Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co ty Bienio piszesz?? Oniaka to najwiękasz padaka z forum... nawet serii nie trzyma:P
-
Chipuje 1.8T
jak będziesz jeżdził passatem to on jest słaby... gdzie chcesz zakładac czipa?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja biore nowe salonowe :twisted: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehehehehehe LUKAS to było bardzo dobre :) wręcz wzorowe nabijanie się z padaki Adasia:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Amierikańka A4 1.8Tq odzywaj się na pw to prześle ci ładne programik. Lukas gdzie szukać fotek jak rozebrać te boczki w naszych B6 żeby te przyciski wymienić?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobaczysz Adamoo w jedynym słuszynym kolorze RÓŻ to będziesz wiedział jak się ubierać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w klubie nie ma dyskryminacji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo objedzie sam siebie
-
Chipuje 1.8T
spalanie wzrośnie znacznie przez pierwszy miesiąc jazdy na nowym programie potem spalanie będzie mniejsze od obecnego o średnio 0,5L gaz i 1.8T tylko sekwencja i lata bardzo ładnie sugeruje tu pytać: www.egp.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja się nie ścigam od dzisiaj niewystrojonym autem z nikim do czasu wystrojenia nic...
-
FMIC do naszych A4
no stary na wiosne trzeba nowe softy wgrać i śmigać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 zeta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nic nie widać...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bienio a kobiete też pożyczasz ?? to wstaw fotki gdzieś Obaczym ją
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe będzie oddzielna sesja zdjęciowa miejsca zbrodni Chciałem ofocjalnie podziękować Adamoo i Chemikowi za pomoc !!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie może dzisiaj nie być... dziki zapisywać się na fmica!!
-
FMIC do naszych A4
Z A4 Warsaw Team jest jak narazie 4 chętnych. Zbieramy chętnych. Chcesz też zrobić montaż czy wysłać Ci sam intercooler?
-
FMIC do naszych A4
rozumiesz prawidłowo
-
FMIC do naszych A4
Słuchajcie jest możliwość zrobienia zamówienia grupowego w firmie EL-TEC w Piastowie. Chciałbym się dowiedzieć kto z Was byłby zainteresowany zrobieniem sobie FMIC pod wymiar i montaż? Wiadomo im więcej tym taniej. Teraz tak, wymiary do B5 i B6 benzyn będę miał dokładne z firmy Race-tec czyli najlepszy ICek, który jest montowany w USA. Jeżeli chodzi o B5 i B6 tdi to będę się jeszcze konsultował z Mastersem. Wpisujcie się ale tylko Ci na 100% zdecydowani!! cena samego IC w detalu 700 zeta (plus koszty orurowania i montażu)
-
Gdzie Chipować benzyne ?
waga seryjna? czy wkleisz może wykres po hamowni? jedzcie do vtg i odejmijcie sobie 10KM od tego co pokaże ich "optymistyczna" hamownia:)
-
Wskaznik turbo doladowania... firmy BSR
Czyli tak jak w linku ] na klej!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wojtek napisal 700-800 złotych za IC ilu nas jest? Adamoo Kunio Poziek Bienio? Może na głównym sie zapytać?
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
no angla w końcu, dzięki adminy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sex
-
Gdzie Chipować benzyne ?
a czym był mierzony czas?? stoperem?? sorki 14,12 samym softem ?? ile mocy wykrzesaliście z tego 1.8T??