Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAZY

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAZY

  1. Witam spamowiczów ,właśnie wróciłem z imprezy i czytam co żeście na bazgrali przez cały dzień
  2. Antonio ale żeś se awatara trzasnoł :polew:
  3. FAZY odpowiedział(a) na Wowka temat w Audi A4 B6
    W karoseri samochodu są ori otwory do mocowania haka holowniczego a co do tych aukcji to ten drugi to ori Westfalia z a4 b5 ,a z tego co wiem w a4 b6 montowane były Orisy
  4. Jak dla mnie ostatnia opcja jest najlepsza,wręcz bezkonkurencyjna
  5. Wygląda jak by wyjechała dopiero z salonu ,środek widzę też ładnie wypasiony
  6. Antonio już wstałeś z łóżka
  7. Daruj sobie te felgi ,nie jest to nic dobrego poszukaj lepiej jakichś używanych ORI ,w tej cenie na pewno znajdziesz
  8. mam pytanie odnośnie Gosi, znamy ją?? ja nawet dobrze
  9. Antonio na pewno zasnął na klawiaturze
  10. Cisza jak by ktoś umarł gdzie są wszyscy pomorscy spamowicze
  11. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki za spota i zapraszam za tydzień
  12. Sam jeżdżę na ATSach i jedno co mogę powiedzieć,to że są bardzo wytrzymałe a te z linku wyglądają ładnie i na dodatek cena jest w miarę atrakcyjna
  13. Felgi na prawdę kozackie podejrzewam ,że są to repliki ,ale nie chińskie, bo cena była by zdecydowanie niższa
  14. FAZY odpowiedział(a) na doman1 temat w Audi A4 B5
    Ja przeszedłem na Motula i jestem bardzo zadowolony oczywiście fullsyntetyk tobię radzę też lać fullsyntetyk jeżeli takowy masz w silniku
  15. Podziękował :hi: za browara teżAlona :hi:
  16. A jaką masz pewność ,że wcześniej w silniku nie było też syntetyka może twój silnik jest jeszcze w dobrej kondycji i nie jest rozszczelniony ,skoro zrobiłeś 3 tysiące i nic nie leci
  17. U mnie montują właśnie autopilota,więc powinno być dobrze wypróbuję go jutro
  18. tę sprawę załatwimy jutro na spocie
  19. Wszyskiego co przynosi szczęście Alona
  20. Za krótki jestem :gwizdanie:
  21. Też ewentualnie ci pogratuluję :notworthy:
  22. my po prostu więcej nie dajemy rady wypić ,bo potem to już cieszymy się tym wyśmienitym smakiem
  23. Widzę ,że znowu zapanowała cisza na forum 3m czyż by wszyscy wczoraj za dużo popili
  24. Jeżeli chcesz zamiennik to ten z drugiego linku ten na pierwszym jest do modeli z mocniejszym silnikami
  25. Taksówka to i tak za wiele za noc spędzoną z Aloną to gościu powinien z buta dawać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.