Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Maciek ma całe czarne. Więc ładnie by wyglądał zacisk w kolorze. Coś musi się wyróżniać.
  2. Jak chcesz mam porządne klocki pod ten zestaw w dobrej kasie. Tarcze też mam.
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jest normalne.
  4. Nie
  5. W sq5 są dwa tłoki. Mam takie zaciski. Tarcza 380mm. Niestety tarcze pod ten zacisk mam w cenie 870zl za szt zimmermann lub ori tarcza 1200zl szt. Hebel konkret ale felga minimum 18 i to nie każda więc bezpieczniej dać 19stke.
  6. Czerwone lub żółte zależy jaki kolor auta.
  7. Jak chcesz mam zaciski na swap i nowe tarcze i klocki.
  8. Gdzie kupiłeś ile takie coś kosztuje ? Ciekawa sprawa. Podpięte do zapalniczki ?
  9. Siadło super ten kolor samochodu miażdży wszystko do niego ładnie pasuje
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W allroad C7 przy 356mm tarcza ma inna wysokość niz w C7 zwykłym. Pewnie 345mm ten sam temat.
  11. Kolor tapicery fajny. Szkoda że zwykłe naleśniki a nie chociaż sporty. Wymień tą ochydną kiere na 3ramienną
  12. Dawaj foty środka bo widzę że ładny kolor Paka w poniedziałek leci
  13. Piękna B8 i fajna baza do modów. Nie dużo trzeba aby był ideał
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś na sprzedaż osłonę pod silnik i osłony z prawej strony? Od pasażera? Do b8
  15. Dzięki za pomoc. Znowu trzeba nadszarpnąć budżet
  16. Dzięki za cenne rady zrobię jak mówisz. Powiedz mi jeszcze w takim razie czym potem mógłbym zabezpieczyć felgi nada się wosk kare 1000 czy jakoś tak ? (sorry za przekrecanie tych nazw). Doradziłbyś jeszcze czym zabezpieczyć szybe przednią ? żeby fajnie woda spływała. Szukam też czegoś do plastikow do wew. Mam teraz PB jest fajny ale jedna rzecz mnie drazni jak np kropi deszcz i otworzysz drzwi coś tam kapnie to potem są zacieki. Chyba że inne specyfiki tez tak maja ?
  17. Na felgach bardziej mam problem z asfaltem. Duzo takich malych kropek a i zdarzaja sie wieksze. Dzisiaj to potraktowałem pricto... coś tam i nic.
  18. Generalnie do felg ale na auto też coś potrzebne + jakiś dobry specyfik do czyszczenia felg. Teraz miałem Tenzi Ei czy jakoś tak.
  19. Dzisiaj dopiero znalazłem chwilę czasu i już prawie zmieniłem koła na letnie Jeszcze tylko trzeba je umyć porządnie i zabezpieczyć wosk/ceramika i na auto.
  20. Może ktoś polecić jakiś preparat o działaniu jak IronX (z krwawieniem) tylko tańszy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.