Treść opublikowana przez FAZY
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam spamowiczów ,właśnie wróciłem z imprezy i czytam co żeście na bazgrali przez cały dzień
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio ale żeś se awatara trzasnoł :polew:
-
Hak holowniczy
W karoseri samochodu są ori otwory do mocowania haka holowniczego a co do tych aukcji to ten drugi to ori Westfalia z a4 b5 ,a z tego co wiem w a4 b6 montowane były Orisy
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Jak dla mnie ostatnia opcja jest najlepsza,wręcz bezkonkurencyjna
-
[B5 AFN] Teraz czas na JNX. CZARNY AVANT.
Wygląda jak by wyjechała dopiero z salonu ,środek widzę też ładnie wypasiony
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio już wstałeś z łóżka
-
Felgi - czy się opłaca ?
Daruj sobie te felgi ,nie jest to nic dobrego poszukaj lepiej jakichś używanych ORI ,w tej cenie na pewno znajdziesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam pytanie odnośnie Gosi, znamy ją?? ja nawet dobrze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio na pewno zasnął na klawiaturze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cisza jak by ktoś umarł gdzie są wszyscy pomorscy spamowicze
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki za spota i zapraszam za tydzień
-
[ALL B5] Prośba o opinie - felgi 17 ATS do B5 Avant Quattro
Sam jeżdżę na ATSach i jedno co mogę powiedzieć,to że są bardzo wytrzymałe a te z linku wyglądają ładnie i na dodatek cena jest w miarę atrakcyjna
-
[ALL] Replika R8 w 18 calach - czy warto ?
Felgi na prawdę kozackie podejrzewam ,że są to repliki ,ale nie chińskie, bo cena była by zdecydowanie niższa
-
[B5 AFB] Problem z olejem
Ja przeszedłem na Motula i jestem bardzo zadowolony oczywiście fullsyntetyk tobię radzę też lać fullsyntetyk jeżeli takowy masz w silniku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował :hi: za browara teżAlona :hi:
-
[B5 ADP] SYNTETIC W A4 96R.
A jaką masz pewność ,że wcześniej w silniku nie było też syntetyka może twój silnik jest jeszcze w dobrej kondycji i nie jest rozszczelniony ,skoro zrobiłeś 3 tysiące i nic nie leci
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
U mnie montują właśnie autopilota,więc powinno być dobrze wypróbuję go jutro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tę sprawę załatwimy jutro na spocie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wszyskiego co przynosi szczęście Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Za krótki jestem :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Też ewentualnie ci pogratuluję :notworthy:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
my po prostu więcej nie dajemy rady wypić ,bo potem to już cieszymy się tym wyśmienitym smakiem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widzę ,że znowu zapanowała cisza na forum 3m czyż by wszyscy wczoraj za dużo popili
-
[B5 AJM] Uszkodzony przegób zewnętrzny
Jeżeli chcesz zamiennik to ten z drugiego linku ten na pierwszym jest do modeli z mocniejszym silnikami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Taksówka to i tak za wiele za noc spędzoną z Aloną to gościu powinien z buta dawać