Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

netox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez netox

  1. Eee to tanioszka Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i miałem tego nie kupować ale na półce stał "granat" z plaka za 16,99 to mówie może obejdzie się bez rozkręcania, wurtha za 50 zł i straconego popołudnia. Zaaplikowałem wczoraj: 15 min odgrzybiania i 10 min wietrzenia samochodu. Zobacze czy pomogło, ale u ciebie to odgrzybianie to czym oni robią? Chyba nie takim granatem? http://www.autochemia24.pl/data/gfx/pictures/medium/3/8/1183_1.jpg W biedronce było coś takiego z k2 za 10zł stawiasz za fotelem ustawiasz obieg wewnętrzny i wciskasz zawór na puszce i to samo się rozpyla i chyba 15 minut auto ma chodzić. Niewiem dobre to? Bo do pianki nie jestem przekonany. Ojcu gościu wpuścił piankę to radio się zalalo i się zepsuło..., No to to jest to samo tylko z plaka. Ogólnie kolega raz pojechał na odgrzybianie do zakładu mechaniki i serwisu klimatyzacji niby i mówi właśnie że mu 35 zł policzyli za to odgrzybianie i właśnie takiego "granata" zaaplikowali. Nie sadze żeby było to profesjonalne rozwiązanie, ale może doraźnie pomoże. Jak bede po wypłacie i nie zda to egzaminu pomyślę nad akcją z parownikiem.
  2. Eee to tanioszka Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i miałem tego nie kupować ale na półce stał "granat" z plaka za 16,99 to mówie może obejdzie się bez rozkręcania, wurtha za 50 zł i straconego popołudnia. Zaaplikowałem wczoraj: 15 min odgrzybiania i 10 min wietrzenia samochodu. Zobacze czy pomogło, ale u ciebie to odgrzybianie to czym oni robią? Chyba nie takim granatem?
  3. Dzieki faktycznie nie daleko jest (musiałem sprawdzić na mapie gdzie te Iwiny) narazie nie chce nic robic, ale jak pisałem wiem jak jest. Nic sie nie dzieje, a tu w najmniej oczekiwanym momencie jeb i trezba na szybko gdzieś dzwonić. Dasz jakiś namiar tu albo na pw? Też sobie sprawdziłem troche dalej niż do Iwin, ale zapisuje kontakt dzięki. Tak na dzień dobry to bym i tak musiał coś z klimą zrobić, bo jedzie trochę jak włączę zwykły nadmuch Skoro jedzie to odgrzybianie wystarczy No naczytałem sie troche o tym tu na forum i wiele osób używa tego preparatu Wurth bezpośrednio na parownik. Będę miał chwilę to odkręcę ten schowek pasażera i spróbuje z tym preparatem może to pomoże. Jakiś namiar gdzie to robią fachowo? I ile by to kosztowało orientacyjnie?
  4. Ja w tym roku wybieram sie pierwszy raz do Chorwacji trochę czytałem o tym jest nawet ogromne forum wszystkich wyjeżdżających do Chorwacji z opisem praktycznie wszystkich aspektów od cen i noclegów przez drogę jaką jechać, koszt winiet po podstawowe zwroty po chorwacku (Cro.pl). Jest wyszukiwarka noclegów Adriatic.hr jest super przygotowana, fajna wyszukiwarka itd. i już zamówiłem tam apartament opinie innych ludzi potwierdzają że nie ma strachu ludzie bardzo zadowoleni z obsługi tego portalu, ale jest drogo oni liczą sobie prowizję, ale załatwiają wszytko za ciebie. Można obczaić sobie tam fajny apartament i później poszukać telefonu bezpośrednio do właściciela i zarezerwować taniej. Jak? Wchodzimy na Chorwackie Google i wpisujemy np. baška voda sobe czy makarska sobe po zdjęciach idzie znaleźć bo często są te same.\ Dodam tylko ze róznice w cenie na 1 dniu za domek/pokój czy coś mogą sięgać np. 50 Euro ja zarezerwowałem bezpośrednio u właściciela za 60 Euro, a na portalu adriatic.hr ten sam pokój 100 Euro/dzień
  5. Dzieki faktycznie nie daleko jest (musiałem sprawdzić na mapie gdzie te Iwiny) narazie nie chce nic robic, ale jak pisałem wiem jak jest. Nic sie nie dzieje, a tu w najmniej oczekiwanym momencie jeb i trezba na szybko gdzieś dzwonić. Dasz jakiś namiar tu albo na pw? Też sobie sprawdziłem troche dalej niż do Iwin, ale zapisuje kontakt dzięki. Tak na dzień dobry to bym i tak musiał coś z klimą zrobić, bo jedzie trochę jak włączę zwykły nadmuch
  6. Panowie polecicie jakiś dobry warsztat we Wrocławiu gdzie można śmiało oddać swoje 4 kółka? Jest topic na forum, ale jakoś mało aktywny. Jest tu pewnie trochę osób z doświadczeniem u różnych mechaniorów. Mieszkam na gaju zależy mi żeby nie jechać 20 km później po auto. Teraz na szczęście jeszcze nic sie nie dzieje mieszkam krótko we Wrocławiu i jeszcze nie ogarniam za bardzo co, gdzie i jak, a jeżeli coś sie stanie to nie bede miał czasu szukać jakiegoś warsztatu tylko podjade pewnie do najbliższego. Będę wdzięczny za każdą pomoc i opinie o różnych warsztatach. Pod domem mam WDA na Borowskiej, ale jakoś nie słysząłem o nich zbyt dobrych opinii.
  7. Spoko tylko jak dla laika to za mało info i zdjęć jak wyciągnąć radio itp. Mając taka instrukcję na pewno bym sie do tego nie zabierał sam
  8. generalnie na chwile możesz odpali silnik żeby pompa resztki wyrzuciła jeszcze
  9. Witam Panowie i prosze o pomoc. Napisze szybko i tresciwie. Mam a4 od zeszłej zimy wtedy auto paliło na dotyk super sprawa. Pózniej odczułem ze coraz ciężej, coraz dłużej kręci przy odpalaniu. Czasami nawet jak odpalał lekko pojawiał się 3 krotny dźwięk (sygnał) bib bib bib Więc myśle akumlator juz troche ma czas wymienić zaczął słabnąć to podładowałem nic to jednak nie dało kręcił bardzo ciężko aż w końcu nie odpalił. Kupiłem nowiutki akumlator 80 Ah. Zmierzyli mówią auto prądu nie bierze bedzie ok. Zadowolony podjechałem gdzieś zostawiłem auto na 3 godziny odpalam... głucho. Kontrolki się świecą ale rozrusznik ani słowa. No to na popych go ... nic. Zdenerwowany wsiadłem przekręcam kluczyk pach chodzi i nawet długo nie kręcił. Zapalił na dotyk. Czy to aby napewno rozrusznik? Czy gdzieś indziej szukać przyczyny? Co oznaczają te 3 dźwięki przy odpalaniu (pojawiają się dość żadko ale nieraz się pojawiają) proszę o szybką pomoc auto potrzebne do pracy.
  10. sprawdz w etce
  11. mam tez taki problem i kolega akurat podsunął mi pomysł zobacze do tego rozrusznika i sprawdze mase dzieki za pomoc
  12. Mam ten sam problem pojechałem na stacje i Pan mówił 2 banany do wymiany reszta ujdzie ale skrzypi i tzreszczy mówi ze nie ma smarowania juz w nich i polecił strzykawka + nafta i w kazda gumę troche wcisnąć? Co o tym myślicie? Jaka to ma byc nafta? Skad ja mam nafte wziasc ? Na allegro jest tylko jakaś kosmetyczna? Do włośów To chyba nie taka a może wystarczy olej poprostu?
  13. Mam ten sam problem pojechałem na stacje i Pan mówił 2 banany do wymiany reszta ujdzie ale skrzypi i tzreszczy mówi ze nie ma smarowania juz w nich i polecił strzykawka + nafta i w kazda gumę troche wcisnąć? Co o tym myślicie? Jaka to ma byc nafta? Skad ja mam nafte wziasc ? Na allegro jest tylko jakaś kosmetyczna? Do włośów To chyba nie taka a może wystarczy olej poprostu?
  14. rozebrac musisz innego wyjscia nie widze
  15. ja tam bym nie polecal ori navi tanim kosztem kupisz jakies urzadzenie a mapy dobierac bedziesz wedle uznania
  16. przyczyn moze byc wiele radio głosnik instalacja jakies zakłócenia. radio ori grosniki ori?
  17. jak jeden tel dziala a drugi nie to chyba wniosek jest prosty?
  18. bo powinno sie jakis faq zrobic na ten temat było wielokrotnie
  19. ja akurat kupiłem dokladnie te Pionki co dales w 1-szym poscie najelpiej od : donat2004 dobry sprzedawca polecam
  20. daj balans tylko na tył słyszalem ze nieraz dopiero przy 13/15 tył sie włacza
  21. poprostu jakies firmowe ja bym stawiał na Pionnera albo Sony to juz zalezy od upodobań
  22. dzieki za poswiecenie przyda mi sie napewno
  23. ja miałem podobnie i pod kompem mu to gosc usunął teraz jest spokój
  24. tez to mam trzebaby było jakos unieruchomić poprtu
  25. tylko UPS ! pozatym Siódemka podobno szybko dowozi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.