Treść opublikowana przez trujson
-
Granatowy sedanik - serial z dodatkami [B5-AHU]
fotki z srodka fajnie by bylo zobaczyc :eek: autko jak ta lala
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
fajny kozak
-
lampy valeo
mam pytanko czy w lampach valeo -soczewkowych mozna ustawic osobno swiatla ze soczewki do swiatel dlugich bo za piernika niemoge wyregulowac.a problem polega natym ze swiatla dlugie budza wiewiurki lecz gdy obnize je i zmienie na krutkie to widze tylko zderzak. pomocy,bo robi sie denerwujaco :twisted:
-
[A4 B5] Moja Niunia 2
pogratulowac
-
Na jakich felgach jeździmy
17" ori. wystarczajacy komforcik wraz z wygladem :twisted:
-
Grill s4 b5 jaki ma numer?
chcialbym zmienic na grilla od s4 tylko do zamowienia brakuje mi nr. z niego,wiem tez ze sa rozne wersje tych grili chodzi mi o ori. prosil bym o fotki tych grilli :smile:
-
xenon jakie palniki?
dziekowka za wypowiedzi, zdecydowalem sie na 6000k. tylko jeszcze chcialem zapytac jakiej marki i ile trzeba wydac kaski, czy sa problemy z montazem?
-
xenon jakie palniki?
xenon jakie palniki dobrac do soczewek valeo? chcialem kupic palniki xenonowe tylko jaka zarowe bo chce uzyskac cos jak w orginalnych,chodzi mi czy 6000k czy moze 8000k bo sa tez jak wiecie 10000k . doradzcie zeby lipy niebylo
-
Co sadzicie to tych felgach.
czym to tak wypolerowales? :eek:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
jak chcesz to ci moge sprezentowac 4literki.bede w polsce w lipcu. tylko lepiej lac jednego producenta :biggrin:
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
a co powiecie na sint2000 turbodisel 10W/40 marki Agip. :twisted:
-
Po wlaczeniu klimy.
Po wlaczeniu klimy zaczyna piszczec jakis pasek dosc glosno. czy moze to byc oznaka ze cos nietak ? .
-
[B5 1.6] Moja Audyszyn
no no no, jest co podziwiac :eek:
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
osobiscie polecam aerotwin-BOSCH-a doznanie gwarantowane :twisted:
-
Zapalniczka
no niestety ja mam zapalniczke pod lokietnikiem a nie z popielniczka. :smile: sorki ze wczesniej nienapisalem :redface:
-
Zapalniczka
jak sie dobrac do zapalniczki bo od jakiegos czasu sie nieotwiera.
-
[B5 110KM TDI limo] nowy grill
pod ten kolorek idealnie :twisted:
-
[VW Golf] jaki silnik 1.9TDI
a jesli mam wszystkie mocowania to dam rade, czy jak to jest :confused:
-
[VW Golf] jaki silnik 1.9TDI
tylko gdzie takiego AFN-a mozna znalezc :smile: i czy od audi bedzie pasowal?
-
[B5 1.8 125ps] 96r. 17"
fajny furak i kolorek ok.
-
[VW Golf] jaki silnik 1.9TDI
wiem ze wprowadzilem was w blad :redface: jest to 110konny motor tylko nadal niewiem jakie ma oznaczenie. ile za taki trzeba dac (kompletny bez skrzyni)
-
[VW Golf] jaki silnik 1.9TDI
jes on z golfa 1,9tdi 96r. a gdzie zobaczyc to oznaczenie :smile:
-
[VW Golf] jaki silnik 1.9TDI
Chcialem zapytac czy oznaczenie silnika HBH cos wam mowi:question:
-
Ktory felunek bardziej pasuje ??
jak dlamnie to tylko S4 :twisted: