Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W USA bardzo sobie chwalą, generalnie w miarę miękka guma, która da dobra trakcję przez pierwszy rok jazdy.
  2. Z grubsza chodzi o to, że wyzwali Cie od jogurtów
  3. Także tego...
  4. Jakie ciśnienie pomuje ten gwizdek ? Macie może jakiegoś loga ?
  5. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdecydowanie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Fuksja_%28kolor%29
  6. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niech założy i sam oceni.
  7. Cuber wszystkiego najlepszego ! W domu, w biznesie i w sporcie. No i córki. Themon 100 lat. Szczęścia, kasy i spokoju. No i córki.
  8. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zmień - różnica jest ogromna. Co do tarczy to tez przerabiałem wiele tematów, z brembo oro między innymi. Drogie ale idealnie współgrają z ds2500. Ale czy to nacinane czy wiercone zjadają szybciej klocek. Dlatego też na dzień dzisiejszy mam podejście gładki zimmerman i ds2500 na codzień i ds3000 na tor. Powiedz to chłopakom z forum evo i subaru
  9. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe :decayed: :decayed: Ke ? Ds2500 spokojnie śmigasz w daily, maja bardzo dobry initail bite i do takiego ciężkiego auta jak Flyera to jest konieczność. Ds3000 to już nie jest klocek na codzień.
  10. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko. Byle klocek był DS2500.
  11. Panu Moderatorowi się spodobało...nie chce wracać do "byłej stolicy"...
  12. Widać mocny jesteś tylko w teorii... Dokładnie.
  13. Widać mocny jesteś tylko w teorii...
  14. http://a4-klub.pl/index.php?/user/373-andyn/
  15. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie rób scen...wszyscy czekają jak na szpilkach...
  16. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Słodkie Ja tam widziałem tylko obrazek
  17. Może w maju :naughty:
  18. Robiłbym dalej na 650KM...
  19. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam gdzieś w garażu. Sprawdzę i się odezwę
  20. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. Tez ECU bym polecił, znam ich pracę i projekty.
  22. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko zależy od tego jakie są łączenia. Do wyboru jest twardość gumy w tulejach albo street density albo race. Tutaj na przykład: http://store.034motorsport.com/034motorsport-density-line-adjustable-upper-control-arm-kit-b5-b6-b7-c5-audi-a4-s4-rs4-a6-s6-rs6.html są łożyska typu uniball, które jeszcze bardziej wpływają na "bezpośredniość" układu i "responsywność". Oczywiście z czasem i one się wyrabiają i trzeba je wymieniać. Im cięższy samochód tym szybciej to pada. Plus na jakiej oponie się jeździ. Pamiętam jak w rajdówce powymieniałem gumy w wahaczach na uniballe. Minimalny ruch kierownicy i od razu czuć jak całe auto idzie w stronę, w która skręcasz. Temat rzeka. Do samochodów do jazdy na codzień kupiłbym ten pierwszy zestaw, który wrzucałem Suliemu. Negatyw -1,5 wcale tak szybko opony nie zje.
  23. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie życie Kaju Cały czas myślę o wybebeszonej B5 1.8TQ do zabawy na torze. Zakładając slicka to byłaby moja pierwsza modyfikacja, kąty z przodu -3 tył -2/-2,5.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.