Treść opublikowana przez trujson
-
[B5 AFN] Odkopalem dzis aparat na urlop i.....
mnie sie podoba,male zmiany napewno pomoga kolorek ok,bo taki jak na mojej
-
Problem z odpalaniem?
mnie tez to spotkalo tylko ja sam go wymienialem i taksamo jak postal to trzeba bylo go krecic z 10 sekund wiec poluzowalem obejme trzymajaca go i obnizylem o pol centymetra i jak reka odjol. sprubuj go obnizyc lub podniesc, daj znac czy podzialalo ps. nic z zalecanych wyzej sposobow niepomoglo
-
jakie radio cd
wlasnie nabylem grajka i jestem hepy co do jego marki to niewiem ale mowili ze ma cos z clarion-a, ladnie sie wpasowuje w cala reszte, tylko to niebieskie podswietlanie niezabardzo ocencie sami http://cgi.ebay.it/AUDIOMEDIA-AMV367RVD-Lettore-DVD-MP3-CD-R-CD-RW_W0QQitemZ110103453256QQihZ001QQcategoryZ8328QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem
-
jakie radio cd
myslisz ze wystarczy na to?moze masz jakies linki gdzie cos takiego obejzec bo ja sie slabo orientuje
-
jakie radio cd
dzis sprzedalem swoje radyjko sony cdx-a250 (gralo slabo) i teraz szukam czegos do 1500pln-ow. moze ktos ma pomysl na jakiegos dobrego grajka moze byc z dvd :>
-
jakie spalanie przy 17
ja zmienilem z 15 na 17stki i wiekszej roznicy niewidze 6,6 to umnie standard
-
Co sądzicie o oponach Uniroyal? Co innego możecie polecić?
nie, ale napewno i tych bym teraz niezalozyl choc ladnie wyglada bieznik tych opon. jak dlamnie uniroyal odpada w 101% pozdrawiam
-
Co sądzicie o oponach Uniroyal? Co innego możecie polecić?
dokladnie jak kolega wyzej napisal ja tez mialem nieprzyjemne doznania jezdzac na unirojal w deszczowne dni i wiecej ich niezapodam
-
Będą te felgi pasować optycznie?
w 18" to by byly, mniejsze odpadaja
-
A4 B5 1.8 98
no pikne jak wszystkie z klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac
-
gdzie zbadać AFN-a w Kielcach
co do spocika to jestem jak najbardziej za, tylko dopiero w polowie lipca bo wtedy bede w polsce, jestem otwarty na wszelkie propozycje pozdrawiam
-
gdzie zbadać AFN-a w Kielcach
tez chcialbym wiedziec tylko ja chcialbym zrobic logi dla rutyny :grin:lepiej na zimne dmuchac nim sie zacznie cos nieteges
-
Potrzebuje pomocy w wyborze wzmacniacza.
krycha1 no to mi teraz dales tylko zastanow sie ze moze kaski mi na tyle starczylo zeby uszy cieszylo bo jak na moje potrzeby sluchowe to jest wspaniale i trzeba sie cieszyc tym co sie ma a tak pozatym to niezlosc sie bo zlosc pieknosci szkodzi
-
Potrzebuje pomocy w wyborze wzmacniacza.
ten model blaupunkta gta gra umnie i mozna go tak dostroic ze w srodku auta nieda sie wytrzymac ,podlaczylem 2 glosniczki 13 helix + sub blaupunkta 300w nominalnej,jest wspaniale jakosciowo w 99% mnie zadawala
-
[B5 1,9 TDI AFN] Moje A4 w sedanie
no no fajny wypasik pikna felunia tez taka mam tylko o jeden cal mniejsze i zaluje
-
[B5 AFN] moja kosa z niemiec
fajna ta
-
felgi
na nieorginalnych przewaznie pisze na jednym z ramieni ze niesa ori, ale nie na wszystkich
-
[B5 1.9 TDi 110km 1996] tak wygląda moja niunia!
pikna i ten kolorek,jak na mojej pogratulowac
-
[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
ladne sreberko ,nic mu niebrakuje
-
lampy valeo
ja tez mialem mysli ze soczewka jest brudna,a wystarczylo podgiac zarowke no wiesz kolnierzyk blaszany od dolu i odrazu lepiej.pierw wiazka swiatla na kloszu byla rozmazana a teraz jest cos w stylu znaczka batmana, mozesz sprubowac .daj znac jak pokombinujesz :smile:
-
lampy valeo
no a myslalem ze tylko ja mam ten problem
-
lampy valeo
a prubowales ustawic,bo ja wiele opcji z ta dlugoscia prubowalem,i niewiem co dalej fakt ze na dlugich malo sie lata
-
[B5 AJM] wymiana oleju
no tylko ze na listwie wskazujacej poziom jest idealnie,i na 100% nie jest wiecej niz powinno byc. a z autka sciekalo cala nocke
-
[B5 AJM] wymiana oleju
no ja wymienilem dzisiaj olej i weszlo mi 4,2 litra co moze dziwne? a moze dokladnie spuscilem?