolice
A tak apropo udało sie i jade do Bukowiny. Jeszcze tylko przelew zrobie i Gites. Dla zainteresowanych. Będe wyjeżdzał z wami z KATO... jeśli można oczywiście, i miejsca będę miał wolne w aucie, także moge kogoś przygarnąć. A jak nie to pojade sam....
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam do wyra... I może jeszcze jakieś robótki ręczne
-
Spoty Katowice i okolice
Długo i dawno to ciebie na SPOCIE nie było....
-
Spoty Katowice i okolice
Mieliście już tak ?? Pewnie nie jeden, tylko się nie przyzna
-
Spoty Katowice i okolice
No to teraz musimy przegonic GLIWICE... tylko 206str spamu musimy napisać
-
Spoty Katowice i okolice
kto by pomyślał że akurat na ciebie padnie :) Przynajmniej jakiś "ładny" akcent w tak ważnej dla SK chwili [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________ jak totek siądzie to nie ma sprawy
-
Spoty Katowice i okolice
kto by pomyślał że akurat na ciebie padnie :)
-
[B7 BRD] Niewłaściwe spalanie
adams0083 wszystko jak najbardziej OK.. nie masz się czym przejmować
-
Spoty Katowice i okolice
zachwile zacznie się bój.... kto pierwszy będzie na 4000... Walka będzie nie fer pewnie... kasowanie postów itp... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
4000 coraz bliżej .....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miałem wpaść ale nie dojade. next time..