Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Ja wziąłem na próbę jedną 4500K i 6000K i powiem Ci że nie mogę się zdecydować. Ta 6000K świeci tak biało (nie niebiesko) a tamta trochę na żółto.
  2. Ja mam czarną tapicerkę skóra + alcantara do tego sufit czarny s-line i ogólnie ciemno w środku.
  3. Da rady jakoś zdemontować to szkiełko z halogeny żeby je wyczyścić od środka ?
  4. Wszyscy się chwalą ale nie piszą jaką barwę wybrali... co polecacie 4500K czy 6000k ?
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wew czy zew listwy ? ja zewnętrzne kupiłem za 150zł za komplet z wysyłką
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    D3S w b8 na allegro gość ma ori philipsa i osram po 150zł szt
  7. Kwestia ile jeździsz i na jakiej oponie, jakby to była 15/16stka która kosztuje 200-400zł i ma wysoki profil, to raczej niema się co stać. Co innego 18stka która kosztuje 500-700zł to wtedy warto się zastanowić. ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- Nowa guma to nowa guma, chyba lepiej kupić tańsza, za rok sprzedać za 50% ceny i znowu kupić nowe Dokładnie tutaj mówimy o oponach za 7stów nie za 200zł Ja też uważam że warto 80zł d*py nie ma przy takiej kwocie. Powiedz mi czy to tyczy się tylko zimówek czy letnie też ?
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już Ci kiedyś pisałem. Już dwa razy zamawiałem części w Porsche Połczyńska (dawniej Audi Viva) w Warszawie. Wysyłasz na maila listę części, VIN pojazdu, adres i prosisz o wysyłkę. Dostajesz numer konta do przedpłaty (ja zawsze odsyłam potwierdzenie przelewu), dodają Ci 20 zł za przesyłkę kurierem i za dwa dni masz graty. Z innej beczki. Jest temat o założeniu spryskiwaczy mgiełkowych do B6/B7 - http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-dzialanie-spryskiwaczy-mgielkowych-249553/ Da się te same części zastosować do B8? Chcę sobie wymienić, bo strasznie mnie wkurzają te... strumiennice No i mało efektywne są w czyszczeniu szyby. Dzięki złożyłem zapytanie pewnie jutro odpiszą
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiedzcie mi gdzie mogę zamówić rzeczy z ASO online bo www GEJOS nie dziala jak chce zamowic:facepalm:
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie gdzie mogę online zamówić części z ASO ?
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wygląda fajnie ale cena chyba trochę wysoka nie ?
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kto montował bluetootha w MMI 2G ? co jest potrzebne do tego ? i jakiego Bluta szukać bo są różne literki. czym się różnią ?
  13. Ja miałem te większe z przed liftu i nie składane. Jak już wymieniałem to założyłem składane z fotochromem po lifcie (mniejsze) i składane pod kątem do góry. Przed liftem są większe i składają się prostopadle do nadwozia. Za niedługo wpadnie neon na tył i wydech 3.0TDI ---------- Post dopisany 16-10-2013 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 21:11 ---------- Panowie doradźcie chce wymienić zderzak tył na s-line i teraz nie wiem czy wymieniać wydech na ten od 3.0TDI czy zostawić jak jest ? Która opcja według was lepiej wygląda ?
  14. Czyli lepiej szukać z G czy jest to obojętne ?
  15. Faktycznie ciekawa opcja. Ciekawe tylko jak to jest w praktyce z tym ubezpieczeniem. Ale w zasadzie 80zł na rok za takie ubezpieczenie to nie tak dużo. I tak w zasadzie ubezpieczenie nie jest na te 365dni bo kto jeździ cały rok np na zimówkach u nas w PL. A jak nawet to powiedzmy stanie Ci się coś w miesiącu lipcu to na pewno w regulaminie jest zaznaczone gdzieś że to będzie stosowanie opony nie zgodnie z jej przeznaczeniem czy coś w tym stylu. No chyba że ubezpieczenie też działa jak opony leża w garażu hehe.
  16. Cena za opone ? cena za komplet ? opłata na rok ? dożywotnio ? na miesiąc ? kwartał ? jak to jest ?
  17. Jaka cena takiego ubezpieczenia za komplet opon ?
  18. 8k0 807 899 ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- Cena dokładki 250zł cena cięgna 38zł
  19. czym różni się taki przełącznik 8K1 959 673 G Przelacznik wielofunkcyjny pod ESP i PDC ( w moim przypadku wersja nad klimatronikiem ) tylko zamiast literki G literka A
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Według mnie nie warto. Można spokojnie kupić w okolicach 200zł kompletną dokładkę.
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    195zł ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- 8k0 807 833
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiedzcie mi czy 9stów za taka kiere to dobra cena ? czy można kupić taniej ? S4 S5 A4 8K B8 A5 LIFT Q5 S LINE KIEROWNICA ŁAMANA (3610194497) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. W 3dni to WRC z Twojej S5 zrobi RS5 ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- Swoją drogą szukasz pomocy ale samochodem to nie łaska się pochwalić co
  24. Dzisiaj znalazłem wreszcie trochę czasu żeby zrobić nowe fotki. Na pokład wpadła podsufitka s-line oraz el składane lusterka poliftowe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.