Treść opublikowana przez ariel
-
[B6 AVB] problem z zamknięciem centralnego z kluczyka
Czy to możliwe tylko w servisie? Jak tak to beeeeedzie drogo. I czy to możliwe żeby od tak sobie się rozkodował?[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 19:17_________________________________________________Dzięki już działa
-
[ALL B6] Jak wymontować lampy przód ?
Popieram nie jet trudno ja też sobie poradziłem. A jeżeli chodzi o te śruby które nie możesz znależć to jest to na forum łącznie ze zdjęciami " zrób to sam". A co do żarówek to się nie wypowiadam bo ja zamontowałem xenony w orginałach miałem philipsa.
-
[ALL B6] Jak wymontować lampy przód ?
Hej robiłem to parę razy uszkodzić się nic nie da są dwie śruby u góry które musisz całkiem wykręcić i dwie na dole które wystarczy poluzować i lampa gotowa do wyjęcia. Ja kiedyś próbowałem wymienić żarówkę bez wyciągania lamp i mi się nawet udało ale trwało to długo teraz wyciągam całe lampy bo jestem pewien że żarówki siedzą dobrze w gniazdach.
-
[B6 AVB] problem z zamknięciem centralnego z kluczyka
Witam mam problem z zamykaniem samochodu. Jak zamykam za pomocą klucza i zamka w drzwiach to ok ale dziś po pracy otworzyłem samochód i pod domem już samochodu nie mogę zamknąć (chodzi o zamykanie za pomocą centralnego z klucza). Próbowałem dwóch kluczy i nic.
-
[B6 AVB] Wymiana oleju
ok to zaleje 5W40 zobaczymy skotki dzieki troche jest ryzyko z tym rozszczelnieniem
-
[B6 AVB] Wymiana oleju
mam nabite 152000km olej wymieniałem dokładnie rok temu moze przejechałem z 8000km nie pamietam samochod serwisowany poprzednio przez audi serwis jest suchutki
-
[B6 AVB] Wymiana oleju
witam koledzy mam problem niewiedziałem jaki mam olej i ostatnio zalałem silnik olejem castrol magnatec 10W40 i dowiedziałem sie ze zalecany jest 5W40 i chce zalac castrol edge 5W40 ale znajomy powiedział ze jak przejde na 5W z 10W to zalatwie silnik chodzi o zawory czy warto ryzykowac? Prosze o pomoc
-
[B6 AVB] Pasek alternatora - czy dobry kupiłem ?
no tak na na obu pisze contitech. czyli moge założyć nic sie nie stanie?
-
[B6 AVB] Pasek alternatora - czy dobry kupiłem ?
prosze o szybki doradzenie miałem założony pasek o nr.6PK1613 a dziś kupiłem pasek o nr. 6KP1610 wszystko wygląda tak samo czy mogę go założyć czy czymś się różni????
-
[ALL B6] Xenony
dziś popadało ale nie jeżdziłem i nie zapalałem lamp narazie nie ma pary mi zawsze parowały jak zapaliłem lampy i po chwili miałem pare a potem znikała jak postał [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 20:46 _________________________________________________na razie działa oby tak dalej dziś popadało i nie ma pary
-
[B6 AVB] Lekki wyciek oleju
a jak tak to???? cos gorszego niż zawór?
-
[B6 AVB] Lekki wyciek oleju
opocenie to nie jest raczej leci a zeby sprawdzic dolot to go odręcic cały? I jak bedzie tam olej to czy to jest coś gorszego?
-
[B6 AVB] Lekki wyciek oleju
lać się nie leje leci przez dwie dziurki u góry. Żeby się dowiedzieć z tym dolotem to musze odkręcić cały zawór? Tak naprawdę to może ma prawo cieknąć bo troche ma przejechane
-
[B6 AVB] Lekki wyciek oleju
poczytałem no tak jak go kupie i wymienie to przestanie cieknąć ale czy tam moze byc olej czy jakas inna wada (przyczyna)?
-
[B6 AVB] Lekki wyciek oleju
a jak to to to czy duzy koszt i za co to odpowiada?
-
[B6 AVB] Lekki wyciek oleju
właśnie nie wim jak to sie nazywa i do czego służy jak staniesz przodem do silnika to po lewej u góry taki zaworek z paroma cienkimi przewodami cicnieniowymi i jedno cięgło
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
w mojej starszej audi opuszczali w dół
-
[B6 AVB] Lekki wyciek oleju
hej mam pytanie wycieka mi olej nie mocno z i nie wiem za bardzo jak to się nazywa to jest jakaś pompka u góry silnika która wychodzi z odmy silnikowej i łączy sie z grubą rurą gumową. Z niej przez dwa otworki wydobywa się olej podkreślam nie mocno
-
[ALL B6] Xenony
no tak ale teraz nie parują dlatego czekam na deszcz a tu prawie cały czas leje czy tak jak pisałeś nie ma różnicy czy xenon czy bixeonon budowa lampy jest ta sama?
-
[B5 AFN] Montaz lusterka wewnętrznego
to się wie są klele do szyb sam kleiłem kiedyś ale dawno
-
[ALL B6] Xenony
dzięki czytałem to no i spróbuję troche szkoda że trzeba dziurawić nowe lampy apropo pisałem że wymieniłem lampy halogenowe na xenonowe. Zmieniałem sam i zrobiłem tak jak pisałeś ustawiłem według starych i myślisz ze będzie ok? Dziś jadąc do pracy nawet nie zapalałem świateł i po godzinie od zaparkowania pojawiła śię para w obu lampach a po około trzech znikła co jest grane?? ;( gzdie dokładnie robiłeś ta otwory od spodu?[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 16:31 _________________________________________________jak na złość nie pada wszystko zrobiłem tak jak przeczytałem teraz czekać na deszcz jak one ładnie wyglądają bez pary :gwizdanie:
-
[ALL B6] jaki okres obowiązuje gwarancja na reflektory
ja kupiłem nowe i mam to samo co w starych
-
[ALL B6] Xenony
znalazłem pare wątków ale kazdy cos innego radzi nie wiem który w praktyce sie sprawdzi a dziurawić nową lampę to troche szkoda
-
[ALL B6] Xenony
SZUKAŁEM ALE NIC PEWNEGO NIE MA
-
[ALL B6] Xenony
ok tylko ja wymieniłem całe lampy to chyba będzie trzeba jechać do servisu. A jeszcze jedno czy ktoś już znalazł dobry sposób na pare w lampach bo te co ja złożyłem to nowe i parują