Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na dawid771 temat w Audi A4 B8
    Mam pytanie do was czy dwumas i sprzęgło jest takie samo w 2.0CR 143KM co w 2.0CR 170KM ? ten sam numer części itp ? Drugie pytanie to czy orientujecie się ile kosztuje wymiana wraz z częściami oryginalnymi ASO oraz poza ASO (jakiś dobry serwis) U mnie według historii serwisowej dwumas był wymieniany przy 60tyś teraz mam 145tyś pytam czysto z ciekawości pozdrawiam.
  2. To źle słyszałeś.
  3. Tarcze Brembo klocki Ferodo i będziesz zadowolony ewentualnie Zimmerman lub TRW
  4. Hej ja mam bardzo fajne miejscówki w Zakopanem. Pokoje z łazienką (duży prysznic) Duże wygodne łóżko balkon z widokiem na giewont, Duży płaski TV, internet Wifi itp oraz parking na posesji zamykanej bramą na pilota. Ja płaciłem 45-50zł nie pamiętam ze śniadaniem 10zł więcej było. Do krupówek 8 minut spacerkiem pokoje apartament noclegi w Zakopanem wypoczynek API 4 Szczerze polecam jakbyś miał jakieś pytania to pisz:)
  5. Toż to żart był o nic się nie obraziłem Chyba jednak zakupie zderzak pod PDC zamiast tego wiercić ten jest w idealnym stanie więc myślę że też go sprzedam za dobrą cenę.
  6. Na oko to chłop umarł w szpitalu
  7. Kolega pytał raczej o felgi nie o opony ; >
  8. Mam MMI 2G i PDC z tyłu. Wiem że muszę wymienić moduł na 8 kanałowy i parę gratów dokupić. Wiem też że w grill da się wsadzić czujniki jednak nie orientuje się czy muszę zmieniać zderzak specjalnie pod wersję PDC czy może jest to gdzieś oryginalnie zaznaczone z tyłu zderzaka gdzie takie otwory powinny się znajdować tak jak to ma miejsce w przypadku tylnego zderzaka bez PDC otwory są poznaczone od wewnątrz. Chodzi mi tylko o to czy ktoś może kojarzy jak jest z przodem czy jest to zaznaczone czy trzeba na "ślepo" rezać
  9. Dzięki na pewno coś pomoże chociaż szkoda że nie PL z tamtych słów rozumiem tylko Achtung a ktoś orientuje się może czy dużo roboty jest z kamerą cofania ?
  10. Witam chciałbym się zorientować czy zwykły zderzak bez PDC z przodu od strony wewnętrznej posiada zaznaczone miejsca na wycięcie/zamontowanie czujników PDC ? tak jak to jest w tylnym zderzaku. Czy konieczne jest zakupienie zderzaka w którym było już PDC z przodu. Wiem że tylny zderzak nie mający PDC ma takie otwory poznaczone jak to jest z przodem w tym wypadku ? Myślałem nad dołożeniem PDC a nie specjalnie podoba mi się zderzak S-line którego ewentualnie bym dokładał bo nie widzę sensu zmieniać dobrego zwykłego na zwykły PDC
  11. Nie do końca chodzi mi o polerowanie. Raczej chciałem dowiedzieć się jak to wszystko robi się etapami aby ktoś to w punktach napisał. np 1. Mycie samochodu szamponem 2. Spłukiwanie 3. Glinka itp interesuje mnie jak to odbywa się w waszym przypadku jakimi etapami.
  12. Z tego co widzę to ciśnienie robocze 120bar ta z lidla ma 150bar chyba że Black & Decker 200bar MYJKA CIŚNIENIOWA 200BAR 1700W BLACK&DECKER PW (3091766540) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. To co byś mógł polecić ? jakie powinno być minimalne ciśnienie robocze abym był zadowolony ?
  14. Z tego co wiem to lepiej na początek kupić polerkę z regulacją od 0 w górę. Co do polerki lakieru raczej nie mam zajeżdżonego więc będę chciał półki co zrobić taką korektę ręcznie. Tylko interesuje mnie jak to robi się etapami.
  15. Witam jaką moglibyście polecić myjkę ciśnieniową ? myślę nad czymś w granicy 400zł-500zł ale gdyby było coś dużo lepszego to tak max 800zł. Myślałem nad jakimś Karcherem, ale znalazłem teraz w ofercie lidla myjkę ciśnieniową wysokociśnieniowa pompa z aluminium o długim okresie eksploatacji, odporna na korozję idealne do czyszczenia samochodów, tarasów, fasad, itp. gruntowne czyszczenie dzięki silnemu strumieniowi wody: maks. 450 l / godz. ciśnienie: maks. 150 barów wbudowany zbiornik na środki czyszczące o pojemności 1,5 l z automatycznym mieszaniem przy niskim ciśnieniu zintegrowany bęben węża kabel sieciowy: 5 m gwarancja: 3 lata Co o niej sądzicie ? LIDL sklepy spożywcze
  16. Jasne zawsze to ręce mniej trochę będą boleć chociaż na początek wolałbym zrobić ręcznie. Jednak jeśli możesz napisz na pewno się wykorzysta Twoją wiedzę
  17. Witam chciałbym aby ktoś z was kto siedzi w tym temacie napisał jakie powinny być poszczególne etapy takiej odnowy lakieru. Myślę że przyda się to nie tylko mi. Fajnie jakby ktoś ujął to w punktach tak krok po kroku co należy robić aby umyć zakonserwować itd
  18. To powiedzmy gdybym miał to zrobić mechanicznie czyli polerką jaki zestaw byście polecili ? w dość rozsądnej cenie domyślam się że to starczy na kilka razy więc warto wydać kasę.
  19. Witam chciałbym się zając za niedługo swoim lakierem jednak nie mam w tym doświadczenia. Chciałbym skompletować jakiś zestaw powiedzmy na początek do 300zł dodam że chciałbym to wszystko wykonać ręcznie i uzyskać efekt "weet look" kolor lakieru to czarnu LZ9Y co byście mi polecili ? i w jakiej kolejności mam to nakładać jakie odstępy ?
  20. Ja mam 245/40/19 ale jeszcze na nich nie jeździłem zobaczymy jak to będzie latem
  21. będę miał do sprzedania coś takiego jakby Cię interesowało bardzo podobne do tego co podałeś. Nie są to podróbki.
  22. Powiedz mi coś więcej o tym Twoim ubezpieczeniu bo coś strasznie tanio Ci to wyszło. Masz naprawę szkody w ASO ? na oryginalnych częściach ? i masz stałą sumę ubezpieczenia ? chyba nie za bardzo masz te wszystkie rzeczy. Ja ze zniżką OC 60% i AC 40% mam obliczoną składkę OC+AC dodam że nie ma żadnego Asistance w AC za kwotę 3415zł Zastanawiam się jak Ty płacisz 2.200zł chyba że to 1 z 2 rat xD ?
  23. Mini Ac jest to tylko ubezpieczenie od kradzieży bodajże. Nie ma w tym innych szkód typu stłuczka szyby itp chyba że się mylę.
  24. Dziwne bo mi w Generali wychodzi 3.200zł Samochód ubezpieczony na 60tyś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.