Treść opublikowana przez netox
-
Spoty wrocławskie
Eee to tanioszka Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i miałem tego nie kupować ale na półce stał "granat" z plaka za 16,99 to mówie może obejdzie się bez rozkręcania, wurtha za 50 zł i straconego popołudnia. Zaaplikowałem wczoraj: 15 min odgrzybiania i 10 min wietrzenia samochodu. Zobacze czy pomogło, ale u ciebie to odgrzybianie to czym oni robią? Chyba nie takim granatem? http://www.autochemia24.pl/data/gfx/pictures/medium/3/8/1183_1.jpg W biedronce było coś takiego z k2 za 10zł stawiasz za fotelem ustawiasz obieg wewnętrzny i wciskasz zawór na puszce i to samo się rozpyla i chyba 15 minut auto ma chodzić. Niewiem dobre to? Bo do pianki nie jestem przekonany. Ojcu gościu wpuścił piankę to radio się zalalo i się zepsuło..., No to to jest to samo tylko z plaka. Ogólnie kolega raz pojechał na odgrzybianie do zakładu mechaniki i serwisu klimatyzacji niby i mówi właśnie że mu 35 zł policzyli za to odgrzybianie i właśnie takiego "granata" zaaplikowali. Nie sadze żeby było to profesjonalne rozwiązanie, ale może doraźnie pomoże. Jak bede po wypłacie i nie zda to egzaminu pomyślę nad akcją z parownikiem.
-
Spoty wrocławskie
Eee to tanioszka Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i miałem tego nie kupować ale na półce stał "granat" z plaka za 16,99 to mówie może obejdzie się bez rozkręcania, wurtha za 50 zł i straconego popołudnia. Zaaplikowałem wczoraj: 15 min odgrzybiania i 10 min wietrzenia samochodu. Zobacze czy pomogło, ale u ciebie to odgrzybianie to czym oni robią? Chyba nie takim granatem?
-
Spoty wrocławskie
Dzieki faktycznie nie daleko jest (musiałem sprawdzić na mapie gdzie te Iwiny) narazie nie chce nic robic, ale jak pisałem wiem jak jest. Nic sie nie dzieje, a tu w najmniej oczekiwanym momencie jeb i trezba na szybko gdzieś dzwonić. Dasz jakiś namiar tu albo na pw? Też sobie sprawdziłem troche dalej niż do Iwin, ale zapisuje kontakt dzięki. Tak na dzień dobry to bym i tak musiał coś z klimą zrobić, bo jedzie trochę jak włączę zwykły nadmuch Skoro jedzie to odgrzybianie wystarczy No naczytałem sie troche o tym tu na forum i wiele osób używa tego preparatu Wurth bezpośrednio na parownik. Będę miał chwilę to odkręcę ten schowek pasażera i spróbuje z tym preparatem może to pomoże. Jakiś namiar gdzie to robią fachowo? I ile by to kosztowało orientacyjnie?
-
Wakacje w Chorwacji
Ja w tym roku wybieram sie pierwszy raz do Chorwacji trochę czytałem o tym jest nawet ogromne forum wszystkich wyjeżdżających do Chorwacji z opisem praktycznie wszystkich aspektów od cen i noclegów przez drogę jaką jechać, koszt winiet po podstawowe zwroty po chorwacku (Cro.pl). Jest wyszukiwarka noclegów Adriatic.hr jest super przygotowana, fajna wyszukiwarka itd. i już zamówiłem tam apartament opinie innych ludzi potwierdzają że nie ma strachu ludzie bardzo zadowoleni z obsługi tego portalu, ale jest drogo oni liczą sobie prowizję, ale załatwiają wszytko za ciebie. Można obczaić sobie tam fajny apartament i później poszukać telefonu bezpośrednio do właściciela i zarezerwować taniej. Jak? Wchodzimy na Chorwackie Google i wpisujemy np. baška voda sobe czy makarska sobe po zdjęciach idzie znaleźć bo często są te same.\ Dodam tylko ze róznice w cenie na 1 dniu za domek/pokój czy coś mogą sięgać np. 50 Euro ja zarezerwowałem bezpośrednio u właściciela za 60 Euro, a na portalu adriatic.hr ten sam pokój 100 Euro/dzień
-
Spoty wrocławskie
Dzieki faktycznie nie daleko jest (musiałem sprawdzić na mapie gdzie te Iwiny) narazie nie chce nic robic, ale jak pisałem wiem jak jest. Nic sie nie dzieje, a tu w najmniej oczekiwanym momencie jeb i trezba na szybko gdzieś dzwonić. Dasz jakiś namiar tu albo na pw? Też sobie sprawdziłem troche dalej niż do Iwin, ale zapisuje kontakt dzięki. Tak na dzień dobry to bym i tak musiał coś z klimą zrobić, bo jedzie trochę jak włączę zwykły nadmuch
-
Spoty wrocławskie
Panowie polecicie jakiś dobry warsztat we Wrocławiu gdzie można śmiało oddać swoje 4 kółka? Jest topic na forum, ale jakoś mało aktywny. Jest tu pewnie trochę osób z doświadczeniem u różnych mechaniorów. Mieszkam na gaju zależy mi żeby nie jechać 20 km później po auto. Teraz na szczęście jeszcze nic sie nie dzieje mieszkam krótko we Wrocławiu i jeszcze nie ogarniam za bardzo co, gdzie i jak, a jeżeli coś sie stanie to nie bede miał czasu szukać jakiegoś warsztatu tylko podjade pewnie do najbliższego. Będę wdzięczny za każdą pomoc i opinie o różnych warsztatach. Pod domem mam WDA na Borowskiej, ale jakoś nie słysząłem o nich zbyt dobrych opinii.
-
Wymiana panela Concert II
Spoko tylko jak dla laika to za mało info i zdjęć jak wyciągnąć radio itp. Mając taka instrukcję na pewno bym sie do tego nie zabierał sam
-
[B5 ADP] Jaki płyn do chłodnicy?
generalnie na chwile możesz odpali silnik żeby pompa resztki wyrzuciła jeszcze
-
[B5 1Z] Auto nie pali przy nowym akumlatorze oraz 3-krotny sygnał przy odpalaniu
Witam Panowie i prosze o pomoc. Napisze szybko i tresciwie. Mam a4 od zeszłej zimy wtedy auto paliło na dotyk super sprawa. Pózniej odczułem ze coraz ciężej, coraz dłużej kręci przy odpalaniu. Czasami nawet jak odpalał lekko pojawiał się 3 krotny dźwięk (sygnał) bib bib bib Więc myśle akumlator juz troche ma czas wymienić zaczął słabnąć to podładowałem nic to jednak nie dało kręcił bardzo ciężko aż w końcu nie odpalił. Kupiłem nowiutki akumlator 80 Ah. Zmierzyli mówią auto prądu nie bierze bedzie ok. Zadowolony podjechałem gdzieś zostawiłem auto na 3 godziny odpalam... głucho. Kontrolki się świecą ale rozrusznik ani słowa. No to na popych go ... nic. Zdenerwowany wsiadłem przekręcam kluczyk pach chodzi i nawet długo nie kręcił. Zapalił na dotyk. Czy to aby napewno rozrusznik? Czy gdzieś indziej szukać przyczyny? Co oznaczają te 3 dźwięki przy odpalaniu (pojawiają się dość żadko ale nieraz się pojawiają) proszę o szybką pomoc auto potrzebne do pracy.
-
[B5 AFN] Sczotkotrzymacz i tulejki rozrusznika.
sprawdz w etce
-
[B5 ADP] Schemat instalacji rozrusznika
mam tez taki problem i kolega akurat podsunął mi pomysł zobacze do tego rozrusznika i sprawdze mase dzieki za pomoc
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
Mam ten sam problem pojechałem na stacje i Pan mówił 2 banany do wymiany reszta ujdzie ale skrzypi i tzreszczy mówi ze nie ma smarowania juz w nich i polecił strzykawka + nafta i w kazda gumę troche wcisnąć? Co o tym myślicie? Jaka to ma byc nafta? Skad ja mam nafte wziasc ? Na allegro jest tylko jakaś kosmetyczna? Do włośów To chyba nie taka a może wystarczy olej poprostu?
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
Mam ten sam problem pojechałem na stacje i Pan mówił 2 banany do wymiany reszta ujdzie ale skrzypi i tzreszczy mówi ze nie ma smarowania juz w nich i polecił strzykawka + nafta i w kazda gumę troche wcisnąć? Co o tym myślicie? Jaka to ma byc nafta? Skad ja mam nafte wziasc ? Na allegro jest tylko jakaś kosmetyczna? Do włośów To chyba nie taka a może wystarczy olej poprostu?
-
[ALL B7] Problem Audi Symphony II / CD Error Service
rozebrac musisz innego wyjscia nie widze
-
[B6 AVF] Którą nawigację zainstalować ?
ja tam bym nie polecal ori navi tanim kosztem kupisz jakies urzadzenie a mapy dobierac bedziesz wedle uznania
-
[ALL B5] Głośnik tylny świszcze
przyczyn moze byc wiele radio głosnik instalacja jakies zakłócenia. radio ori grosniki ori?
-
[ALL] Problem z odbieraniem połączeń przez Bluetooth
jak jeden tel dziala a drugi nie to chyba wniosek jest prosty?
-
[ALL B6] Problem z odbiorem stacji radiowych
bo powinno sie jakis faq zrobic na ten temat było wielokrotnie
-
[ALL B5] Jakie wybrać głośniki na przód ?
ja akurat kupiłem dokladnie te Pionki co dales w 1-szym poscie najelpiej od : donat2004 dobry sprzedawca polecam
-
[ALL B5] Tył nie gra mimo adaptera
daj balans tylko na tył słyszalem ze nieraz dopiero przy 13/15 tył sie włacza
-
[B6 AVF] Jakie radio kupić ?
poprostu jakies firmowe ja bym stawiał na Pionnera albo Sony to juz zalezy od upodobań
-
[ALL B5] Relingi dachowe - montaż - foto historyjka
dzieki za poswiecenie przyda mi sie napewno
-
[B5 AHH] Dziwne zachowanie kontrolki poduszki powietrznej
ja miałem podobnie i pod kompem mu to gosc usunął teraz jest spokój
-
[ALL B6] Stukająca na dołkach półka tylna - jak rozwiązać ten problem ?
tez to mam trzebaby było jakos unieruchomić poprtu
-
Tania firma kurierska
tylko UPS ! pozatym Siódemka podobno szybko dowozi