Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trujson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trujson

  1. fotki z srodka fajnie by bylo zobaczyc :eek: autko jak ta lala
  2. trujson opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    mam pytanko czy w lampach valeo -soczewkowych mozna ustawic osobno swiatla ze soczewki do swiatel dlugich bo za piernika niemoge wyregulowac.a problem polega natym ze swiatla dlugie budza wiewiurki lecz gdy obnize je i zmienie na krutkie to widze tylko zderzak. pomocy,bo robi sie denerwujaco :twisted:
  3. pogratulowac
  4. 17" ori. wystarczajacy komforcik wraz z wygladem :twisted:
  5. chcialbym zmienic na grilla od s4 tylko do zamowienia brakuje mi nr. z niego,wiem tez ze sa rozne wersje tych grili chodzi mi o ori. prosil bym o fotki tych grilli :smile:
  6. dziekowka za wypowiedzi, zdecydowalem sie na 6000k. tylko jeszcze chcialem zapytac jakiej marki i ile trzeba wydac kaski, czy sa problemy z montazem?
  7. xenon jakie palniki dobrac do soczewek valeo? chcialem kupic palniki xenonowe tylko jaka zarowe bo chce uzyskac cos jak w orginalnych,chodzi mi czy 6000k czy moze 8000k bo sa tez jak wiecie 10000k . doradzcie zeby lipy niebylo
  8. czym to tak wypolerowales? :eek:
  9. jak chcesz to ci moge sprezentowac 4literki.bede w polsce w lipcu. tylko lepiej lac jednego producenta :biggrin:
  10. a co powiecie na sint2000 turbodisel 10W/40 marki Agip. :twisted:
  11. Po wlaczeniu klimy zaczyna piszczec jakis pasek dosc glosno. czy moze to byc oznaka ze cos nietak ? .
  12. trujson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    no no no, jest co podziwiac :eek:
  13. osobiscie polecam aerotwin-BOSCH-a doznanie gwarantowane :twisted:
  14. no niestety ja mam zapalniczke pod lokietnikiem a nie z popielniczka. :smile: sorki ze wczesniej nienapisalem :redface:
  15. jak sie dobrac do zapalniczki bo od jakiegos czasu sie nieotwiera.
  16. pod ten kolorek idealnie :twisted:
  17. a jesli mam wszystkie mocowania to dam rade, czy jak to jest :confused:
  18. tylko gdzie takiego AFN-a mozna znalezc :smile: i czy od audi bedzie pasowal?
  19. fajny furak i kolorek ok.
  20. wiem ze wprowadzilem was w blad :redface: jest to 110konny motor tylko nadal niewiem jakie ma oznaczenie. ile za taki trzeba dac (kompletny bez skrzyni)
  21. jes on z golfa 1,9tdi 96r. a gdzie zobaczyc to oznaczenie :smile:
  22. Chcialem zapytac czy oznaczenie silnika HBH cos wam mowi:question:
  23. jak dlamnie to tylko S4 :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.