Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. No widzę, że się polepszyło w firmie i wczęsniej się kończy robote. nie nadal zapierdol ale jakoś tak szybciej wszystko ogarniam ostatnio i jutro możliwe że na spota dotrę :gwizdanie: Bo do roboty się wziąłeś wreszcie! Nie będzie Cie na spocie? Jade o 5 rano, więc myśle że do 19:00 wróce. Także jak co to się pojawie....
  2. Panowie jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?
  3. Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?
  4. Jadnak Audi to Audi...... Stanley jutro rano na kacu :gwizdanie:Bad morning? Uwaga! Kobieta za kierownicą! :polew:
  5. widze że hardcorowe imprezy macie http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/tragiczny-wypadek-policyjny-watek-w-sledztwie,1,4172678,region-wiadomosc.html
  6. Mykam na obiad do rodziców.... a Wieczorem GRAND
  7. :oklaski: no to moze teraz moje opanujesz :gwizdanie: tez parę rzeczy mam do ogarnięcie Przy okazji jak już brałbyś się za auto dimana, to nie obraźiłbym się gdybyś i moje przygarnoł :gwizdanie:
  8. jak zawsze :gwizdanie:
  9. okład z młodych jędrnych piersi :decayed: :gwizdanie: to jak zalatwisz mi jaka? Ile masz kasy? :naughty: Akjam dla chorego kolegi za free... :gwizdanie:
  10. Chętnie też sie dowiem... miałem podobnie, ale sporadycznie. Na dzień dzisiejszy od jakiegoś pół roku mam spokój.
  11. Felgi ładne Ale przy twojej ilości "PS'ów" :gwizdanie: wybrałbym te drugie, czyli 17' Ale decyzja należy już do ciebie
  12. Srebrny. Ale to już kwestia gustu... Ważne żeby tobie się podobał
  13. Prze luj....
  14. a ja mykam do wyra...... see ya
  15. :polew:
  16. spadam jakis film obejrzec.....http://gobarbra.com/hit/new-e126c76ef10144bf8ec5f12f969358a1 pożegnam sie spiewajaco....
  17. zobacz sobie tutaj http://www.1010tires.com/Tires/Reviews/Toyo/Proxes+4 opini jest tam w brud...
  18. Stanley żeby to twoja widziała, co ty tu nam wklejasz..... oj byłoby
  19. eee tam Bridgestone - Carma Fajna reklama, ale pewnie żeście widzieli.... pewnie erotyki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.