Treść opublikowana przez piotrekb90
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
no to mnie teraz powaliłeś tą ceną...
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
A jest sens go wymieniać?? I ile może kosztować wymiana kata??
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Jak przygotować silnik 1.8 T do montażu gazu?? Załóżmy że wszystkie podzespoły, czujniki itp itd sprawne. Trzeba coś wymienić przed gazowaniem?? W faq jest mowa żeby wyciąć kata czy to jest konieczne?? Za wszelkie informacje dziękuje. Pozdr.
-
Czy jazda raz na LPG raz na benzynie szkodzi ?
golfik-ol ile Ci pali gazu??
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
Trzeba coś jeszcze wymieniać oprócz sprężyn i amorków (np. zestaw Eibach Pro Kit lub FK) chcąc obniżyć i usztywnić autko?? Chodzi mi o wahacze...
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Szkoda tylko że B6 + Eibach to juz cena kosmos...A jeśli chciałbym założyć zawieszenie 1be (bo z tego co wiem to ono jest obniżone o 20 mm) to co byście mogli polecić?? Cena będzie niższa??
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Więc FK High Tec jest twarde...a może ktoś mi polecić coś bardziej komfortowego?? -30 to jest max...
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
No no fajnie wyszło ale Ty masz gwint FK czy kit??
-
[B5 1Z] Amortyzatory i sprężyny-kilka pytań
A jeśli np standardowe zawieszenie to 1bv to czy moge zmienic na 1be?? Muszę zmienić tylko sprężyny i amorki czy coś jeszcze??
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Tomson i jak się autko sprawuje na tym zawieszeniu?? Może jakieś fotki...
-
[B5 1Z] Amortyzatory i sprężyny-kilka pytań
Podłączam się do tematu. Które z tych zawieszeń 1BA, 1BE, 1BV jest najbardziej twarde i najniższe??
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Bardziej twardo będzie na sprężynach i amorach sportowych -30 (np MTS lub FK) czy na gwincie ustawionym na -30?? Chodzi o to żeby nie stracić za dużo na komforcie... Fele 17 z oponami 225/45. Kumpel chce swoją A4 (2.4 V6, 99') obniżyć troszkę...pomożecie?? ps. forum przeszukałem ale nie znalazłem odp na jego pyt...
-
[B5 APS] Instalacja gazowa do silnika 2,4 V6
Odświeżam temat. Powiedzcie mi Panowie jak te silniki sprawują się na gazie. W mojej okolicy gość montuje stag300 i słyszałem dobre opinie o nim i o tej instalce że jest zalecana do tego włąśnie silnika. Czy spadek mocy jest zauważalny, przełączanie z Pb na LPG, ile pali taki silnik...Pozdrawiam!!
-
[ALL B6] Gaz w 2.0 FSI ?
A jak dlugo masz zalozona instalke?? I przy jakich obrotach zaczyna dzialac turbo?? Czy ono pracuje caly czas?? Jak to jest w tym silniku??
-
[ALL B6] Gaz w 2.0 FSI ?
A jak Tobie mateogda sprawuje się instalka w 1.8T?? Jaką masz?? Masz z nią jakieś problemy??
-
[ALL B6] Gaz w 2.0 FSI ?
I ja się podepne do tematu...Znajomy ma B6 z 2.0 FSI i chce założyć gaz do niej. U gazownika jeszcze nie był i najpierw chce zobaczyć opinie innych z tego forum. Czy to prawda ze ten silnik pobiera LPG i Pb jednocześnie?? Może ktoś ma taki silnik i założył instalke do niego...Pomożecie?? Pozdrawiam!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam!! Nie jestem jeszcze szczęśliwym posiadaczem posiadaczem AUDI A4 ale zamierzam kupić ten samochód dlatego zarejestrowałem się na tym forum żeby trochę się dowiedzieć do tej furce pozdrawiam!!