Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] Siła nadmuchu wnętrza
no szukałem, coś na to akurat nie trafiłrm dzięki W takim razie temat do zmaknięcia a ja się muszę nauczyć z tym zyć
-
[B5 AJM] Siła nadmuchu wnętrza
Witam Nie wiem czy to normalne i ewentualnie jak to zmienić, odpalam auto, ustawiam na climatroniku temp np 22.0*C nadmuch na 2kreski i jadę. Po pewnym czasie widzę że namduch sam zmienił się w okolice połowy skali więc zmniejszam np na 3 kreski i tak już zostaje. Czemu climatronik zwiększa mi silę nadmuchu mimo wyłączonej funkcji auto?
-
[B6 AVF] Efekt "jajowatego koła" przy maksymalnym skręcie w lewo
masz rację, po kupnie auta miałem taki efekt jak cofałem ze skręconą kieronicą na maksa w prawo auto jak by przeskakiwało, myślałem że przegub ale nie pukało. Okazała się lekko skopana zbieżność
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
mam 3 klucze, dwa scyzoryki (jeden uszkodzony właśnie) i jeden jak by cały plastikowy mały da się nim otworzyć tylko drzwi i klapę Co do spotu na pewno wpadnę, może jutro ale nie gwarantuje
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
nie mam z czego wydłubać nie mam drugiego scyzoryka pełnego, mam część popękanej obudowy i grot, imo brak
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
zawias jest -40mm
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
foteli sprzedawać nie będę polubiłem grzane "dupki" [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 15:55_________________________________________________ a jak kolego mam dorobić kluczyk na allegro?
-
[ALL B5] Szum dochodzący ze słupka bocznego
Witam Zaobserwowałem że po przekrocznieu 100kmh dobiega mnie lekki szum zawirowanego powetrza, wydaje się że dźwięk dochodzi z wewnątrz słupka a nie z zewnątrz, w okolicach mocowania pasa bezpieczeństwa (regulacji) i wyżej do tych dziurek na górze słupka. Dodam że auto nigdy nie było naprawiane, drzwi leżą idealnie a wszytkie uszczelki pasują idealnie ani nie sią poprzerywane podziurawione. Ktoś ma jakieś pomysły? [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 13:46_________________________________________________co ciekawe po zmianie wysokości pasa wszytko ustało
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Panowie gdzie mogę dorobić cału kluczyk typu scyzoryk? z dorobiniem imo i znaczkiem audi? i jeśli w aso tylko to ile to kosztuje chiałem napisać to w jakimś topicu technicznym ale nie wiem w którym to zamieścić [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 15:19_________________________________________________wprowadziłem malą poprawkę w opisie, przede wszystkim oznczenie silnika
-
[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]
ładna, chyba kolor jak mój, gdzie jest napisane jaki kolor mam na audi? to napiszę czy ten sam
-
[B5 AFN] Piszczący pasek czy rolka ?
a zrobiłeś tak jak Ci mówiłem?
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
dzięki za dane
-
[B5 AVG] Nadchodzi "Kulfon" - parowóz wielozadaniowy
Fajne autko też chiałem takie zegary... i też szukałem auta z duży przebiegiem ale autentyczną książką :>
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
jak pisałem długo szukałem auta i każde było nie taki jak chciałem, znajomy dal mi namiar na pewnego handlarza który załatwił mu kiedyś auto, skontaktowałem się z gościem czy nie ściągnie mi auta, wytłumaczyłem mu czego oczekuję itd... po czym gość stwierdził żebym przyjechał, no i kupiłem :> nie było się do czego przyczepić, zarówno lakierniczo jak i technicznie dodam tylko że w DE też szukałem sam, 2 tygodnie ale niestety zawsze coś było nie tak
-
[B5 AFN] Czy EGR powoduje spadek mocy ?
nie zmienia to faktu że kupujący powinien też wiedzieć co kupuje, a jak nie wiedział mógł zapytać, albo chociaż wpisać EGR w google
-
[B5 AFN] Czy EGR powoduje spadek mocy ?
zaślepianie egr-a to druciarstwo Najpierw przeczyść egr, robota porsta i przyjemna tylko trochę brudna. Jeśli to nic nic nie da ja bym kupił nowe egr.
-
[B5 AFN] Piszczący pasek czy rolka ?
jak zaczyna piszczeć to otwórz maskę nalej trochę wody do kubka (lub prosto z butelki) polej delikatnie na pasek w dowolnym miejscy trochę wody tak 1/3 szklanki, jak przestanie piszczeć na trochę lub na zawsze to znaczy że to był pasek, jeśli nie to któraś rola.... tylko traf w pasek
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
czy gdzieś znajdę dane techniczne tego silnika i osiągi avanta z tym motorem? nic konkretnego nie mogę się doszukać
-
[B5 AFN] Srebrny avant 96 rok - alu 16" , nowe lampki , gril bez znaczka :)
He he ja przez mieszkanko też musiałem zrezygnować z bardzij ambitnych planów.... ale mieszkanko to mieszkanko
-
[B5 AFN] Srebrny avant 96 rok - alu 16" , nowe lampki , gril bez znaczka :)
całkiem fajne felgi na zimę na lato min 18-19
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
myślę o osiągnięciu 140-150koni według zapewnień gekocars
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Dzięki, mam nadzieję że będę zadowolony... zaczynam od chipa tylko jeszcze nie wybrałem firmy.. (oczywiście po olejach paskach itd) Byłem zaskoczony pracą i dynamiką tego małego 116konnego diesla, na jego plus dlatego przeżyłem że nie jest to 2,5tdi
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Witam serdecznie już jako użytkownik i właściciel audi a4. Na wstępie dodam że nie wiem czy dobrze wstawiłem prefiks w modelu, moje auto to 1,9TDI 85KW (116koni) Auta szukałem już dość długo, niestety jestem bardzo wybredny i technicznie musi być idealne, napewno bezwyapadkowe a wizualnie bez większych uszkodzeń czy innych niespodzianek. Auto jest z 2000roku z maja, kombi w wyposażeniu tak po krótce: -climatronik -system antyposlizgowy przy ruszaniu (nie chce sie osmieszyc ale nie pamietam jak sie nazywa asr czy esp ) -grzane siedzonka -el szyby (tylko przednie) -el lusterka -klapa na pilota (nie wiem czy to standard) -zamykanie otwieranie szyb z pilota -alarm -duże radio -pół fis (czy jak on się tam zwie) i inne mniej lub bardzij istotne elementy Przebieg to autentyczne 196tyś km, z pełną książką niemiecką i ostatnia pieczatka z stycznia. Auto wcześniej sprawdzałem po vinie który dostałem drogą elektroniczną. Chorowałem na 1.8T lub 2.5tdi ale niestety nie udało mi się doszukać odopowedniej sztuki. Znajomy polecił mi kontakt do pewnego handlarza który akurat miał dwie sztuki i tak stałem się posiadaczem a4. Tablice na zdjęciu są tylko żeby były, nawet nie są od tego auta Zdjęcia na szybko, telefonem. silnik dziś sprawdziłem to AJM wg etykietki dodatkowo w briefie jest bardo długi wpis z jakimiś częściami jak np zwieszneie -40/-40mm niestety nie zdążyłem przeczytać bo pani w wydziale komunikacji mi zabrała, zpiszę z ksera jak będę odbierał twardy dowód _____________ Jakiś czas szukałem navigation plus... i jest, symphony poleciało out. Mały gadżet a duża radość i dużo młodszy wygląd wnętrza... dzięki Nosb później dodałem emulator zmieniarki SOLISTO... emulator (mp3) czas na koło 19x8 et35 :gwizdanie: przód 225/35 - 19 tył 235/35 - 19 żeby auto się jakoś odpychało do auta wpadła suszarka hybryda AWX + pd AL + nadkole S4.... programik wyszedł jaki wyszedł, a moment mnie nie zadowolił, opadał żeby nie bawić się w pół środki i w oczekiwaniu na turbinę BRD, doprowadziłem auto do 100% serii po czym pojechałem na strojenie do goodhope.... efekt najmocniejsze seryjne AJM i filmik jednego z pomiarów W końcu wpadło skromne audio dla podkreślenia niskich tonów piecyk ma skromne 400W rms w mostku, i skrzynia która ogarniała tą moc cały 1 dzień po czym widowiskowo się spaliła cewka głośnika Przód hertz esk130 póki co zasilany z navi, docelowo HSK zasilany ze wzmacniacza.... ale jeszcze inne mody przed tym wpadną, to na sam koniec. Dodatkowo proszę jakie chinch udało mi się wyrwać Do środka wleciały Carbony z audi S4, dzięki Flyer za listwy a Karolowi (toopor) dziękuję za pomoc W międzyczasie wpadły też inne bajery, jak nowe tarcze + klocki, rozrząd czy olej... reczy o których się nie wspomina bo to eksploatacja ale i zawieszenie, najpierw EIBACH -40mm później nowy gwint H&R, oraz inne mniej lub bardziej cieszące diwajsy typu czerwony znaczek TDI na silniku.... Wymieniłem też wahacze, niestety 19ki czasem potrafią za jednym razem pożegnać wahacz była też akcja uświadamiania że nie da się pojechać 230 :gwizdanie: 228km/h na krótkim odcinku - W trasie autko "doposażam" w CB (Lafayette Trucker) http://img832.imageshack.us/img832/1614/cbcb.jpg Wypolerowałem też felgi trochę z tym roboty było ale efekt po pracy... Navi plus poszło na sprzedaż, wpadła stacja 2din jak mi się coś przypomni ale znajdę z czegoś dodatkowego zdjęcia to dodam, bo foty robiłem dwoma telefonami i aparatem a zdjęcia mam na 3 komputerach, więc ciężko to zebrać do kupy teraz. ______ W między czasie na auto wleciał gwincik KW od kolegi z forum Doszedł też pełen FIS Wymieniłem też skrzynię na "dłuższą" z Passata. Niedługo pochwale się też rozwojem audio i w końcu wykresem bo jakoś nie miałem parcia na wklejanie go
-
[B5 AEB] Zawór DV
są specjalne bovy do vagów które część powietrze wywalają w atmosferę dając psssyt a część wraca do obiegu przez co komuter nie głupieje, przynajmniej tak to wygląda w teori marketinogo opisowej, nie wypowiem się jak będzie to wyglądać real np http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=1076
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie czy ktoś odwiedzał http://www.gekocars.pl/ w Poznaniu? chodzi mi o diesla 2.5 150koni