Treść opublikowana przez adi_si
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Siema mam pytanko : czy nadkola orginalne pasuja idealnie pod zderzak S4? Dzieki
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Kolego Czester mozesz napisac jak rozkleiles lampy ?? Na forum krazy opinia , ze sa one nie rozbieralne...
-
[ALL B6] Przod a'la Shadow Line
Witam. Jak wygladaja elementy shadow line wiadomo ... mi chodzi po glowie mysl pomalowania tych elementow na czarny metalik plus grile i nakladki na halogeny . Moje autko to srebrny avant.. Czekam na wasze opinie.. Adam
-
[ALL B6] Jaki maksymalny rozmiar opon na felgi 18''
Siema Moze ktos wie jakby wygladala opona 225/40 R18 na feldze o szerokosci 7,5 cala . Pozdro
-
[B6 AVF] Lampy przod przerobka na xenon
wiem o tym, ale juz je podkleilem i nie podoba mi sie to
-
[ALL B5] Ciśnienie w obudowie klawiatury
cisnienie oleju zawsze mozna spr , jak by kat byl zatkany to ciezko by odpalal o ile w ogole by zapalil wydech zawszemozna do spr poluzowac / odkecic od reszty
-
[B6 AVF] Dziwna sprawa
na poczatek swiece zarowe do spr , filtr paliwa najlepiej zawsze przed zima wymienic
-
[B6 AVF] Lampy przod przerobka na xenon
mam na oku dobre lampy halogenowe a moje xenonki maja ulamane zaczepy, stad moje pytanie , ale widze ze chyba lapiej kupic bixenonki
-
[B6 AVF] Lampy przod przerobka na xenon
Witam Mam pytanie czy jest mozliwosc przelozenia wnetrznosci lamp xenonowych do halogenowych? Mam na mysli zwykle xenony na malej soczewce Pozdro
-
[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat
binio-stg napisz jak poszlo zerwanie umowy zonka tez mi sie wkur..la za BBC , nie bedzie ogladac TopGear .... sam sie zastanawiam nad zerwaniem ale musze poczekac do wakacji kiedy bede w polsce pozdrawiam
-
Virtual Tuning - wasze prace
siemka moglby mi ktos zrobic VT A4 B6 avant srebrny na kolach momo dark blade Dzieki
-
[B6 AWX] Pytanie o servotronic
1N3 = Wspomaganie ukladu kier. z systemem 'servotronic'
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
a jesli mam 6 kabli zarowno w instalacji jak i w lusterku to cos zmienia czy nie?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
siemka mam u siebie lusterko o nr 4B0857511D 01C, w instalacji mam 6 kabli, tak samo z lusterka wychodzi 6 sztuk, co te lusterko obsluguje, czy poleci na tym Coming Home? Pozdrawiam
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
wiec pozostaje kupic org dokladke od A6 C5 lub A4 B7 i rzezbic , chyba ze ktos wie jakie inne auta mialy dyfuzor na dwa wydechy
-
[ALL] Aluminiowe pedały
wiecie moze jaki jest nr org od rs4?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
zmienialem blotniki przod i gorne otwory sa owalne a dolny okragly, odnosnie dokladki , chodzi mi o te czarna dokladke tzw dyfuzor do zderzaka tylnego do eSki , czy ten element mozna dokupic oddzielnie , jesli tak to mozna prosic o nr tej czesci? Dzieki
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Witam mam kilka pytań odnośnie zderzaków od eSki 1. czy kompletny zderzak przedni z belka podejdzie bez problemów 2. jak powinny iść przewody od spryskiwaczy , w belce czy tez nad / pod belka 3. czy jest możliwość zakupu samej dokładki zderzaka tył , tej czarnej 4. zmienialem teraz błotniki i dopiero po czasie zauważyłem ze otwory mocujące są owalne , czy mogę użyć starych plastikowych klipsów , czy musze kupić nowe ? Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Wymiary ramy
spoko loko , nie zrozumialem dzieki
-
[B6 AVF] Wymiary ramy
devastation autko jest zagranica i potrzeba mi tylko wymiarow i reszta zajma sie znajomi
-
[B6 AVF] Wymiary ramy
wymiary: podlogi tylu, klapy i blotnikow tylnych , ELSA niestety nie ma dokladnych danych
-
[B6 AVF] Wymiary ramy
Witam Jezeli ktos ma dostep do programow typu CAR O LINER, to czy moglby mi podeslac dane do a4 b6 quattro 2003 rok. dzieki
-
[B6 AWX] Pomocy, pęknięty wąż turbo -> rura pod wzmocnieniem
zapytaj w serwisie skody , bedzie duzo tanszy .... cos ok 450 PLN , pytaj o ten przewod do Superba AWX
-
[B6 AVF] POMOCY problem z odpalaniem ( filmik )
zobacz czy klapa gaszaca sie nie blokuje ...
-
[B5 AFN] Był automat.. Teraz jest manual -Auto nie ma mocy..
jak dla mnie to katalizator zapchany i bedzie blad przeplywki , nawet po zmianie na dobra