Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wosiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wosiek

  1. a czy przed kodowaniem trzeba się zalogować ?? i czy działa to tylko w b6?? bo u mnie próbowałem i lipaa...
  2. witam dzisiaj podpiąłem się pod vaga i zastanawiają mnie 2 sprawy: czy da się zakodować automatyczną skrzynie biegów tiptronic?? u mnie z tego co pamiętam kodowanie było takie 00003, czy mam dobrze ustawione?? bo wiem że włącza tam się program dsp i jakieś inne ustawienia (skrzynia po remoncie dlatego się pytam bo może coś się przestawiło jak była odłączana ) a druga sprawa to wielkość dawki, wynosi ona coś koło 6mg, w poprzednim samochodzie miałem coś koło 3mg tylko że to było na pompie vp37 a na pd niewiem czy tak ma być lub ewentualnie czy można tą wielkość przestawić.. pozdrawiam
  3. wosiek odpowiedział(a) na raflik31 temat w 1.9TDI
    u mnie nic nie trzęsie itp, a słyszałem coś o walniętym egr.czy to także może być powodem???
  4. 10
  5. hmmm u mnie jest tragedia,chyba coś nie tak jest jak jechałem 70 to miałem 6,5
  6. wosiek odpowiedział(a) na raflik31 temat w 1.9TDI
    no ja też mam ten problem,po mieście pali mi ok 10 jak jade spokojnie a jak ostrzej to ok 14l pójdzie,natomiast na trasie 8,5-9,5l dopiero kupiłem go więc jeszcze nic nie grzebałem,musze sprawdzić egr bo jest zały zawalony.Z tego co wiem to w manualu taki silniczek pali w zależności od stylu jazdy w granicach 6,5-7,5 na trasie,więc w tipie ile może więcej palić ?? litr?? więcej nie powinien więc coś jest jednak nie tak....( jechałem ze szwagrem z poznania,ja a4,on multivanem 2,5 tdi 150+, a4 spaliło 8,5; bus 7,5 gdzie multivan ma silnik 2,5 i waga ponad 2 tony a mnmiej spalił od skromnego ajm-a.. )
  7. nie no warsztat w gdyni mogę polecić i to bardzo:) dokładnie powiedział mi co będzie do naprawy,dokładne ceny,później okazało się że sprzęgła nie dało rady zrobić ,ale o wszystkim na bieżąco wiedziałem.... znają się na żeczy:)
  8. a ja tak myślałem sobie czy ciebie to wojsko nie obejmuje czy co?? a tu jednak tak samo kombinujesz jak ja aby nie iść ja musiałem zawieść papiery że się ucze do 20 lipca:P ale już mam na rok czasu spokój i tak będe czekał aż zawodowe wojsko wejdzie kiedyś a jak by na serio chcieli mnie kiedyś wziąć to nie ma bata... wyjeżdzam za granice:) niby nie takie straszne wojsko itp itd... ale ja i tak nie pójde bo nie załatw sobie jakąś szkołę policealną na ten rok i tyle
  9. a jednak troszkę więcej wyszło niż się spodziewałem.... wyciek oleju spowodował zatarcie panewki i uszkodzenie obudowy pompy oleju oraz sprzęgła, sprzęgła nie dało się zregenerować,więc trzeba było wymienić,nową pompe-400,sprzegło nowe-900, jakaś część 200,olej filtry i inne duperele,około 700,no i wsumie zmieściłem się w 3k zł
  10. w moim przypadku było tak że olej w skrzyni nie był wymieniany od samego początku ,300tyś km bez wymiany,na filtrze data 2000r,widocznie nie wymieniają oleju w skrzyniach a samochód do 190tyś był servisowany,więc gdyby to robili napewno filtr także byłby zmieniony... skrzynia padła, naprawa 3000zł ale teraz ja jako nowy właściciel samochodu zadbam już o tą skrzynkę :)a tych teorii o tym że oleju się nie wymienia nie ma nawet co słuchać
  11. ja u siebie w golfie miałem toyo proxes t1s,opony rewelacyjne,nawet na mokrej powierzchni trzymał się drogi bardzo dobrze, guma miękka dlatego też pewnie szybciej się ścierają ale coś za coś
  12. byłeś u małego?? mówił że tobie da znać,chyba będe musiał do niego dziś przedzwonić... http://www.clubb5.com/month/0703/index.shtml tu masz na 19 a jak na 20 bvędzie wyglądało to już nie wiem:P tłumiki masz zajebi***
  13. wsumie jak jedziesz do elbląga to droga dobra,do gd jest straszna,chyba że jedziesz inną drogą jak przez tczew mam gdzieś fotkę jak wygląda passat b6 na 19 feldze od s-line.a tak wogóle z jakiej paki od s-line jak rs4 ma tą felge tyle że 18??
  14. co ty masz za pomysły?? ja chce te kupić do siebie ale 18", jak teraz jeździsz na swojej drodze 30km/h to będziesz musiał jechać 10km/h było by kozacko ale.... nie na polskie drogi....
  15. witam mam następujący problem, mam a4 b5 115kM w tiptronicu,dziś zaczął mi wyciekać mocno olej ze skrzyni biegów,skrzynia do tej pory działa idealnie,żadnych szarpnięć itp(chociaż nawet nie próbuje jeździć bez oleju) wygląda to jakby ciekło pomiędzy skrzynią a silnikiem przy kole zamachowym, co to może być????? pomocy
  16. witam wszystkich użytkowników

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.