Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] A4 B6 ALT i GAZ


Bishkopt

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje informacji jak silniki ALT sprawują sie na gazie? Na forum widze tylko jedną opinie o LANDI RENZO moze ktoś jeszcze śmiga A4 zagazowana w tym silniku prosze o opinie bo przymierzam sie do zagazowania. I moze jeszcze jakąś DOBRĄ i Tanią montażownie gazu w Warszawie ktos poleci? Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie juz ci się nie przyda ta informacja,ale ja mam od niedawna założony gaz stag 4 w mojej b6 ALT,sprawuje sie bardzo dobrze,praktycznie nie ma roznicy w pracy na benzynie czy gazie.zresztą to prosty silnik,wiec nie ma żadnych przeciwskazań co do założenia gazu :) wlew oczywiście pod klapka od benzyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako, że stałem się właścicielem audi b6 ALT, potrzebuje założyć do niego instalację gazową :wallbash:

Miało być tanio(miałem kupić diesla) ale trafił się ten w ładnym stanie więc go kupiłem(73 tyś przebieg, krajowy, 1 wł)

Jak na razie zaproponowano mi:

BRC - 2900 zł

Wtryski BRC

oraz

Landi Renzo - 3000 zł

Wtryski keichin (mam nadzieję, że nie przekręciłem nazwy)

z góry dzięki

Pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak i kilka osob na forum, mam BRC i z czystym sumieniem moge powiedziec ze zalozysz i oprocz tankowania zapominasz ze masz LPG, jesli oczywiscie trafisz na ogarnietego gazownika :wink4: poza tym na forum jest masa informacji o instalacjach LPG :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Landi Renzo, ale na wtryskach Med. BRC przy LR to druga liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że BRC zakłada najlepszy zakład w okolicy, a landi renzo już niestety nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, to ważniejsze. Dobry zakład to podstawa. Ale BRC niech skompletują Ci na dobrych gratach, większy reduktor i wtryski Keihin, do nich koniecznie dobry filtr z odolejaczem np. Czaja FL-02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie założyłem Landi Renzo. W maju minie rok. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Spalanie super 9,5-11, dynamika prawie identyczna (delikatnie czuć na 1-2 biegu, że to gaz). Innych problemów brak. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Gaz mnie wyniósł 3720 ale ani chwili bym się nie zastanawiał gdybym miał ponownie zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chyba nie obejdzie się bez podjechania do nich :blink:

Głównie chodzi o to, że firma która zakłada u mnie w okolicy BRC jest jedną z lepszych firm w Polsce.

O firmie która zakłada Landi Renzo nie słyszałem wiele, a chciałbym aby nie było problemu z instalacją a następnie obsługą tego gazu

Firmy to:

Czakram

Expert roczniak

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czakram - po czym wnioskujesz ze to dobra firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w okolicy wszyscy u nich robią i ogólnie są to zachwalani gaziarze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horas91 a masz jakiegoś znajomego co zakładał u nich? jak tak zrób fotki jak to zamontowano i napisz co zamontowano do jakiego auta a na pewno ktoś na forum potwierdzi czy warto tam jechać.[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 22:43_________________________________________________

Jeśli wszyscy robią i są zadowoleni to musi coś w tym byc.

Albo są dobrzy albo w okolicy niema lepszych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok porobię jutro :naughty: ale niestety trochę nie ta klasa samochodu będzie Fiesta 2005 rok 1.4 Benzynka :):mysli:

Ogólnie okiem niefachowca(czyli moim) wygląda ok, kabelki ładnie prowadzone, nie ma burdelu pod maską.

Nowotczyński tak rzuciłem okiem na twój profil i jeśli mogę zapytać to czym ty jeździsz, że 24 l gazu ci pali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, jednak nie będę zakładał gazu uzasadnienie jest takie, że dzisiaj udało mi się zejść w trafie do 7.2 l była to muląca jazda, ale coraz lepiej poznaje ten samochód i coraz częściej mieszczę się w 9 l :) a przy okazji jak czytałem o tych kłopotach z instalacją to się już całkiem zniechęciłem.

Przepraszam więc za całe zamieszanie i dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi, a zdjęcia fiesty będą niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...