Treść opublikowana przez poziek
-
Czy będzie ładnie ?? :)
co dla Ciebie jest sportowym dodatkiem?? z zewnątrz plany są takie: auto będzie miało grill z Slina nakładki in-pro ładne felgi:) i końcówki wydechów i spojler na klape zastanawiam się też nad nakładką na tylną szybe...: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123896552 to wszystko:)
-
Czy będzie ładnie ?? :)
chrom lubie ale znam umiar dzięki za wszystkie opinie
-
Jakie żarowki do soczewek?
Kupiłem sobie żarówki H7 do seczewki jakieś na allegro z niebieskim szkłem... i wiecie co się stało? Zrobił się bąbel na żarówce od ciepła. Ale taki jak 5 ugryzień komara:) farba zeszla i żarówka do wymiany. morał: tylko porządne firmy
-
Czy będzie ładnie ?? :)
chłopaki na Was zawsze można liczyć no poważnie się pytam:) Nakładki na lusterka będą na bank bo już kupiłem tylko co z nakładkami na klamiki?? ja lubie chrom:)
-
Czy będzie ładnie ?? :)
Panowie co sądzicie o takich nakładkach na klamki? na allegro chodza po 220 zeta będzie to jakoś wyglądało z nakładkami na lusterka in-pro w chromie? czy za dużo tego dobrego??
-
Xeramic Extra Cleaner i inne
Wlej. Mam dobre doświadczenia z tymi środkami. Majątku nie kosztują.
-
Xeramic Extra Cleaner i inne
Kaziu a ty czasem na gazie nie śmigasz?? w renault safrane miałem problem bo nie równo pracował silnik na beznynie, po dolaniu najtanszego srodka do czyszczenia wtryskow objawy ustapily. Wlałem z tego co pamietam jakies 4 razy wiecej preparatu ponad norme. moim zdaniem auta z gazem jak najbardziej od czasu do czasu powinny na czyms takiem sie przejechac.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
filmik ze skokami obejrzany.... dziki z was straszne [ Dodano: 2006-09-06, 00:41 ] filmik z W obejrzany... Lukas masz talent :)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio a mówiłes, że ostrożnie się jeździ Panowie właśnie przeglądam fotki ze zlotu na maurach.... pierwsze zdjęcie z flaszkami mówi wszystko :shock: :shock: :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
też już jestem dobrze było Was panowie zobaczyć po tych 4 miesiącach jutro oddaje auto do Szewczyka!! i bede miał świety spokój, Amen Ono radyjko działa fajnie, jutro kupuje właśnie gadam z tomboyem:) A6 czy nie A6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oficjalnie potwierdzam - jutro wpadam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy coś się jutro dzieje??
-
Gdzie Chipować benzyne ?
a jaka masa auta na te 14,12 ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moje dwie piękne niunie już się swiecą zdjęcie artystyczne:) a tu filmik: http://media.putfile.com/defi---filmik
-
To jest tuning
a dla mnie wszystko nowsze od B6 jest brzydkie jedyne co mi się podoba w nowszych audi to diodowe lampy z tyłu a przód auta jest obleśny ten konkretnie nadaje się na salony i pokazy - tylko lukas23:Poziek mam nadzieje ze ono tego nie przeczyta bo on to ostatnio zrobil sie dzik i z liscia daje
-
przekładka zegarów od S-line w B6 - co z immo ?? ELEKTRYCY!
Panowie sprawa ma się tak: kupiłem zegary od Slina z Fisem pikne i dzisiaj w piękny słoneczny dzień postanowiłem sobie je zamontować Po zamontowaniu piknych zegarów na wyświetlaczy świeci się kluczyk od immo i auto zapala na 5 sekunf i gaśnie. Logicznie doszedłem do wniosku że immo jest w zegarach w czym utwierdział mnie Lukasz23. Teraz pytanie........ CO ROBIć?? czy jest możliwość przełożenia immobilajzera z moich zegarów do Slinowych? w vagu wyszedł błąd: Brak komunikacji z Immo. Elektrycy klubowi proszeni o pilną pomoc. Auto nie jeździ
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
Panowie nie załamujcie mnie. Bez żadnych problemów wymienisz samemu. Bez wyjmowania reflektora czy cuś. Z której strony ci padła ta żarówka to pojde cyknąć ci kilka fotek jak to zrobić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukasz wplacilem 50 zeta za koszulki. Nie wiem ile wyjdzie przesyłka do Wawy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie rozumiem, że dacie znać o lodach czy kotlecie u Adamoo...?? :smile:
-
[A4 B5 1.8 ADR]Gdzie założyć LPG w Warszawie
www.egp.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie witam w kraju!!!! sorki, że nie wpadłem ale rodzina się zwaliła i ledwo co klawisze stukam:) obowiązkowo jestem na lodach w tym tygodniu:) a tu macie na przystaweczke: faza wstępna faza główna już niedługo jak graty dojdą... :twisted:
-
program vag
OK ale czy ten polski to jest pełna wersja?? Czy można robić logi i zapisywać dane czy tylko wersja diagnostyczna?
-
Strumienica w A4 1.8TQ - ma to sens?
www.El-Tec.pl ja płaciłem 250zł
-
Wskaznik doladowania pokazuje -4...
Norbunio a kiedy jest nadciśnienie a kiedy podciśnienie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
www.przyciemnianie.pl za a4 biorą 500 zł