Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B5
    co dla Ciebie jest sportowym dodatkiem?? z zewnątrz plany są takie: auto będzie miało grill z Slina nakładki in-pro ładne felgi:) i końcówki wydechów i spojler na klape zastanawiam się też nad nakładką na tylną szybe...: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123896552 to wszystko:)
  2. poziek odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B5
    chrom lubie ale znam umiar dzięki za wszystkie opinie
  3. Kupiłem sobie żarówki H7 do seczewki jakieś na allegro z niebieskim szkłem... i wiecie co się stało? Zrobił się bąbel na żarówce od ciepła. Ale taki jak 5 ugryzień komara:) farba zeszla i żarówka do wymiany. morał: tylko porządne firmy
  4. poziek odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B5
    chłopaki na Was zawsze można liczyć no poważnie się pytam:) Nakładki na lusterka będą na bank bo już kupiłem tylko co z nakładkami na klamiki?? ja lubie chrom:)
  5. poziek opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie co sądzicie o takich nakładkach na klamki? na allegro chodza po 220 zeta będzie to jakoś wyglądało z nakładkami na lusterka in-pro w chromie? czy za dużo tego dobrego??
  6. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Wlej. Mam dobre doświadczenia z tymi środkami. Majątku nie kosztują.
  7. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Kaziu a ty czasem na gazie nie śmigasz?? w renault safrane miałem problem bo nie równo pracował silnik na beznynie, po dolaniu najtanszego srodka do czyszczenia wtryskow objawy ustapily. Wlałem z tego co pamietam jakies 4 razy wiecej preparatu ponad norme. moim zdaniem auta z gazem jak najbardziej od czasu do czasu powinny na czyms takiem sie przejechac.
  8. filmik ze skokami obejrzany.... dziki z was straszne [ Dodano: 2006-09-06, 00:41 ] filmik z W obejrzany... Lukas masz talent :)
  9. Kunio a mówiłes, że ostrożnie się jeździ Panowie właśnie przeglądam fotki ze zlotu na maurach.... pierwsze zdjęcie z flaszkami mówi wszystko :shock: :shock: :shock:
  10. też już jestem dobrze było Was panowie zobaczyć po tych 4 miesiącach jutro oddaje auto do Szewczyka!! i bede miał świety spokój, Amen Ono radyjko działa fajnie, jutro kupuje właśnie gadam z tomboyem:) A6 czy nie A6
  11. oficjalnie potwierdzam - jutro wpadam
  12. Czy coś się jutro dzieje??
  13. a jaka masa auta na te 14,12 ??
  14. moje dwie piękne niunie już się swiecą zdjęcie artystyczne:) a tu filmik: http://media.putfile.com/defi---filmik
  15. a dla mnie wszystko nowsze od B6 jest brzydkie jedyne co mi się podoba w nowszych audi to diodowe lampy z tyłu a przód auta jest obleśny ten konkretnie nadaje się na salony i pokazy - tylko lukas23:Poziek mam nadzieje ze ono tego nie przeczyta bo on to ostatnio zrobil sie dzik i z liscia daje
  16. Panowie sprawa ma się tak: kupiłem zegary od Slina z Fisem pikne i dzisiaj w piękny słoneczny dzień postanowiłem sobie je zamontować Po zamontowaniu piknych zegarów na wyświetlaczy świeci się kluczyk od immo i auto zapala na 5 sekunf i gaśnie. Logicznie doszedłem do wniosku że immo jest w zegarach w czym utwierdział mnie Lukasz23. Teraz pytanie........ CO ROBIć?? czy jest możliwość przełożenia immobilajzera z moich zegarów do Slinowych? w vagu wyszedł błąd: Brak komunikacji z Immo. Elektrycy klubowi proszeni o pilną pomoc. Auto nie jeździ
  17. Panowie nie załamujcie mnie. Bez żadnych problemów wymienisz samemu. Bez wyjmowania reflektora czy cuś. Z której strony ci padła ta żarówka to pojde cyknąć ci kilka fotek jak to zrobić.
  18. Lukasz wplacilem 50 zeta za koszulki. Nie wiem ile wyjdzie przesyłka do Wawy?
  19. Panowie rozumiem, że dacie znać o lodach czy kotlecie u Adamoo...?? :smile:
  20. Panowie witam w kraju!!!! sorki, że nie wpadłem ale rodzina się zwaliła i ledwo co klawisze stukam:) obowiązkowo jestem na lodach w tym tygodniu:) a tu macie na przystaweczke: faza wstępna faza główna już niedługo jak graty dojdą... :twisted:
  21. OK ale czy ten polski to jest pełna wersja?? Czy można robić logi i zapisywać dane czy tylko wersja diagnostyczna?
  22. www.El-Tec.pl ja płaciłem 250zł
  23. Norbunio a kiedy jest nadciśnienie a kiedy podciśnienie?
  24. www.przyciemnianie.pl za a4 biorą 500 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.