Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Grzebane było i potem się błąd pojawił..Sonde Vagiem sprawdzałem i niby oscyluje tak prawie do 0,8V.. Kurde oryginalna sonda kosztuje ze 300PLN i nie chciałbym kupić jak to nie to a zamiennik Boscha 90PLN..
  2. Witam wszystkich Przeczytałem chyba wszystkie wątki na ten temat ale nadal nie jestem pewny co jest u mnie 1. wywala TYLKO błąd 00561 2. auto nie ma LPG 3. Moc ma, obroty praktycznie nie faluja , doładowanie trzyma 4. zakładany był TIP i robiony cały wydech - flansza na sonde wspawana w DP - do plecionki 70mm potem 2,5" 5. troche wiecej pali ale jest zimniej i szybciej smigam troche co może ją (niunie) boleć? obstawiałbym sonde ale chciałbym poczytac co o tym myslicie... jeśli to sonda to czy można zastosować taką z allegro uniwersalna Boscha 4-przewodową http://allegro.pl/sonda-lambda-uniwersalna-4-przewodowa-bosch-nowa-i1257050983.html pozdro
  3. dzwoń do gościa 693-512-417 - jeżdzi po Polsce i skupuje katy - mi bez problemu wypłacił 160pln i przyjechał po kata
  4. jak to nie ?? ja za swojego 2 miesiące temu wziąłem 160pln..
  5. Lepiej kata sprzedaj a za te pieniadze ewentualnie z małą dokładką zrób DP
  6. Innych błędów w "silniku" nie masz? U mnie było 0,3 bara na padniętym czujniku spalania stukowego.
  7. chrupanie u mnie szczególnie uwidaczniało sie przy skręcaniu szczególnie na dziurach - winna była kolumna kierownicy która miała luz
  8. możesz spokojnie zmienić Mobila 5W50 na dobry syntetyk 5W40 - do tego silnika w zupełności wystarczy.
  9. można kupić valvo w dobrych cenach np. w IC a taniego Motula tylko na allegro.. Ale są jeszcze inne oleje o naprawde dobrych parametrach np. Gulf, Petronas - wchodzą dopiero do nas i są mało znane a ceny mają naprawde dobre a co najważniejsze nie są rozlewane w PL i na razie jeszcze nie podrabiane.. Chodziło mi o jakąś konstruktywną dyskusje bo po to jest forum a nie albo Motul albo Lidl - to chyba nie o to chodzi nie ??
  10. to dziwne bo wszystkie hondy w serwisie zalewają shelem, poprzednio miałem honde (civic 1.6vtec) i wielu Kolegów smigało na valvoline na przykład
  11. bez urazy ale handlujesz Motulem? sprawdzałeś kiedys karty produktów Motula i innych olei w tej samej klasie? bo nie rób scen - nikt nie mówi o olejach z Lidla czy Biedronki tylko innych markowych produktach
  12. nikt nie mówi że jest tragiczny..ale żeby zaraz najlepszy i do wszystkiego ja szukam po prostu alternatywy - bo skoro jakość ta sama to po co przepłacać :>
  13. widze że tu do wszystkiego Motul... masz Audi Motul, masz Honde Motul, masz kosiarke Motul.. :gwizdanie: jak się pytasz o jakis inny olej to cisza..a jak sie spojrzy na karty produktów to Motul zadnego szału nie robi jest wiele porównywalnych i tańszych albo lepszych i w podobnych pieniądzach olei .. Moze najpierw pomysleć i zapytać - co to za Honda i z którego roku?? Eco-nergy to olej do najnowszych silników z normą A5 i nie do każdego silnika sie nadaje..poza tym po co płacić za olej ponad 200pln jak mozna za duzo taniej mieć porównywalne parametry..
  14. miałem założyć podobny wątek ale mnie uprzedziłeś u mnie co prawda w AEB mam dokładnie to samo - niby wszystko OK ale błąd jest Robiłem wydech od turba przelot bez kata ( gniazdo sondy przespawane) i czy to może miec coś wspólnego??
  15. Panowie - oleje GULF? Konkretnie racing 5w50 albo formula G 5w40 ?? zna ktoś? jakies doświadczenia? W kartach produktu prawie identyczne z Motulem a cena 2x niższa..
  16. AEB nie mają czujnika ciśnienia doładowania
  17. Tak sprawdza Pan Zdzichu albo pan zdzichu
  18. Wiadomo, że nowa najlepsza ale przy K04 to koszty x2 (Karambol a nowa) Fajnie jakby się kilka osób wypowiedziało nawet w nowym wątku ile, na jakiej i od kogo sprężarce przejeździli - wtedy by wiadomo było co brać a co nie :gwizdanie:
  19. Tak naprawde SP-51 nikt dłużej nie próbował..na SR był ktoś kto na tym jeździł i do normalnej jazdy podobno OK
  20. A jeśli chcesz turbo po regeneracji to pomyśl o jakiejś sprawdzonej firmie chyba że chcesz przecierać szlaki (z tej firmy koło Leszna to raczej nikt nic nie zakładał ) - Karambol ma w ofercie turbiny - hybrydy K03/04 po regeneracji w dobrych cenach.
  21. no nie - a to jakas różnica??
  22. Plecionka nowa..Na postoju tego nie słychać można gazować ile się chce
  23. Nie wiem czy w dobrym dziale bo pasuje kilka ale..Problem jest taki..Po założeniu TIPa i zrobieniu wydechu (wywalenie kata, wydech z kwasówki 2,5" aż do środkowego tłumika) pojawił sie taki dziwny odgłos - jakby warczenie, klekotanie nie wiem jak to określić. Na wolonych obrotach jest cisza, przegazówki na postoju cisza - pojawia się tylko pod obciążeniem kiedy turbo zaczyna ładować. Po odjęciu nogi z gazu cisza. Nie wiem co to może byc chyba że tak turbine słychać a to pewnie sugeruje jej koniec..
  24. właśnie oglądam te FDB1083 "na żywo" i krawedzi nie maja poscinanych - można zakładać takie czy musza byc te inne?? Co powodują te ścięte krawędzie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.