Treść opublikowana przez Gibons
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Nie odważy się
-
B8 TrOOOOp
Za 300zł mogę Ci go oddać jak gość nie weźmie bo zarezerwował sobie pakiet i blendy. ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- Za 150zł mogę oddać jeszcze wszystkie boczki z alcantarą.
-
B8 TrOOOOp
czyli jednak sasiad sie zglosil po czesci ale tylko tyle zostało gdzie reszta nie wiem zainteresowany czymś ;> ?
-
B8 TrOOOOp
Grześ carbon sprzedany niestety właśnie gość odebrał... ale jakby co będę pamiętał o Tobie. Przełącznik pamięci foteli też sprzedany. Przyciski chrom sprzedane. Jakby ktoś był chętny na dniach będę miał jeszcze jeden komplet. Na blendy jest rezerwacja do jutra. Jakby gość nie wziął cool506 zabierasz je wtedy ? 200zł + KW Ktoś chętny na pakiet oświetlenie ? do jutra rezerwacja jak gość nie weźmie to sprzedam za 300zł + KW
-
Assistance Na Europe
Po to że w PZU obliczyli mi ASO 2 razy droższe niż w Generali Hestii
-
B8 TrOOOOp
Sprzedawca twierdzi ze z A3 to jest kiera. Mnie też wydaje się że to kiera z TT, ale ręki sobie nie dam uciąć
-
B8 TrOOOOp
Bo w TT były chyba te wstawki chrom
-
B8 TrOOOOp
W alcantarze ? z przyciskiem chrom ? to miałeś chyba farta ja zasugerowałem się ceną z działu ogłoszenia ktoś sprzedaje taki pakiet za 500zł. Samo oświetlenie
-
B8 TrOOOOp
RS4 ? jak tak to daj znać oddam te graty
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Spoko Grześ jak tylko gość mi dzisiaj nie potwierdzi są Twoje. Wysyłkę zrobimy gratis Pakiet oświetlenia kompletny klamki instalacja lampki myślę że 400zł Komplet przycisków chrom wszystkie szyby + bagażnik + lusterka składane 350zł Komplet blend B&O myślę że 200zł za 6szt przód 2 i tył 4 Na razie jest zarezerwowane, ale jak też nie potwierdzi to przycisk do pamięci foteli z obudową i instalacją 150zł ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Mam też boczki w alcantarze jakby ktoś chciał 200zł z wysyłką są również s-line boczki też 200zł
-
B8 TrOOOOp
samą regulację chrom lusterek z opcją składania można kupić?? Tylko komplet w dobrej cenie sprzedam Co do pakietu oświetlenie hmm nie mam pojęcia jaka cena będzie ok :eusathink:po ile to w ogóle chodzi ? Ktoś tutaj szukał blend do B&O orientuje się po ile taki komplecik można sprzedać ?
-
B8 TrOOOOp
1000zł rezerwacja do wieczora (założyłbym u siebie, ale jest z Q:facepalm: ). Jest jeszcze rybia łuska, ale tylko 4szt - 2x przód drzwi i 2x tył drzwi.
-
B8 TrOOOOp
Byłby ktoś zainteresowany przyciskami chrom ? przycisk otwierania szyb od kierowcy + 3szt do każdych drzwi przycisk otwierania klapy automatycznej i lusterka z opcją składania. Czyli full pakiet w chromie ktoś by był zainteresowany ? Blendy Bang&Olufsen ? 2szt przód 2sztył + 2szt tył (te małe) Pakiet oświetlenie drzwi lampki klamki + instalacja Dekory Carbon pod Q 4Boczki drzwiowe alcantara lub s-line
-
B8 TrOOOOp
Suzuki GSR ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Jakby ktoś był chętny AIRBAG 8T0 880 204 H - Nówki. Cena ASO 3900zł u mnie 500zł przy większej ilości mogę zrobić 400zł. A masz poduszke do polifta trojramiennej kiery? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Półki co nie, ale jak się pojawią dam znać wiem że było by sporo chętnych
-
B8 TrOOOOp
Takiej szukasz? AUDI A4 B7 B8 A6 C6 A5 Q7 KIEROWNICA SKÓRA S-LINE (3760569824) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Suzuki GSR ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Jakby ktoś był chętny AIRBAG 8T0 880 204 H - Nówki. Cena ASO 3900zł u mnie 500zł przy większej ilości mogę zrobić 400zł.
-
Assistance Na Europe
Opcja ciekawa ale w PZU AC nie wykupię.
-
B8 TrOOOOp
Mam trochę dojść. Jakiej kiery szukasz ? (najlepiej jakbyś podał numer/oznaczenie) mam też dojścia do elementów zawieszeń etc liczniki nowe z RSa etc. Były też w dobrej cenie zawieszenia pneumatyczne do nowych audik w ******* cenie, ale po co to komu jak jeszcze nikomu się to nie popsuło, ale cena jak za darmo. Może masz możliwość załatwienia licznika od s4 polift, poszukuję tylko musi być legal:wink: Mam możliwość od RS4 liczniki nigdy nie były nawet zamontowane w samochodzie. Pochodzą z przed montażu
-
B8 TrOOOOp
Koniecznie musi być biała nic co ;>?
-
B8 TrOOOOp
Mam trochę dojść. Jakiej kiery szukasz ? (najlepiej jakbyś podał numer/oznaczenie) mam też dojścia do elementów zawieszeń etc liczniki nowe z RSa etc. Były też w dobrej cenie zawieszenia pneumatyczne do nowych audik w ******* cenie, ale po co to komu jak jeszcze nikomu się to nie popsuło, ale cena jak za darmo.
-
B8 TrOOOOp
Jakby ktoś szukał poduszki pasażera do A4 A5 lift do wcześniejszych chyba też pasuje. To mam parę sztuk w bardzo dobrej cenie Nóweczki
-
Heble S4 VS 3.0TDI
Tak ale mi chodzi o same tarcze Zimmera czy brać te zwykłe czy sport
-
Heble S4 VS 3.0TDI
Swap na pewno będzie pytanie tylko czy opłaca się dokładać do tych lepszych tarcz tak do zwykłej jazdy. W końcu mam 2.0TDI 143km a nie 200 czy 300 kuni
-
Wycieraczki B8
Mam Bosha Aero Twin i mogę polecić.
-
Assistance Na Europe
Wie ktoś jak to się nazywa w Polsce ? i gdzie można to wykupić ? ktoś ma ?