Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adik1983

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adik1983

  1. witam mam pytanie mam w audi radio alpine i zakupiony adapter aktywnego tyłu czy to prawda ze oryginalne radio concert lepiej wspołgra z subem oryginalnym i pozostałymi głosnikami niz ta alpinka czy warto powrócic do oryginału concerta
  2. a w jaki celu robi sie te logi
  3. nie nic w kabinie nie czuje zadnych spalin
  4. kiedys bylem w serwisie boscha sprawdzali powiedzieli ze plecionka potem zadzwonili ze to jednak nie plecionka ze dobra jest
  5. u mnie drgac drga ale slychc rezonans w pewnym zakresie obrotów ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- u mnie drgac drga ale slychc rezonans w pewnym zakresie obrotów
  6. czesc a gdzie znajde takie kosci z podstawkami plcc32 i skad wziasc mape ---------- Post dopisany at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ---------- czy trzeba rozebrac kompa w aucie zeby sczytac jaki tam na oryginale jest numer seryjny czy nie ---------- Post dopisany at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:11 ---------- czy trzeba rozebrac kompa w aucie zeby sczytac jaki tam na oryginale jest numer seryjny czy nie
  7. ale drganie skrzyni biegów chyba nie ma nic wspolnego z plecionka
  8. jak wyglada chipowani a4 b5 1.9 tdi afn z 97 trzeba wylutowywac cos z kompa czy wytarczy wgranie nowego wsadu i skad wziasc czysta kosc
  9. kiedys patrzylem to te poduchy wygladaja na cale ale lewerek skacze jak glupi
  10. a po czy poznac ze sa walniete poduchy skrzyni biegów
  11. witam panowie jak dodaje gazu albo wpadne w dziure to drga mi lewarek zmiany biegów kolega twierdzi ze to poduszka tylko czy to poduszka skrzyni czy silnika i slysze drgania przy dodawaniau gazu rezonans taki w pewnym zakresie obrotow
  12. witam mam taki objaw ze jak jade to na nierównosciach dziurach rzuca mi lewarkiem zmiany biegów kolega powiedzial ze mam walnieta poduszke skrzyni biegów moje pytanie jest takie ile tam idzie poduszek pod skrzynie czy to moze byc wina poduszki pod silnikiem a i czy zepsuta poduszka skrzyni bedzie sie objawiała rezonansem na cała bude w okreslonym zakresie obrotów
  13. ja tez potrzebuje element numer 3 z tego rysunku i zaslepke jedna wie ktos ile to moze kosztowac ---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ---------- ja tez potrzebuje element numer 3 z tego rysunku i zaslepke jedna wie ktos ile to moze kosztowac
  14. A co sądzicie o wachaczach MEYLE HD mial ktoś takowe na aucie jak sie sprawuja zastanawiam sie nad MEYLE albo REUVILLA
  15. widac sami fachowcy ja wymienilem z tylu w avancie tuleje na balece na lema i tak stuka cos dalej teraz wywnioskowalem ze jeszcze z góry amortyatora ida takie gumowe talezyki czy jakos tak i chyba tma jest luz miejsce gdzie maorek laczy sie z nadwoziem
  16. witam mam taki objaw takie dziwne skrzeczenie gdy w czasie jazdy skrece w lewo lekko kiera to slychac dziwny odglos na posotju tego nie ma w prawo niby wszystko wporzadku co to moze byc myslałem ze mozeto cos ma zwiazek z hamulcami
  17. CZY JEST ktos z Lubuskiego kto mogłby mi w tej wymianie pomoc PILNE
  18. kolego ja tez wymienialem tuleje w tylnej belce i cis mo tma jeszcze stuka na nierownosciach mowiąze jakies talezyki co ida nad amorem u góry ale jak to sie fachowo nazywa
  19. Witam panowie mam pytanie czy wiecie moze w jaki prosty sposob mozna wymienic napinacz paska PK w afn bez sciagania przodu moze ktos to opracował
  20. mam pytanie mam seryjne naglosnienie noki co zrobic zeby grało jak BOSE wymiana głośników pomoże jak tak to na jakie
  21. zastanawiam sie jakby zamowil w wydziale komunikacji ta wlepe srebna co jest na tablicy i ja nakleil na ta nowa to pewnie nie beda sie czepiac
  22. witam chcialbym załozyć do swojwj audi na tylna klape tablice rejstracyjna z wersji amerynskiej czyli kwadratową koledzy wiecie moze gdzie mozna taka tablice zamowic widzialem na niektórych autach nieźle to nawet wygląda
  23. o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki czyli tylko termostat
  24. o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki czyli tylko termostat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.