Treść opublikowana przez agoonzo
-
[B5] [B6] jak zdemontować lampkę podsufitkową ?
super,dziękuje ci bardzo właśnie nie zauważyłem,że są tam jeszcze śrubki
-
[B5] [B6] jak zdemontować lampkę podsufitkową ?
odświeżam temat.interesuje mnie jak wyciągnąć tą lampkę w B6 bo w sumie nikt w temacie nie odpowiedział ,a coś mi trzeszczy w tej lampce na dziurach i nie mogę zlokalizować co :/
-
[B6 ALT] Proszę o analize błędów 17536 i 17545
Czyli może to być przepływomierz,lub źle ustawiona mieszanka w instalacji gazowej,ewentualnie może być padnięta sonda lambda lub coś z katalizatorem ?
-
[B6 ALT] Proszę o analize błędów 17536 i 17545
no właśnie ciężko gdybać,bo powodów może być sporo,mam nadzieję,że ktoś się orientuje co to może być,bo nie chciałbym sie narażać na koszty wymieniając po kolei jakieś elementy,nie wiedząc dokładnie co to może być... a może ktoś mógłby przetłumaczyć na polski co te błędy oznaczają?
-
[B6 ALT] Proszę o analize błędów 17536 i 17545
dzięki za ten link,jednak nie jestem pewny co do tego przepływomierza,ponieważ nie ma u mnie objawów uszkodzonego przepływomierza,silnik pracuje normalnie,osiągi są ok.,nie muli podczas wyprzedzania itp.
-
[B6 ALT] Proszę o analize błędów 17536 i 17545
dzisiaj w czasie jazdy na dwójce zgasł mi silnik (przed przejazdem kolejowym,żeby było śmieszniej ) miałem problem,żeby odpalić,ale się udało po chwili.Po przejechaniu około 10km zapaliła się kontrolka od silnika.Podpiąłem auto pod kompa i pojawiły się błędy : 17536 Fuel Trim Bank 1 system too lean P1128-001 upper limit 17545 Fuel Trim Bank 1 system too rich P1137 lower limit auto mam od niedawna,jest to 2.0 20V ALT .Zamontowana jest instalacja gazowa na której przejechałem około 1000km (stag4). będę wdzięczny za pomoc w rozszyfrowaniu błędów i przyczyny.
-
[B6 ALT] Obroty - dziwne zachowanie
jak wpadnie jakaś zbędna kasa to spróbuje wymienić ten czujnik ,skoro nie ma pewności,że to rozwiąże problem to na razie sobie odpuszczę . Co do silnika,to nie uważam,żeby był mułowaty jak na 2litry ,jeździłem vectrą 2.0 i chodzi podobnie,do 100km/h rozpędza się w miarę,później jest gorzej ,to nie są niestety silniki tak dynamiczne jak w bmw
-
[ALL B6] Mocowanie wycieraczki przedniej szyby
podepnę sie pod temat...wie ktoś może czy wycieraczki aero od B7 pasują do B6 ?Chodzi mi o ramiona wycieraczek i pióra
-
[B6 ALT] Obroty - dziwne zachowanie
ja niestety też mam u siebie problem z tymi obrotami rosną o około 200 podczas zmiany biegu .ktoś w innym poście napisał,że to czujnik położenia pedału sprzęgła i chyba pójdę tym tropem i kiedyś go wymienię,mam nadzieje,że to rozwiąże ten problem.
-
[B6 ALT] A4 B6 ALT i GAZ
pewnie juz ci się nie przyda ta informacja,ale ja mam od niedawna założony gaz stag 4 w mojej b6 ALT,sprawuje sie bardzo dobrze,praktycznie nie ma roznicy w pracy na benzynie czy gazie.zresztą to prosty silnik,wiec nie ma żadnych przeciwskazań co do założenia gazu wlew oczywiście pod klapka od benzyny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od środy stanę się najprawdopodobniej posiadaczem a4 b6 2.0 20v ALT ,mam nadzieję,że pomożecie mi,jeśli autko będzie sprawiało problemy pozdrawiam