Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. co ty Bienio piszesz?? Oniaka to najwiękasz padaka z forum... nawet serii nie trzyma:P
  2. jak będziesz jeżdził passatem to on jest słaby... gdzie chcesz zakładac czipa?
  3. ja biore nowe salonowe :twisted: :mrgreen:
  4. hehehehehehehe LUKAS to było bardzo dobre :) wręcz wzorowe nabijanie się z padaki Adasia:)
  5. Amierikańka A4 1.8Tq odzywaj się na pw to prześle ci ładne programik. Lukas gdzie szukać fotek jak rozebrać te boczki w naszych B6 żeby te przyciski wymienić?
  6. Zobaczysz Adamoo w jedynym słuszynym kolorze RÓŻ to będziesz wiedział jak się ubierać
  7. w klubie nie ma dyskryminacji
  8. Adamoo objedzie sam siebie
  9. spalanie wzrośnie znacznie przez pierwszy miesiąc jazdy na nowym programie potem spalanie będzie mniejsze od obecnego o średnio 0,5L gaz i 1.8T tylko sekwencja i lata bardzo ładnie sugeruje tu pytać: www.egp.pl
  10. a ja się nie ścigam od dzisiaj niewystrojonym autem z nikim do czasu wystrojenia nic...
  11. no stary na wiosne trzeba nowe softy wgrać i śmigać
  12. nic nie widać...
  13. Bienio a kobiete też pożyczasz ?? to wstaw fotki gdzieś Obaczym ją
  14. hehe będzie oddzielna sesja zdjęciowa miejsca zbrodni Chciałem ofocjalnie podziękować Adamoo i Chemikowi za pomoc !!
  15. mnie może dzisiaj nie być... dziki zapisywać się na fmica!!
  16. Z A4 Warsaw Team jest jak narazie 4 chętnych. Zbieramy chętnych. Chcesz też zrobić montaż czy wysłać Ci sam intercooler?
  17. rozumiesz prawidłowo
  18. Słuchajcie jest możliwość zrobienia zamówienia grupowego w firmie EL-TEC w Piastowie. Chciałbym się dowiedzieć kto z Was byłby zainteresowany zrobieniem sobie FMIC pod wymiar i montaż? Wiadomo im więcej tym taniej. Teraz tak, wymiary do B5 i B6 benzyn będę miał dokładne z firmy Race-tec czyli najlepszy ICek, który jest montowany w USA. Jeżeli chodzi o B5 i B6 tdi to będę się jeszcze konsultował z Mastersem. Wpisujcie się ale tylko Ci na 100% zdecydowani!! cena samego IC w detalu 700 zeta (plus koszty orurowania i montażu)
  19. waga seryjna? czy wkleisz może wykres po hamowni? jedzcie do vtg i odejmijcie sobie 10KM od tego co pokaże ich "optymistyczna" hamownia:)
  20. Czyli tak jak w linku ] na klej!!
  21. Wojtek napisal 700-800 złotych za IC ilu nas jest? Adamoo Kunio Poziek Bienio? Może na głównym sie zapytać?
  22. no angla w końcu, dzięki adminy
  23. a czym był mierzony czas?? stoperem?? sorki 14,12 samym softem ?? ile mocy wykrzesaliście z tego 1.8T??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.